Jump to content

Moto Zajednica

Čizme Gepard Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Pozdrav svima!

ja radim u Gepardu, tako da me mozete pitati sve sto vas zanima.

Za sada, imamo brojeve 41-45, ne mogu vam tacno reci kada ce biti vecih brojeva. Ali, definitivno cemo imati u vidu vase interesovanje.

Takodje, bilo je pitanja u vezi sa slanjem cizama, za one kojima ne odgovara da dolaze u NS. Moguca je kupovina pouzecem, saljemo brzom postom, preko Aksa, mislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav svima.Bio sam vec par nputa jos i pre ove teme da probam te motoraske cizme i uvek sa imao problema sa sirinom cizama oko zglobova.Posto su mi se svidele bio sam uporan da ih uzmem ali su mi uvek bile jako uske oko zglobova i ako sam probao i veci broj nego sto nosim pa me zanima da li je jos neko imao isti osecaj.To je jedino sto mi nije odgovaralo i mislim da da te cizme zaista vrede tih para.Voleo bih da Robi odgovori na ovo pitanje posto ih je on vec kupio a mislim da bi bila korisna informacija za one koji porucuju na nevidjeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Evo ja se upravo vratio iz NS. Pazario cizme. Sto se tice ovog osecaja da su malo tesne oko zgloba, ima tu istine.... mada nisu toliko tesne da se ne mogu zakopcati, ja sam ih jos obuo preko najdebljih carapa i dugackih termo gaca i u voznji nisu stezale niti je bilo ikakvih drugih problema.

E sad, da ih nesto posebno testiram i opisujem, stvarno nema smisla, samo cu reci: ovo je definitivno best buy, hvala Grofe za ovaj tip. Za 3.304,00 din dobijete koznu cizmu, sa ojacanjem na prstima, preko cevanice, laganu, udobnu..... koliko je nepromociva, ne znam, ali deluje da je uradjena bas kvalitetno. Dakle, tvrdim da niko nece zazaliti ako ovo kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Pozdrav svima.Bio sam vec par nputa jos i pre ove teme da probam te motoraske cizme i uvek sa imao problema sa sirinom cizama oko zglobova.Posto su mi se svidele bio sam uporan da ih uzmem ali su mi uvek bile jako uske oko zglobova i ako sam probao i veci broj nego sto nosim pa me zanima da li je jos neko imao isti osecaj.To je jedino sto mi nije odgovaralo i mislim da da te cizme zaista vrede tih para.Voleo bih da Robi odgovori na ovo pitanje posto ih je on vec kupio a mislim da bi bila korisna informacija za one koji porucuju na nevidjeno.

 

Da mi nisi rekao, ne bih ni primetio  ;D Ja sam se skoncentrisao na duzinu & sirinu(stopala), pa mi to za zglob promaklo :)

 

Sad sam ponovo probao, stvarno maaalo steze, ali ne toliko da smeta. A evo i Ćili je napisao svoje utiske, znaci kao i meni-malo tesno...

 

Probaj ti opet ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Bio danas, probao, kupio  ;)

Hvala grofu na preporuci jer meni nikad ne bi palo na pamet da u Gepardu trazim jeftine  moto cizme.

Ja sam uzeo br 44 koji inace koristim kod patika. Stezanja u zglobu ima malo ali je to podnosljivo a i treba uzeti u obzir da ce se to jos razglaviti jer se tu cizma savija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

A i kožna obuća se vremenom prilagodi obliku noge tako da će to stezanje sigurno da nestane.

 

Sad čekamo da "sašiju" veće brojeve i da nam špijun u redovima javi, pa da naručujemo.Yupi!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

I ja sam ih danas kupio i zahvaljujem se Grofu na jako korisnoj informaciji. Ja sam pitao za brojeve vece od 45 i devojka je zvala nekog iz proizvodnje koji je  rekao da ih verovatno nece praviti u vecim brojevima cak i ako budu po porudzbini. Sad ostaje samo da se nekako organizujemo i da im pokazemo da ima mnogo motorista koji zele da kupe vece brojeve i tako da nekako resimo njihovu dilemu da ih proizvedu. Takodje mi je drago da se covek iz Geparda pojavio na ovom forumu, koji takodje moze da im prenese da ima puno zainteresovanih koji bi kupili vece brojeve.Mozda cak i da neko ispred BJB uputi neko zvanicno pismo o namerama saradnje izmedju njih i nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Takodje mi je drago da se covek iz Geparda pojavio na ovom forumu, koji takodje moze da im prenese da ima puno zainteresovanih koji bi kupili vece brojeve.Mozda cak i da neko ispred BJB uputi neko zvanicno pismo o namerama saradnje izmedju njih i nas.

 

Pametno. Ako ima bar15-20  koji bih narucili br vece od 45 valjda ima se isplati da ih naprave?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Posto nisam mogao da izdrzim do sutra, zagrejao sam masinu i napravio malu nocnu voznju od 50 km da testiram cizme.

Odlicno su se pokazale. Uopste ne pustaju hladan vazduh tako da mi je noga i pri brzinama od ~110  kmh bila u toplom i udobnom. Osecaj za menjac odlican. Dosta su lake i za hodanje. Jedino jos  malo da ih razgazim pa bog da me vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

Pozdrav svima!

ja radim u Gepardu, tako da me mozete pitati sve sto vas zanima.

Za sada, imamo brojeve 41-45, ne mogu vam tacno reci kada ce biti vecih brojeva. Ali, definitivno cemo imati u vidu vase interesovanje.

Takodje, bilo je pitanja u vezi sa slanjem cizama, za one kojima ne odgovara da dolaze u NS. Moguca je kupovina pouzecem, saljemo brzom postom, preko Aksa, mislim.

Evo +1 za veliki broj.

Meni bi trebalo 47 verovatno

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Pozdrav svima.Bio sam vec par nputa jos i pre ove teme da probam te motoraske cizme i uvek sa imao problema sa sirinom cizama oko zglobova.Posto su mi se svidele bio sam uporan da ih uzmem ali su mi uvek bile jako uske oko zglobova i ako sam probao i veci broj nego sto nosim pa me zanima da li je jos neko imao isti osecaj.To je jedino sto mi nije odgovaralo i mislim da da te cizme zaista vrede tih para.Voleo bih da Robi odgovori na ovo pitanje posto ih je on vec kupio a mislim da bi bila korisna informacija za one koji porucuju na nevidjeno.

 

Ako su kožne, trebalo bi da se malko rašire i da sve bude u redu. Znam iz iskustva sa prethodnim čizmama. Prve koje sam kupio su mi bile prilično tesne u početku (kupih na slepo u nedostatku iskustva) ali sam bio uporan i posle par vožnji su sasvim komotne.

Ako je samo malo tesno, ne bi smelo da predstavlja problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Idemo Vojinr sa foruma i ja sutra do Novog Sada da pogledamo cizme, pa ako je neko od novosadjana dokon oko 12h, mogli bi i na neko pivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Slobodno se javite 0655536241 ja sam mahom dokon :)

 

A da vi dokoni svratite do nas koji dokonišemo na radnom mestu? :) Ajde kad se već vozate kroz grad svratite...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

sto se tice vecih brojeva - dobio sam informaciju iz proizvodnje da je problem sa djonovima. eventualno bi mogli raditi 46 velicinu, jer su djonovi takvi da jedan odgovara za dve velicine, tako da bi se od 45 moglo napraviti i 46.

medjutim, 47 je problem, jer bi morali porucivati nove, a to ne radimo za manje kolicine. imajte u vidu da se pod vecom kolicinom podrazumeva nekoliko stotina pari, ili makar sto, zato sto ih fabrika djonova izgleda nema na lageru, pa bi ih morali proizvoditi.

sad, nisam siguran koji bi bio minimum. juce mi je u proizvodnji receno da npr. 30 pari djonova ne bi porucivali. da li bi 50, ne znam... :P

ako bi se vi bajkeri organizovali i zvanicno porucili neku odredjenu kolicinu, onda bi ste dobili jasan odgovor, ako nista drugo :)

 

nas br. telefona je 021 301 977, ja sam Ivan Markovic

 

Pozdrav!

spijun :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

sad, nisam siguran koji bi bio minimum. juce mi je u proizvodnji receno da npr. 30 pari djonova ne bi porucivali. da li bi 50, ne znam... :P

ako bi se vi bajkeri organizovali i zvanicno porucili neku odredjenu kolicinu, onda bi ste dobili jasan odgovor, ako nista drugo :)

spijun

 

popust na kolicinu?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Daj hpg ne cicjaši i 3300 je smešna cena ali možda nešto sitno popust nebi bilo zgoreg ako bi se uzelo na gomili 30ak pari, no usvakom slučaju dragomije da se neko intresuje za nas i naše interese po pitanju čizama pogotovo što je na obostarnu korist, još samo kad bi se našao neko da radi jakne i pantalone ::), pa nije to nuklearna fizika a očigledno je da tržište postoji. :) Ne vidim što se kod nas nebi moglo to proizvoditi kad može u Pakistanu , Bangladešu , Kini i sl. odkle velika količina robe stiže, no da ne off-ujem više u sopstvenoj temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

za mene nema leka onda. ja nosim 48. 48,5 zavisi od kalupa...

 

Auu,a ja se zalim na moje noge :D.Uspeliste da me ubedite,danas sam kupio one motoraske pa ce mo da vidimo ko ce koga da razgazi ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Bili nas trojica danas, i svi zadovoljni izasli iz radnje sa po parom turing cizama :)

 

Za te pare vise nego odlicne, a imali smo priliku i da porazgovaramo sa vlasnikom, i verovatno ce uvaziti nase sugestije da ubaci i stitnike za clanke u sledeci model, a navodno ce uvaziti i nase eventualne kritike posle nekog vremena koriscenja, pa korigovati sta bude trebalo u buducem modelu.

 

Sve u svemu, lepa voznja, lep soping, upoznali Grofa, i nasli fabriku obuce koja je spremna da saslusa primedbe i sugestije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja