Jump to content

Moto Zajednica

Pomoć za promovisanje strana na društvenim mrežama

Recommended Posts

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Moja dugogodišnja devojka a sada i verenica, uzorni @DzaKrompira na mnogim BJB akcijama, a od 2017 i samostalno motociklista treba vašu pomoć. 
Naime, Ana je diplomirani psiholog i nedavno je ušla u vode psihološkog savetovanja i psihoterapije. 

 

Ima za cilj da kroz svoje objave pomogne ljudima da malo više prihvataju sebe onakvim kakvi jesu, da budu otvoreniji, slobodniji, da žive svoj život punim plućima i ne dozvoljavaju sitnim pakostima da ih usporavaju ili koče... S tim u vezi, danas je svetlo dana ugledala jedna objava, koja baš kao premisu ima ono što mi ovde stalno govorimo: "ne gledaj u prepreku, gledaj tamo gde želiš da ideš". 

Ana još uvek ima jako malo pratilaca i na FBu i na Instagramu, i bukvalno svaki lajk i share puno znače. 
Želimo da što više ljudi čuje za nju, makar da pročita neki blog. 
Ovom prilikom vas molim da pomognete da ova objava ima što je moguće veći doseg. 


Nadam se da svojom molbom ne kršim pravila foruma. 

Hvala unapred!

https://www.instagram.com/p/CU-BbibKxin/?utm_source=ig_web_copy_link

 

https://www.facebook.com/basta.psiholoskih.razgovora/posts/352649106635775

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Bacio sam praćenje. Par saveta. Opisi su joj predugački. Preosečan čitalac se na objavama zadrži oko 5 sekundi. Imaš  5 sekundi da ih nateraš da ostanu. Zato je poželjna zanimljiva slika sa nekim tekstom preko slike kao porukom, a onda može dodatno objašnjejne u objavi.

Ako ne tako, onda više slika da idu jedna za drugom.

 

Pratioci na društvenim mrežama će radije listati par slika sa rečenicama nego što će čitati tekst u postu, osim ako ih zainteresuješ. Dobar primer za to je psioterapaija.marjanović.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Hvala Jovane. 

Video sam da na instagramu uglavnom forsira neku "pricu" na 4-5 slajdova, sa kratkim recenicama koje treba da poentiraju. 

Svakako, preneo sam povratnu informaciju i svakako ce pogledati "konkurenciju" :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Nema na čemu. Treba naći balans između svih tih ideja i ostati svoj. Generalno volim stvari iz psihologije pa mi je sve to zanimljivo i pročitam. U svakom slučaju, pratim stranicu i samo napred :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

E meni super deluje ovo na instagramu, slika da te zainteresuje, i kad kliknes, onda kratak zanimljiv teskt. samo napred! 

Promenio član filipfg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 318 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Fokusiraću se na instagram, to sam pregledao, fejsbuk je manje bitan.

 

Manje-više sve što je @Jovan Risticrekao + još par stvari.

 

Npr. ovaj poslednji post sa motorom - odličan je što se tiče sadržaja. Medjutim, prva fotka je snapshot sa suvozačkog mesta, koji može predstavljati bilo šta. Ja sam kliknuo na njega (i verovatno bi svako sa ovog foruma) jer bi kliknuli i na reklamu za brašno da ima motor u sebi. Neko koga motori ne zanimaju - preskočiće post bez da pogleda o čemu se radi. 

Neki tekst, ilustracija uz ili umesto fotke mogu privući i nekog drugog, ako to odmah može da poveže sa psihologijom.

I više takvih postova, da ne bude 10 zaredom onih gde je samo tekst.

 

Poneki bolji post slobodno nek plati reklamu, kad se odradi kako treba isplati se. 

 

Jedan story i jedan post dnevno - da ne smori nikog a da ne zaborave da je tu. Ne mora uvek biti klasičan tekst koji piše - nekad neki fun fact, preporuka za knjigu, već je stavljala npr. radni prostor i vizitke, to je super.

 

Tako će pratioci rasti polako ali organski, i biće uključeni u to što ona stvara. Sve drugo je na silu i završi se sa 10 000 pratilaca a 200 lajkova i 5 komentara po slici.

 

Srećno! :)

Promenio član JunioR.
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Interesantan insta profil, zapratila sam, bacila par lajkova i stvarno je interesantno. Zelim joj mnogo srece u radu. Ako radi samostalno a ne u timu, mozda bi mogla u bio da ubaci svoje ime i eventualno modalitet psihoterapije kojim se bavi.

Takodje, predlazem da targetira ciljnu grupu, pa ako su to mladi da napise da postoji popust za studente, jer ipak je svrha tog instagrama reklama i prodaja svojih usluga, a ne puka interakcija kroz teoriju i lajkove.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Bez namere da budem uvredljiv ali psiholozi koji na internetu koji objavljuju zivotne savete i  drevne mudrolije me asociraju na onaj vic...

Idu dva elektrona ulicom ,vide life coach-a kako ide prema njima i kazu, bezimo!! , sace da nas smara sto nismo pozitivni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Hvala Juniore i Nolanka...
Za sada, pošto Ana ima i puno radno vreme u drugoj firmi, ne stiže baš da svakodnevno vodi stranicu i da provede dovoljno vremena da bi sve to delovalo upeglano. 
Ali, da, svakako, ako želi ovo da radi ozbiljno (a želi), moraće da se radi malo struktuiranije, i onda da ima svakodnevno neke aktivnosti, a i da mera bude prava - da zainteresuje raznovrsnošću - tema i formata - a da i dalje bude nešto zanimljivo za pročitati, i da ne bude spamovanje. 

Rekao sam joj takođe za to da umesto kreiranja brenda, postavi i sebe lično tu, da bude očito da je ispred bašte Ana Pavlović, dipl. psih, AST i RE&BT prihoterapeut, a ne neki life coach. ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
Pre 6 sati, punisa 16 je napisao:

Bez namere da budem uvredljiv ali psiholozi koji na internetu koji objavljuju zivotne savete i  drevne mudrolije me asociraju na onaj vic...

Idu dva elektrona ulicom ,vide life coach-a kako ide prema njima i kazu, bezimo!! , sace da nas smara sto nismo pozitivni :)

Ni najmanje nisi uvredljiv. :)
Takva smo zemlja da je odlazak na psihoterapiju tabu, i "nikome to ne treba, da sedim ispred nekog stranca i pričam mu svoja sr**a".

Pa samim tim, da bi imao šansu da radiš taj posao, moraš da se reklamiraš, a kako drugačije sem na društvenim mrežama (doduše, na dedamrazijadi, svi ćete da dobijete po vizit kartu i flajer) :lol2:

Ono glavno jeste kada zapravo dođeš kod terapeuta sa nekim sranjem, i on ti pomogne da ga rešiš... Sav ovaj ostali trud je da bi ti neko zapravo došao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ako ima nekog ko se ozbiljno bavi digitalnim marketingom, SEO optimizacijom, ima ekipu koja će da odradi i neki osnovni sajt... Vrlo sam zainteresovan da to poguramo, i slobodno se javite. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja