Jump to content

Moto Zajednica

Honda... NTV 650...Revere

Recommended Posts

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

Prelep primerak. Imao sam Ntv-a, to je motor za put oko sveta, pouzdan, mali potrošač, kardan.  Takođe, za prvi motor odličan izbor. A što se tiče cene, mislim da ljudi zaboravljaju da su primanja ipak porasla za poslednjih 10 godina i normalno je da i cene skoče. Srećno!

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

zimska cena 1400  1300 1200 11oo 1000 900 .....????hoce neko ponuda  može ovde   javno nema tajni...

Promenio član demro.st
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Nevezano za prodaju...

Da li je moguće ovde ugraditi produžene komande menjača i zadnje kočnice ?

:offtopic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Šta je radjeno na motoru, kažeš da je restauriran? 

Na oglasima piše '92, a ovde' 93...koje je godište? 

Da li si ti vlasnik, da li se vodi na tebe? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre sat vremena, Atorn je napisao:

Šta je radjeno na motoru, kažeš da je restauriran? 

Na oglasima piše '92, a ovde' 93...koje je godište? 

Da li si ti vlasnik, da li se vodi na tebe? 

 

vidis na slikama  sve je sredjivano ..procitaj opis jeste 92 decemdar a prva reg 93 da ja sam vlasnik i na meni se vodi..

Promenio član demro.st

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
Pre 2 sati, demro.st je napisao:

vidis na slikama  sve je sredjivano ..procitaj opis jeste 92 decemdar a prva reg 93 da ja sam vlasnik i na meni se vodi..

Vidim na slikama-ništa, skidano sve sa rama, ali ne kažeš ništa konkretno. "Sve je sređivano", šta sve? 

Da, pročitao sam opis, piše "prodajem Honda NTV 650 revere iz 1993". 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 13 sati, Atorn je napisao:

Vidim na slikama-ništa, skidano sve sa rama, ali ne kažeš ništa konkretno. "Sve je sređivano", šta sve? 

Da, pročitao sam opis, piše "prodajem Honda NTV 650 revere iz 1993". 

 

 

skidan0 je sve da bi se ofarbalo...motor nikad nije otvaran..  na motoru su nastelovani ventili i sredjeni karburatori i to je to .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ko hoce neka dodje proba vidi uzivo je najbolje.Motor lepo izgleda dosta je ulozeno sve to kosta farbanje gume stelovanja karbovi itd.Inace nije bas trazen model Ali je veoma kvalitetan I upotrebljiv.Za malo para dosta pruza.Grehota ga je poklanjati a sa druge strane stoji I ne koristi se.Treba odrediti neku donji da kazem zadnju cenu ispod koje se ne bi islo I mislim da ce neko pazariti.Vrlo su retki krug ljudi voli ovaj model a mozda je I minus sto je farban...nekome meni licno nije bas je cool.Srecna prodaja mozda ga I ja pazarim ako prodam skuteric :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 24 minuta, Goran1982 je napisao:

Ko hoce neka dodje proba vidi uzivo je najbolje.Motor lepo izgleda dosta je ulozeno sve to kosta farbanje gume stelovanja karbovi itd.Inace nije bas trazen model Ali je veoma kvalitetan I upotrebljiv.Za malo para dosta pruza.Grehota ga je poklanjati a sa druge strane stoji I ne koristi se.Treba odrediti neku donji da kazem zadnju cenu ispod koje se ne bi islo I mislim da ce neko pazariti.Vrlo su retki krug ljudi voli ovaj model a mozda je I minus sto je farban...nekome meni licno nije bas je cool.Srecna prodaja mozda ga I ja pazarim ako prodam skuteric :jee:

ispod 1350 neće biti spustanja....realno .z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

I ja se dvoumim, možda bih prešao sa skutera (400 ccm3) na neki motor, ali ne znam šta...zato "bojažljivo" i gledam ovaj motor. Znam da neću trkalice, prija mi penzionerska vožnja, mada volim nekad i da potegnem po gasu. Ne neku krajnju brzinu, već malo oštriju. Mana bilo kog drugog motora (sem skutera) je prostor. Za put u redu, ali ako moram i po gradu da vučem bočne torbe / kofere, malo mi nezgodno. A "navikao" sam da imam sve kod sebe, bar za polugeneralnu, hehe ! A nikad ništa nisam ni upotrebio na putu.

Najviše vozim grad. Pored Bgd-a, ove sezone sam obišao sa njim Trebinje i BL (jbga, već se ponavljam...), a sledeće je u planu isto, bože zdravlja, pa i malo više. Verujem da bi ovaj motor bio udobniji od Skarabea, ne znam...

@demro.st sorry za off, ako ništa, držimo oglas na vrhu !

I da, malo mi je i frka da pređem sa 2007.god na 1992.god, ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Verzija agregata od 700ccm ima "koscat" menjac, bas ne svojstven Hondi... Tacnije, menjac je ok, korpa razvije riseve, ukopaju se ploce pa kvacilo ne odvaja kako treba!

Zagrevanjem se problem pojacava, nemogucnost izbacivanja u ler (dok se u mestu stoji) itd..

Kod ovog modela mozda nema tog problema :neznam:, cisto kazem znajuci da Honda cesto delove prethodnog prebace i u sledeci model.

 

Sretnu prodaju zelim.

ttt.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
pre 23 minuta, Blaza je napisao:

I ja se dvoumim, možda bih prešao sa skutera (400 ccm3) na neki motor, ali ne znam šta...zato "bojažljivo" i gledam ovaj motor. Znam da neću trkalice, prija mi penzionerska vožnja, mada volim nekad i da potegnem po gasu. Ne neku krajnju brzinu, već malo oštriju. Mana bilo kog drugog motora (sem skutera) je prostor. Za put u redu, ali ako moram i po gradu da vučem bočne torbe / kofere, malo mi nezgodno. A "navikao" sam da imam sve kod sebe, bar za polugeneralnu, hehe ! A nikad ništa nisam ni upotrebio na putu.

Najviše vozim grad. Pored Bgd-a, ove sezone sam obišao sa njim Trebinje i BL (jbga, već se ponavljam...), a sledeće je u planu isto, bože zdravlja, pa i malo više. Verujem da bi ovaj motor bio udobniji od Skarabea, ne znam...

@demro.st sorry za off, ako ništa, držimo oglas na vrhu !

I da, malo mi je i frka da pređem sa 2007.god na 1992.god, ne znam...

moj savet je nemoj padati sa konja na mator motor jeste da ga prodajem al nemoj nikad ici na starije nego sto imas...tako sam i ja uradio  i sta ...niko nece zbog i izgleda i godina   offujem sam svoj oglas al sam iskren.

Promenio član demro.st
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ovoj NTV650 Revere agregat je isti kao na legendarnom Transalp 650, jedina razlika je što Transalp ima lanac za finalni prenos a Revere ima kardan, što je i bolje, nema drkeljisanja s lancem.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Da ne dubimo i trujemo temu, kucam kao neko ko je "vozio" kardan... Nije sve tako zlatno, kardan me je pre 20 godina ostavio daleko od kuce (gs1000g suzuki), nt700v takodje kardan, pandan legendarnog transalpa ostavio u Sarajevu kolegu koji je mislio da je taj vid prenosa bez odrzavanja (moja dev700 bivsa, pojele se ricne nazad u glavcini)

Samo je cistije, nit je jeftinije niti bolje (stanje lanca i lancanika okom vidis bez da rasturas).

 

Izvinjavam se jos jednom svima! 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre sat vremena, demro.st je napisao:

moj savet je nemoj padati sa konja na mator motor jeste da ga prodajem al nemoj nikad ici na starije nego sto imas...tako sam i ja uradio  i sta ...niko nece zbog i izgleda i godina   offujem sam svoj oglas al sam iskren.

Da. I ja sam prešao sa '73. na' 88.

Ajde bre, ko gleda na godiste a ne na stanje motora bas ce da se navoza. Ja sa mojim oldtajmerom mogu sutra put Japana ako treba. Gledajte stanje motora, a ne godiste... 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1837 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Potpuno se slažem, bar tako i gledam stanje  kad menjam auto. Ali oko motora ne znam ništa. Poštujem sve vas, vi se razumete bolje od mene. I znam da su (neki) stariji motori dosta kvalitetniji, i izdržljiviji, od nekih novijih...

Da ne off-ujemo više, ja ostajem na istom, do daljnjeg.

Hvala svima !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 27.11.2021. at 18:58, Disko Nindža je napisao:

Moraš biti svestan da kad ofarbas motor po svom ukusu tako šareno to mu posle pri prodaji ubija cenu, jer to se sviđa tebi i retko kome još. Trebao si farbati u jednu boju a ne to crveno sa prelazom u crno na ivicama.

 

Da nisi napisao, ja ne bi ni primetio!   :takoje:

 

Malo off ali oglas ide up   :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Mislim da godište motora ima smisla gledati samo u kontekstu ima rezervnih delova ili ne. Svi motori su mi bili starci i imaju mi neki šmek motori iz 80-90ih. Možda oni klinački snovi, posteri ... 

Definitivno model koji ima uzak krug kupaca. Nije jedan od onih sa postera...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Taj motor moze da bude za male pare cafe racer ili streetfighter da se ukakis, ima na you tube par modela.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja