Jump to content

Moto Zajednica

Čizme Gepard Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

U subotu sam zvao Gepard, čizme su rasprodate, novih će biti kada stignu đonovi iz Italije, a to će biti... ne zna se. Ovaj info je mogao da okači i neko iz Geparda, da ne cimam Ćilija za probu (hvala još jednom  :) ), da ne planiram subotu u NSu i tako to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

U subotu sam zvao Gepard, čizme su rasprodate,

 

U subotu su (konacno) kupljene cizme za mene. Sada sam ih uzeo od drugara, neje da ih nisam pogledao (otvorio i zatvorio kutiju), odneo ih kuci i morao sam da se vratim u kancelariju >:(

Proba cizama i neko detaljnije razgledanje-tek posle 17.30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Eto... opet je duugo trajalo.

Ne mogu da verujem, valjda će nabaviti dovoljno đonova za sledeću turu?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Cizme su kvalitetnije i lepse nego sto sam ocekivao. Kako, obicno, nosim obucu broj 42-43 (zavisno od kalupa), narucene cizme broj 43 su mi taman, s tim sto imam rezervu za vunene ili termo carape, ako trebaju. ::) ;D :)

 

 

A posto mi je supruga zatvorila moto sezonu za ovu godinu (jer se 6 dana lecim da bih se 7 vozio) resih da kupim jos dan par ali naravno setackih, neka vrsta duboke treking cipele, full koza sa membranom oko 3700 din.

 

 

TA96 mozes li da postavis neku sliku tih dubokih cipela, i da napises kojih brojeva imaju u "Gepardu" od njih. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

Deki59 saljem ti veceras slike, a sto se tice brojeva nisam siguran, rekose mi da su unisex pa predpostavljam da ima i manjih, ici cu mozda u cetvrtak ponovo za NS pa cu ti proveriti.

  :)

post-2460-12879009980354_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Sad mi stvarno nije jasno što su mi rekli da nema brojeva.  ???

 

Deki59 saljem ti veceras slike, a sto se tice brojeva nisam siguran, rekose mi da su unisex pa predpostavljam da ima i manjih, ici cu mozda u cetvrtak ponovo za NS pa cu ti proveriti.

 

TA96, možeš li i meni da pošalješ fotke ili da ih okačiš ovde na temi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

U subotu sam zvao Gepard, čizme su rasprodate, novih će biti kada stignu đonovi iz Italije, a to će biti... ne zna se. Ovaj info je mogao da okači i neko iz Geparda, da ne cimam Ćilija za probu (hvala još jednom  :) ), da ne planiram subotu u NSu i tako to.

ne znam s kime ste razgovarali u subotu, ja (prodavnica) sam radio od 8-15h, a ja Vam sigurno nisam rekao da nemamo vise cizama.

imamo ih jos i u magacinu, u subotu je prodat jedan par, juce, danas...

moguce je da Vas je neko, greskom, dezinformisao. izvinjavam se u ime te (misteriozne) osobe. mada, raspitao sam se kod kolega, posle 15h u subotu u firmi nije bilo nikoga ko bi se uopste javio na telefon, kako kazu. a do 15h bi Vas uputili na mene, a ja nisam nikome rekao tako nesto.

eventualno je moguce da je doslo do zabune oko sifre artikla, ove cizme su art. 231, da se zna :)

dakle, cizama ima, za sada!

 

za sve informacije mozete pozvati br. 021 301 977 i traziti maloprodaju (mene). ja sam Ivan Markovic. tako da, ako procitate ovde neku informaciju koja vam se ne dopada (a nije od mene) :), najbolje je direktno proveriti telefonom.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

u subotu je prodat jedan par, Pozdrav!

 

Moje cizme ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Evo jos jendnog modela iz Geparda zanimljivog za one koji ce kao ja zimu provesti bez motora.

 

Dobre zimske cipele, koje mogu koristiti i za planinarenje, prirodu, pa i voznju motora.

Zdravo da ih nosis i mnogo ti hvala za slike :)

 

Da li su teske i (ili) krute za svakodnevno nosenje ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

, ako hoces baci  cu in veceras na vagu.

 

 

Ako te ne mrzi ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

s tim sto imam rezervu za vunene ili termo carape, ako trebaju. ::) ;D :)

 

Mislim da ti nece trebati. Pre neku noc sam vozio na temperaturi od 6 C u letnjim pamucnim carapama i uopste mi nije bilo hladno nogama. E sad jedino ako ti mislis voziti i celu zimu onda moraju vec i vunene carape  :)

 

Izgleda da bih ja trebao da uzmem jos jedan par cizama za rezervu dok su jos ovako jeftine i dok ih ima na zalihama. Turim lepo kutiju na dno ormara i kad se ove istrose za par godina  ja izvadim nove i vozi ponovo  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Izgleda da bih ja trebao da uzmem jos jedan par cizama za rezervu dok su jos ovako jeftine i dok ih ima na zalihama. Turim lepo kutiju na dno ormara i kad se ove istrose za par godina  ja izvadim nove i vozi ponovo  :D

 

DOBRA IDEJA :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

ne znam s kime ste razgovarali u subotu, ja (prodavnica) sam radio od 8-15h, a ja Vam sigurno nisam rekao da nemamo vise cizama.

imamo ih jos i u magacinu, u subotu je prodat jedan par, juce, danas...

moguce je da Vas je neko, greskom, dezinformisao. izvinjavam se u ime te (misteriozne) osobe. mada, raspitao sam se kod kolega, posle 15h u subotu u firmi nije bilo nikoga ko bi se uopste javio na telefon, kako kazu. a do 15h bi Vas uputili na mene, a ja nisam nikome rekao tako nesto.

eventualno je moguce da je doslo do zabune oko sifre artikla, ove cizme su art. 231, da se zna :)

dakle, cizama ima, za sada!

 

Zvao sam oko 13h, javio se muški glas, verovatno je došlo do nesporazuma oko modela, bitno je da čizama ima i dalje. Planiram (opet) da u subotu pazarim par čizama, broj 41 verovatno, pa se vidimo.  ;) Imate li katalog modela u elektronskom formatu? Ove za treking mi deluju interesantno, verovatno ima još nečega za mene. Imate li neki model sa Vibram đonom?

 

@TA96 Hvala za slike i info! Nadam se da će te dobro služiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Evo me sada sedim na poslu u cizmama. Provozao sam ih samo malo po gradu. Opsti utisak je veoma dobar, malo da naviknem posle patika da saltam u nizu brzinu. I veoma mi je vruce, a bzvze mi da se izuvam.

 

Mala anegdota od juce. Stigle cizme juce, ja na poslu. Cim sam stigao kuci, skidam jaknu, pantalone i onako u gacama probam cizme. Nosim ih po kuci, rucam u njima... Legnem u krevet sa njima, upalim TV i dok sam pio nes zaspim. Spavao sam u cizmama jedno tri sata, znaci da su udobne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Evo me sada sedim na poslu u cizmama. Provozao sam ih samo malo po gradu. Opsti utisak je veoma dobar, malo da naviknem posle patika da saltam u nizu brzinu. I veoma mi je vruce, a bzvze mi da se izuvam.

 

:D :D :D :D

Mala anegdota od juce. Stigle cizme juce, ja na poslu. Cim sam stigao kuci, skidam jaknu, pantalone i onako u gacama probam cizme. Nosim ih po kuci, rucam u njima... Legnem u krevet sa njima, upalim TV i dok sam pio nes zaspim. Spavao sam u cizmama jedno tri sata, znaci da su udobne.

 

A ja mislim da se to samo meni desavalo :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja