Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa porucivanjem delova preko e-bay (e-narucivanje.com)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Temerin, Bečej
  • Motocikl: Honda CX500

Da osvežim temu, za one koji su pratili. Miloš mi je vratio novac za delove koji nisu stigli, korektno.

Za sve one koji hoće nešto da poruče preko WWW.E-NARUCIVANJE.COM naoružajte se strpljenjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ako nekom treba nešto iz EU ili UK neka se javi. Uglavnom mogu većinu stvari da nabavim i stiže u roku od oko meces dana. Nekad se dogodi da stigne i ranije, nekad malo kasnije. Sve zavisi odakle poručujete.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kymco Super 9

Pozdrav svima, 

 

Naisao sam na ovu temu, pa bi zeleo da se obratim u vezi iste. Naime zeleo bi da se izvinim svima koji su stari kupci i potencijalnim novim kupcima. Procitao sam sve i slazem se da je komunikacija bila losa. Dosta losa komunikacija je upravo bila zbog prevelikog obima posla, sto narucivanja, sto drugih poslova kojima se bavim. Jednostavno sam cesto na putu van Srbije i nisam u mogucnosti da odgovorim na "obicne" pozive, niti poruke, jer ukoliko budem odgovarao na iste, onda cu imati samo racun za telefon da platim.. Ukoliko je nekome nesto potrebno i zeleo bi da naruci nesto, slobodno moze da me kontaktira na viber ili whatsapp

0616270678  ili na mail e-narucivanje@hotmail.com 

 

mada u koliko i posaljete mail i treba vam hitan odgovor, molim vas da pisete na viber ili whatsapp kako bi usao na mail odmah i proverio vas upit.

 

u koliko se neko oseca ostecenim prilikom narucivanja preko mene, ovim putem zelim da kazem da slobodno me kontaktira na isti broj telefona i da resimo situaciju. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
On 15.3.2022. at 11:30, Jovan Ristic je napisao:

Ako nekom treba nešto iz EU ili UK neka se javi. Uglavnom mogu većinu stvari da nabavim i stiže u roku od oko meces dana. Nekad se dogodi da stigne i ranije, nekad malo kasnije. Sve zavisi odakle poručujete.

Meni treba https://www.ebay.com/itm/155530378258 Nema opciju za slanje do nas, a za slanje u EU se ne isplati, ovako bi bilo 13.50 £ sa poštarinom u okviru UK + koliko - napiši mi u inbox. Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Jedno pitanje da li neko usluzno naručuje  sa Amazon. Com (ne. De) 

Našao sam neki pnemutaski pištolj, ima ga Amazon. Com novi za cca 60 dolara (na amazon. De sličan tome  je oko 200e) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Da li si pogledao da li prodavac šalje robu do nas? Ako šalje prvo vidi ili zamoli nekog od kolega (pomoć prijatelja https://forum.bjbikers.com/forum/107-pomoć-prijatelja/) ko je iz tvog kraja i ima karticu da ti naruči, da bez veze ne plaćaš proviziju.

 

WWW.E-PLACANJA.COM

Amazon kupovina preko nas je laka i sigurna. Procitajte vise...

 

Promenio član MOTOM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja