Jump to content

Moto Zajednica

Čizme Gepard Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Čizme su 80% koža,a materijal koji je na stopalu deluje kao da je neko gumirano i impregnirano platno.Nisam probao da ih vozim po kiši,ali deluju da su vodonepropusne.Kad pokisnem javiću da li su mi noge ostale suve.

Inače nisam gore napisao da su vrlo lake i udobne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Jel imaju bruks napred ili pozadi? Kolko vidim imaju neka oajcanja na cukljevima i na cevanici. Jesu li ojacanja sundjerasta ili nesto skroz tvrdo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Ma taj Gepard je stvarno jefino i efikasno resenje. Posle 2 para gradsko terenske obuce koje su upotrebljive na motor, kupio sam i one enduro cizme. Nije to bas bas prava terenska cizma ali odlicno radi posao u ovim hladnim danima. I to za smesnu lovu. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Više od godinu dana imam Gepard turing čizme, zasad prezadovoljan. Đon je toliko mekan, da kad hodam po centru, imam osećaj da podiže loše postavljene ploče.

Ustvari, to nije osećaj, to je činjenica, kao što je činjenica da se zbog toga đon malo više i brže troši.Pošto volim da čvrsto stojim a i hodam po zemlji, to im nije mana.Sve ostalo za sad radi za sve pare. Odlične.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Pre par dana postao sam vlasnik najnovijeg modela "Gepard" čizama (vojnih). Taj model odnedavno koriste naši padobranci. Ja sam ih dobio "peko veze". Čizme deluju vrlo kvalitetno i "robusno" i čini mi se da će da traju dosta dugo. Ostavio sam ih da prenoće u vodi i bile su ujutru suve iznutra. Vozio sam u njima jedno veče (pedesetak kilometara) i definitivno su "pretople" za ovo doba godine. Noge se ne znoje ali je unutra ipak pakleno. Mislim da će da budu idealne za zimsku vožnju.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Svratio danas u prodavnicu vidim ima 4 modela moto obuce.Nisam se nesto zadrzavao idem u utorak ponovo po mozda islikam pa stavim da se vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Svratio danas u prodavnicu vidim ima 4 modela moto obuce.Nisam se nesto zadrzavao idem u utorak ponovo po mozda islikam pa stavim da se vidi.

Ne bi bilo lose da slikas i postavis. Ja nosim ove enduro cizme vec trecu godinu, i nista im ne fali, a nosim ih kao cizme za hodanje zimi a leti za motor. Doduse pretople su za leto, i posle tri godine djon se malo izlizao, ali su ekstra udobne i za 3024 dinara koliko sam ih platio, vratile su mi mnogostruko vise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

05.02.2009.Kupio Gepard Touring čizme za 3450 dinara.

Pre mesec dana odem u prodavnicu i vidim da im je cena pala na 3350 dinara.

Inače, i dalje ih redovno koristim, i prezadovoljan sam!

Čak planiram da kupim još jedne, onako, da stoje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

pa ima li taj gepard maloprodaju u BG :zvizduk: stvarno su neodgovorni ako nemaju svoju prodavnicu :zbunjen: ili ćemo morati put NS :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Јевто, немо' да се штедиш снимке кад будеш слик'о.

 

Сликај све из више углова, а ја ћу ти пошаљем нови филм за фото-апарат.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Polučizme koštaju 5900

Stari model je 3304

Čizme sa kopšama su 7670

One što nisu moto su planinarske i kažu garantovano vodo nepropusne ya 3700

Stari model se više koliko sam razumeo nepravi tako da su ograničeni sa brojevima.

Ostali modeli su ya poynatog Italijanskog kupca po njegovoj narudžbini modela tako da su ovde samo kad se rade serije za italiju.

Nadam se da sam pomogao.

Izvinjavam se na postavljanju slika bez reda al ubi me net.

 

post-1915-0-73878400-1311700707_thumb.jpg

post-1915-0-19566600-1311700712_thumb.jpg

post-1915-0-20363000-1311700715_thumb.jpg

post-1915-0-65429900-1311700718_thumb.jpg

post-1915-0-90274700-1311700721_thumb.jpg

post-1915-0-01995300-1311700725_thumb.jpg

post-1915-0-05022600-1311700729_thumb.jpg

post-1915-0-59954900-1311700733_thumb.jpg

post-1915-0-42477800-1311700737_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

OK, ma seo bih ja ali znam te likove iz Geparda -ponašaju se kao državna neradnička soc firma koja ima neko šantavo radno vreme :zvizduk:

na jednom sajmu Partner pre par godina -bili oni ali nisu poneli čizme za maloprodaju već samo za izlaganje po 1 čizmu od svakog modela... :stabre:

i ja se onda iscimam odavde kad tamo nema nikoga, ili nema broja ili nema model koji tražim ... a još nemam ni kofer za prtljag... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ponovo se javljam u ovoj temi. Ovog puta da iznesem neka svoja iskustva i zapažanja nakon dva meseca korišćenja (oko 3.500 km vožnje i stotinak kilometara pešačenja), vojnih Gepard čizama. Čizme ne "zamaraju" ni tokom duže neprekidne vožnje (700-800 km), kao i nakon celodnevnih "šetnji" u njima. S obzirom da su korišćene u zaista vrelim uslovima očekivao sam mnogo više "kuvanja", međutim i pored objektivne vrućine gotovo da nema znojenja nogu! Pri vožnji noću (kad je hladnije) čizme su bile zaista izvanredne. Isprobane su i pri jdnosatnoj vožnji po jakom pljusku, kao i po višesatnom pešačenju po vodi i žitkom blatu. Bilo je i "forstranja" potoka i bara. Noge su uvek bile potpuno suve. Čizme nakon ovakvog korišćenja operem vodom a kasnije namažem Dermalin kremom. Kao mane bih naveo da su prilično teške (ja nosim 46), da treba vremena da se otpertlaju ili zapertlaju, potrebno je privikavanje za korišćenje menjača. Čini se (za sada) da ću ove čizme još prilično dugo da koristim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Goblin user_popup.png

Postavljeno Danas, 10:58 AM

 

Bese,tih vasih cizama nema u slobodnoj prodaji?

U Nišu nema prodavnica koja prodaje obuću Gepard, te ne mogu da znam ima li ovih čizama u sibodnoj prodaji, ali ne vidim razloga zašto ih ne bi bilo pošto je prethodnih modela (vojnih) bilo u prodaji. Napominjem da se radi o potpuno novom modelu koji su pre kratkog vremena dobili na korišćenje pripadnici 63. padobranskog bataljona.

Ove čizme svakako nisu za R motore, kao ni za kratke vožnje po gradu. Ali su za "kruzere", "čopere", "enduro" (i tome slično) odlično rešenje. A uz kožne "farmerice" i dužu kožnu jaknu pasuju ko "dupe na nošu".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Pa mislio sam, obzirom da ih koristi 63 padobranska,a da ste ih vi dobili "preko veze" da su rezervisane iskljucivo za elitne jedinice domacih i starnih snaga odbrane... U svakom slucaju, hvala na odgovoru! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja