Jump to content

Moto Zajednica

CABERG HORUS kaciga

Recommended Posts

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Има ли ко неког искуства са CABERG HORUS кацигом, ова кацига ми се баш баш свиђа ... полако се спремам за куповину мотора па да пре тога купим све што ми је најпотребније а не онда да тражим.
Линк 

WWW.GARAGE.RS

HORUS JE NOVA CABERGOVA KACIGA KONCEPIRANA ZA PUTOVANJE KAO I ZA VOŽNJU PO GRADU. IMA DUPLU HOMOLOGACIJU  P / J. P KAO FULL FACE I J KAO JET...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

Garage shop, prodaje Caberg kacige a Mikel je i više nego raspoložen da objasni sve detalje , čak mislim da je istu i testiro ,možda ima na y.t. Ako nisi iz Bg. pozovi ga siguran sam daće ti pomoći .

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit
On 14.10.2021. at 17:26, ПИпезос je napisao:

Има ли ко неког искуства са CABERG HORUS кацигом, ова кацига ми се баш баш свиђа ... полако се спремам за куповину мотора па да пре тога купим све што ми је најпотребније а не онда да тражим.

Sto kolega kaze nabolje nazoves ili svratis i dobices najbolje objasnjenje i savet, a moras i da je probas moze da se desi da tvom obliku glave ne odgovara.

 

ja imam ovu, isti model kao tu sto ti hoces samo druga boja

WWW.GARAGE.RS

HORUS JE NOVA CABERGOVA KACIGA KONCEPIRANA ZA PUTOVANJE KAO I ZA VOŽNJU PO GRADU. IMA DUPLU HOMOLOGACIJU  P / J. P KAO FULL FACE I J KAO JET...

 

 

Prezadovoljan sam sa kacigom, veliko vidno polje, nije mnogo bucna, lufteri odradjuju posao bas kako treba. Kad budem menjao kacigu opet cu uzeti Caberg i sto je najbitnije za tu cenu dobijes i vise. Pre ove sam nosio Kappa nebo i zemlja, ne mogu ni da se porede.

 

Mozda je neko nosio Caberg i nekog drugog proizvodjaca pa da se uporede

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 8 sati, mrmiki je napisao:

Sto kolega kaze nabolje nazoves ili svratis i dobices najbolje objasnjenje i savet, a moras i da je probas moze da se desi da tvom obliku glave ne odgovara.

 

Prezadovoljan sam sa kacigom, veliko vidno polje, nije mnogo bucna, lufteri odradjuju posao bas kako treba. Kad budem menjao kacigu opet cu uzeti Caberg i sto je najbitnije za tu cenu dobijes i vise. Pre ove sam nosio Kappa nebo i zemlja, ne mogu ni da se porede.

Захваљујем @mrmikiна подељеном искуству а свакако мора да уследи и проба кациге

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 529 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 10 sati, VladoGrcic je napisao:

@ПИпезос jesi li na kraju kupio Caberg ili neato drugo i koja su iskustva?

Na žalosti nisam kupio Caberga, u Novom Sadu ga nije bilo a nikako me put nije nekim poslom vodio ka beogradu pa da iskoristim taj odlazak pa sam se odlučio za LS2 Vailant II model, cenovno se malo razlikuju, oba imaju skoro identičan panoramski pregled ali meni lično LS2 ima bolji modularni sistem od Caberga.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja