Jump to content

Moto Zajednica

Čizme Gepard Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Ljudi, pa ni Vojska a ni Policija ne kupuju svakakvu obucu i odecu. Setite se samo da  kod nas uniforme i obucu nose generacije regruta, rezervista...

 

Za policiju se slazem, oni nose magnumke, ali vojska nosi svakakve dreseve. I uniforme se ofucaju jako brzo, ali to je druga tema. A cizme koje se koriste u vojsci uopste nisu ovakve kao na slici, moguce je da je ovo neki novi model...

A vojne cokule (stare, sa kaisevima) su mi izdrzale cela dva meseca, pa sam ih zamenio, nosio jos mesec dana i na kraju kupio magnumke u kojima sam odsluzio vojsku i sada vozim.

 

elem

 

Zainteresovan sam za te touring cizmice, ali me kao i Lalajka zanima broj 47. Ima li se neka informacija da li ce ih biti u radnji u skorije vreme?

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nisam ja rekao da su to iste cizme, samo sam izneo misljenje da su verovatno dobre jer su od istog proizvodjaca a i koriste ih pomenute sluzbe. A sto se tice onih vojnih, znam da su dobre jer su ih stric i deda godinama koristili za lov idalje im nista ne fali ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Za te pare, kakve su da su.Vodonepropustnost od 8h me i ne zanima preterano jer po jakoj kiši retko vozim, jedino ako me zatekne negde na putu.Trenutno vozim u patikama, pa mi hladnoća ulazi izmedju patika i pantalona, a i sve patike upropastih menjačem.Treba mi nešto dublje i namenjeno upotrebi na motoru, dakle to je to!

 

Samo ako neko može da javi kad nabave 46 i 47...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ljudi iskreno se bojim da bilo kome kupujem čizme, bilo je ljudi koji su me kontaktirali i na pp i preko foruma da im obavim šoping. Prvo zbog toga što je ovo Srbija i više puta mi se desilo da nekom učinim uslugu pa posle ispadne da sam ga zajebao, mada mi to nije bila ni namera a još manje cilj.  :(

Što se tiče touring čizama znam da prošle nedelje nije bilo brojeva 46 i 47 . Koliko su touring vodonepropusne neznam nisam probao , ali ko prvi kupi molim da napiše koji red o tome, znam samo da sam u prodavnici ubeđivan od čoveka iz proizvodnje da NEPROPUŠTAJU jbg ako on laže mene ja lažem vas. Što se tiče čizama koje sam ja kupio probaću ih po kiši prvi kišan dan i prenosim iskustva ,a dali je hladno u njima nije , probao u nedelju sa 100km po hladnom vremenu. Kolega inače radi u njima u auto prionici i tvrdi da su mu suve noge ,opet ako on mene laže...

Inače TA me je pitao za brojeve ja nosim isključivo nike i mogu reći da su brojevi ko njihovi e sad dal je to veći, manji ili normalni kalup ne znam  nemam sa čim da uporedim.

Tolko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Ja idem u petak u NS da prijavim ispite pa cu svratiti do radnje da verovatno pazarim sebi jedan par. Vodonepropusnost meni i nije puno bitna jer ja retko vozim po kisi. Meni trebaju, kao sto kiro rece, da resim problem promaje izmedju patika i pantalona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Probao sam da na karti Novog sada pronadjem tu ulicu Koci Ivana. Nema je ???

Futoska ulica je dosta dugacka, pa za coveka koji ne poznaje NS bice dosta komplikovano da pronadje "Gepardovu" prodavnicu.

koje vece ulice seku Futosku ulicu blizu "Geparda" i sta je od institucija(pijaca, pozoriste, stanice policije, gradske uprave, benzinske pumpe, hoteli...) u blizini ove prodavnice i fabrike? ???

Nasao sam jednog Rusa iz UNMIK-a koji ce vikend da provede u NS i koji je voljan da mi kupi i donese cizme, ako nije komplikovano da nadje prodavnicu.

 

Da li ova prodavnica radi subotom i kada ???

 

Pokusavam da ih dobijem telefonom, ali niko se ne javlja >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kada ste već u NS svratite da pogledate ove čizme:

 

rst_vortex_boot_side.jpg

 

rst_vortex_boot_inner.jpg

 

rst_vortex_boot_sole.jpg

 

Vodonepropusne, sa patent zatvaračem i štitnicima za zglobove.

 

7.200,00 Din.

Za BJB članove ima 10% popusta.

 

Javite mi se na PP ako vas zanima gde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Fabriku Gepard u okviru koje se i nalazi prodavnica je relativno lako naci. Novosadski GSP nemozes omasiti a tu ti je i fabrika Gepard odmah preko puta ukoso

 

post-1350-12879008798932_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

Jel si pogledao PlanPlus?

http://www.planplus.co.yu/

 

Ok je. Nasao sam. Na karti planplusa je ul.Ivana KoČica, a na interaktivnoj mapi (DDOR N.Sad) je Ivana KoČija ime ulice. ???

Hvala.

Da ne znas da li rade subotom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Rade i subotom mislim da 14h,možeš Rusu dati moj br.tel ima ga u bjb adresaru i rado ću ga odvesti kao i sve ostale koji bi dolazili u ns ovim i drugim poslovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno
Kada ste već u NS svratite da pogledate ove čizme:

 

 

 

 

 

 

 

Vodonepropusne, sa patent zatvaračem i štitnicima za zglobove.

 

7.200,00 Din.

Za BJB članove ima 10% popusta.

 

Javite mi se na PP ako vas zanima gde.

DA, ALI u Gepardu za te pare možete da kupite DVA PARA. Pri tom moram da spomenem i temu o patriotizmu i kupovini DOMAĆEG proizvoda koji je jednako kvalitetan ako ne i kvalitetniji. Prodavce bih molio da otvore temu pa sami u nju pišu i tamo se reklamiraju i da tamo ljudi komentarišu njihove proizvode. Mada kako stoje stvari u mnogim domaćim prodavnicama LOUIS će još dugo biti moj prvi izbor ako nema nešto kvaltetno što mi proizvodimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Eto mene u petak. Novi Sad ne znam uopste, ali tesko da mogu da se izgubim, koliko vidim nije problem doci do tog Geparda. Test odmah u povratku, da vidim valja li to ista ili je i to malo para baceno  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Eto mene u petak. Novi Sad ne znam uopste, ali tesko da mogu da se izgubim, koliko vidim nije problem doci do tog Geparda. Test odmah u povratku, da vidim valja li to ista ili je i to malo para baceno  :D

 

E, tako. Jedva cekam da vidim test. Odlucio sam se vec za te cizme ali moram da sacekam nedelju da sakupim jos nesto para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Eto mene u petak. Novi Sad ne znam uopste, ali tesko da mogu da se izgubim, koliko vidim nije problem doci do tog Geparda. Test odmah u povratku, da vidim valja li to ista ili je i to malo para baceno  :D

Kad budeš dolazio obavezno se javi za jedno piće, a i ja planiram da pogledam čemu to sve liči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Dogovoreno. Mada cu ja gledati da budem tamo do 12 - 13h, a radni je dan..... ne znam kakav si s vremenom. U svakom slucaju, javljam se kad stignem u NS, a kad se vratim sve cete znati dal' da kupujete  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Bio danas poslom u NS, pa svratio u Gepard, i pazario touring model...

Posto su mi ovo prve cizme, nemam sa cime da uporedim, pa cu samo reci da su kao na slici (grofovoj) ;D

 

Salu na stranu, lagane su, udobne, savitljive u zglobu, visina za zadnje strane je 32cm, i stvarno za ovu varijantu ne mogu biti promasaj:

 

Za te pare, kakve su da su.Vodonepropustnost od 8h me i ne zanima preterano jer po jakoj kiši retko vozim, jedino ako me zatekne negde na putu.Trenutno vozim u patikama, pa mi hladnoća ulazi izmedju patika i pantalona, a i sve patike upropastih menjačem.Treba mi nešto dublje i namenjeno upotrebi na motoru, dakle to je to!

 

To je to. A tek cena... :D

 

Evo nesto slika iz jos nekih uglova, pa uz one sa prve strane, to vam je to.

 

A test... Testiram ih po sobi, i rade radnju :) Zbog obaveza necu moci na motor do sledeceg vikenda, pa ce to neko drugi napisati.

 

I jos podsecanje sa prve strane:

Da rezimiram od vojno-policiskog modela ima svih brojeva ali idu po narudžbi a moto čizme ima na lageru od 39 do 45

Znaci, uzorci su tamo za probu, pa narudzba...

 

Pozz! ;)

 

P.S. Obratite paznju iz kojih drzava su  ;D

post-319-1287900890452_thumb.jpg

post-319-12879008905037_thumb.jpg

post-319-12879008905549_thumb.jpg

post-319-1287900890606_thumb.jpg

post-319-12879008906564_thumb.jpg

post-319-12879008907064_thumb.jpg

post-319-12879008907715_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Jedno pitanje, malo bezveze, ali jebiga.  ;D

Koji si broj uzeo, a koji broj obuće inače nosiš?Kakav im je "kalup"?

 

Ja ću da kupim te čizme 100% ali na slepo,  moram iscimati nekoga od rodjaka da mi pošalje pošto bi me put do NS koštao skoro kao još jedan par.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Nije bezveze, hteo sam i to da napisem, al` sam zaboravio  :)

 

Dakle, najcesce nosim 44, a i ove su 44.

 

Nesto od obuce nosim 45, ali kad sam probao ove cizme 45, bile su mi prevelike...

 

E, posto ti rece da ti treba 46, a na lageru imaju do 45, ne znam sta mozes iskombinovati...

 

Mozda bi ti i ovaj 45 bio dobar, ali mozda, a posto ne mozes probati, "mozda" bas i nije nesto...

 

Srecna kupovina! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Hocemo li se organizovati za porudzbinu vecih brojeva (46 i 47)? Vidimo ovde ko bi bio zainteresovan, pa ih jurimo da vidimo kada ce da ih bude u prodavnici, i organizujemo se za dalje...

 

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja