Jump to content

Moto Zajednica

Neki novi motori

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Nisu bas novi motori ali su zato nove fotografije i to gomila njih :)

Tu su dva seta radova (okilavio sam sve dok sam ovo sastavio i sredio), pa da krenemo redom:

 

 

Okupismo se u Abre jedne veceri Benjamin, ekipa i moja malenkost tj. ja. I tako poslije nekih pica i besjede, sinu Benjaminu ideja! A mi posto smo skocne naravi, u sred noci se uputismo na lokaciju sa svom artiljerijom da probamo sprovesti u djelo te ideje. To smo smo pokusali i nije bas nesto ispalo, ali je zato tu nastala neocekivana gomila nekih drugih zanimljivih kadrova. Opipali smo dobro teren, a u medjuvremenu mi je stigla i razna neka nova oprema tako da cemo sledeci put doci sa mnogo boljim rezultatima. Slikali smo svi po malo, a neki malo vise. Hellena, Benjamin, Kvarisa i ja smo skljocali i pozirali, a tu su bili i drugari Ceh i Cici koji su samo pozirali ;)  Ucili smo Hellenu da panuje i Kvarka da slika u pokretu, sada su se uvjezbali i ovecavaju da sledeci put nece otkidati glave i dijelove motora ;)

Ima 80 slika, napravio sam slideshow (brzina prikaza je na medium, to mozete podesiti po zelji, a mozete i svojevoljno listati slike tako sto cete pauzirati slideshow), uvalite se u stolicu, opustite se i uzivajte ;):

 

http://s476.photobucket.com/albums/rr127/Evil_Zo/BJBikers/2008_10_14%20-%20Bemjaminove%20ideje%20-%20NBG%20kruzni%20tok/?albumview=slideshow

 

 

 

Ali to nije sve :)  Stigoh nekako da zavrsim i slike koje smo BusMan i ja (malo vise BusMan, a malo manje ja) uslikali na voznji po Adi Huji. Prvih nekoliko su BusMan-ove sa njegovim Fuji-em, pa opet BusMan (samo sa mojim aparatom) i na momente ja i na kraju kada Stefan vozi u mom kombinezonu sam sve ja :)

Oko 180 slika, takodje slideshow i takodje se opustite i uzivajte ;):

 

http://s476.photobucket.com/albums/rr127/Evil_Zo/Ada%20Huja/2008_10_16%20-%20Trening/?albumview=slideshow

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Bravo majstore !!  ;)  Folder "Benjaminove ideje" sam pregledao prosle veceri premijerno i jedini komentar je: ODUSEVLJEN SAM !!!  :)

Ovom prilikom ti odajem priznanje za trud, ipak toliko fotki treba srediti i okaciti. A, 'orden rada' cemo ti dodeliti prvom prilikom u, zna se - A Bre!  ;D

 

Svidza mi se drugrska atmosver na malom vijaduktu iznad autoputa. Posteno ste izmenjali, sto motore, sto artiljeriju, sto znanje.  :)  Tako nastaju najbolje fotke. A ideje...  hmm, pa...  mislim da Bendziju treba dodeliti titulu 'Photo IdeJolog'.

Mislim na onaj 'dodir ledja o ledja' na TA itd.  ;D ;D

 

Vidim da ste mislili i na mene sa onim tockiranjem ispred dragog mi Ikarbusa.  ::)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

...Ovom prilikom ti odajem priznanje za trud, ipak toliko fotki treba srediti i okaciti. A, 'orden rada' cemo ti dodeliti prvom prilikom u, zna se - A Bre!  ;D...

Uh, ima da bude zesci presedan, "orden rada" u Crnogorca ;D

 

...mislim da Bendziju treba dodeliti titulu 'Photo IdeJolog'...

Definitivno! Provalio sam da kada spojimo nevjerovatnu Benovu ideju i moju superiornu realizaciju... eto ubitacne kombinacije 8)  Sad smo se nasli i probali, cuvajte se sledeci put ;D

 

...Mislim na onaj 'dodir ledja o ledja' na TA itd.  ;D ;D...

Benjamin je imao slicnu, ali to konkretno je bila moja ideja jer sam odmah nasao covjeka dovoljno ludog za taj zadatak (Kvarka nije trebalo puno nagovarati) ;D

 

...Vidim da ste mislili i na mene sa onim tockiranjem ispred dragog mi Ikarbusa.  ::)

Omaklo nam se par puta ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

:D roundabout maniacs BRE :)

 

e bilo je super, a sledeći put će biti mnogo bolje ... zahebana ta ideja za nas beginnere :)

 

nego busmane, cini mi se da vise ne gasis telefon :)

 

hehe ... još kad bi našli kolegu iz ikarbusa da mu damo fotku :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

nego busmane, cini mi se da vise ne gasis telefon :)

 

hehe ... još kad bi našli kolegu iz ikarbusa da mu damo fotku :D

 

:D  si vidovit !?!  :D

 

Mislice covek da je neka opaka zavera u pitanju !!  ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja