Jump to content

Moto Zajednica

Honda... NTV 650...Revere

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav evo da se i ja javim ovde sa oglasom.Prodajem Honda NTV 650 revere iz  1993 ispravna registrovana do marta  022 u voznom stanju nove gume Mitas  stavljene ove godine  uradjeni servisi   presla 61000 km cena oko 1800 eur.moguca blaga korekcija u zavisnosti od ozbiljnosti  kupca. za bliže info. pisite poruku ili nazovite 064 8059989 

023.jpg

021.jpg

025.jpg

022.jpg

023.jpg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 7.10.2021. at 21:08, demro.st je napisao:

pozdrav evo da se i ja javim ovde sa oglasom.Prodajem Honda NTV 650 revere iz  1993 ispravna registrovana do marta  022 u voznom stanju nove gume Mitas  stavljene ove godine  uradjeni servisi   presla 61000 km cena oko 1800 eur.moguca blaga korekcija u zavisnosti od ozbiljnosti  kupca. za bliže info. pisite poruku ili nazovite 064 8059989 

023.jpg

021.jpg

025.jpg

022.jpg

023.jpg

moguca zamena za yamahu diversion 900 s

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 22 sati, demro.st je napisao:

aktuelno moguca i moja doplata..ako neko hoce i čoper je aktuelan ako neko hoce trampu..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

prodaje se bez  bisage cena jeftinija za 100 eur..1700 sa tendencijom  pada..cene....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 22.11.2021. at 18:39, demro.st je napisao:

zimska cena 1500 

motor koji sam hteo otiso ...cena se vraca gore 1700 nije hitno nije bitno niko nece ..svaka roba nadje kupca pozdrav   tel 0648059989   

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 23.11.2021. at 19:38, demro.st je napisao:

motor koji sam hteo otiso ...cena se vraca gore 1700 nije hitno nije bitno niko nece ..svaka roba nadje kupca pozdrav   tel 0648059989   

Jack Sparrow...sta ti je tako smesno da se i ja smejem? cena motor oglas?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Pravi gvozdeni motor prost jednostavn kvalitetan.Posedovao Sam ga kratko Ali me je odusevio.Hteo Sam da pravim scramblera ali Sam odustao.Lepo povlaci u odnosu na transalpa iste masine Ali motori za zazlicite namene zbog toga najverovatnije I razlike.Kardan vrh,potrosnja vrh.Lep primerak 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 8 sati, Goran1982 je napisao:

Pravi gvozdeni motor prost jednostavn kvalitetan.Posedovao Sam ga kratko Ali me je odusevio.Hteo Sam da pravim scramblera ali Sam odustao.Lepo povlaci u odnosu na transalpa iste masine Ali motori za zazlicite namene zbog toga najverovatnije I razlike.Kardan vrh,potrosnja vrh.Lep primerak 

slažem se u potpunosti al su ljudi malo skeptički prema tom modelu...a lepši mi je od Deauvila...moj je potpuno restauriran prilazem slike

16995977_1459193450767247_6326500206145119093_n (1).jpg

17190754_1459193347433924_3512696376176870974_n.jpg

17155653_1459193237433935_4374546502694596047_n (1).jpg

17426229_1474817205871538_7383822746902895124_n.jpg

26169534_1784379571581965_7036089714960270332_n.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav svima  koji prate ovaj oglas danas me zvalo par kolega sa primedbom da je moja cena nerealna ...molim vas posavetujte kolko vredi  da se ne brukam ..nije mi do zarade al da ne dam bas ispod cene sigurno ima neko koji bolje poznaje ovaj motor pa zna i pribliznu vrednost hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Moraš biti svestan da kad ofarbas motor po svom ukusu tako šareno to mu posle pri prodaji ubija cenu, jer to se sviđa tebi i retko kome još. Trebao si farbati u jednu boju a ne to crveno sa prelazom u crno na ivicama.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 471 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD
2 hours ago, demro.st said:

pozdrav svima  koji prate ovaj oglas danas me zvalo par kolega sa primedbom da je moja cena nerealna ...molim vas posavetujte kolko vredi  da se ne brukam ..nije mi do zarade al da ne dam bas ispod cene sigurno ima neko koji bolje poznaje ovaj motor pa zna i pribliznu vrednost hvala...

Dugar prodao odlicnu pre 10 godina za 1300 evra :D
I mislim da je bila par godina mladja.
E od tad cene motora poblesavile skroz, tako da nemam pojma. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Sto se tice cene retko ko ce ti ko dati valjanu informaciju, osim trzista. A trziste je poludelo godinama unazad. Tako da je bruka kolega, a ne tvoja. Najvise volim te strucnjake koji bi da komentarisu cenu, a nisu ni probali motor, a verovatno nisu ni kupci. Ako si vec ozbiljan kupac poneses lovu, probas motor, pa ako odgovara das svoju cenu. I koliko god da spustis cenu uvek ce biti ista pitanja i komentari i uvek ce biti onih koji bi da je ubiju.

 

Potencijalni problem ovog motora je sto nije popularan. Takodje i to sto kolega kaze za boju, mada je meni recimo lepo uradjen. Ali svakako da si tu malo suzio krug kupaca. 

 

Po meni posto si sredio motor vozi ga i dalje. I to sredjivanje i nove gume ima svoju cenu i pravi razliku. Za pocetak uskladi cenu sa PA jer je tamo jeftiniji. Naoruzaj se strpljenjem i cekaj pravog kupca. Ako to dugo traje spustis malo cenu, jer nema svrhe ni prodavati nesto dve godine, ako si vec resio da menjas.

 

Jedan moj licni primer. Prodao sam KLE pre 8 godina za 850evra. Imao je nekih 150 evra ulaganja. Ove godine ga vidim na oglasu i prepoznam jer je bio bas unikatan. Cena 2.100 i prodat vrlo brzo :neznam:

 

Tako da prosto nema pravila. A svaka prodaja je muka, barem meni, ali odavno sam oguglao na razne price i kupaca i blejaca. Lepo je kada prodas nesto, ali lep je i osecaj kada odjebes nekog svestan cinjenice da nisi pristao na bezobrazluk. Na kraju uvek dodje neko normalan. 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Stekao sam utisak da je kolega iznerviran nekim komentarima. Verujem da je uložio novca i ljubavi u motor. I da ga je doveo do zavidnog stanja. Meni lično se dopada kako izgleda.

Ali... Cenu diktira tržište. Pogledaš šta sve može da se kupi za taj novac... 

Uz dužno poštovanje,s obzirom da je ovo forum i da kapiram da je ok komentarisati, dobronamerno bih rekao da je cena omašena za 500e. Barem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
13 hours ago, demro.st said:

pozdrav svima  koji prate ovaj oglas danas me zvalo par kolega sa primedbom da je moja cena nerealna ...molim vas posavetujte kolko vredi  da se ne brukam ..nije mi do zarade al da ne dam bas ispod cene sigurno ima neko koji bolje poznaje ovaj motor pa zna i pribliznu vrednost hvala...

Ja sam bas svaki motor koji sam kupio, sredio, odrzavao na kraju prodao ispod cene. Dal 100 il 400e nebitno je. Naravno ne racunajuci ulaganja u motor koja su cesto bila velika al su po meni uvek i neophodna.

 

Niko me na to nije terao, al razlog je jasan - mrzelo me da 2 godine cekam kupca, koji se mozda ni tada ne pojavi. 

 

Tu naravno pricam o kategorijama motora koji nisu trazeni ili nisu popularni. 

 

I ne smatram da sam izgubio novac. Vozao sam se, probao nesto drugo, koristio sam ga, upoznao taj tip motora i lepo se zabavio. 

 

Prodas za koliko mozes, dodas i ides dalje. Ako ti prodaja nije hitna ili bitna, ni ne moras da ga prodajes, batali...

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 520 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Iz licnog primera mogu da kazem koju rec. Posedovao sam dve sezone NTVa i to 1996 godiste ( noviji volan, satovi i auspuh), u prvoj boji , sa vizirom, top stanje, sav potrosni materijal kao nov, sa nosacem kofera i velikim koferom , slatko se navozao sa njim i prodao ga 2010godine za 1650e.

Sestra kasnije imala Reveru kao casa , takodje sve na njoj iservisirano, gume nove, imala vizir, roll bar, nosac kofera isto se lepo navozala, prodala je pre 5-6godina za 1250e.

E sad trenutno je takva situacija u oglasima da skoro svi stariji motori imaju iste cene u oglasima koje su imali i pre deset godina a zaboravlja se da su 10god stariji i jos izvozeniji, a sa druge strane noviji motori (stari izmedju 2 i 5 godina , presli 10-20 000km , sa vec upolovacenim gumama, plocicama......) su sa cenom 500-700e jeftini od glanc novih a ako imaju i neku bolju opremu onda su i skuplji nego novi motori:stabre:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jedan od motocikala koji ima mnogo veću upotrebnu vrednost od cene. To je izuzetan sklop, kvalitetan, pouzdan... Ko nema baš nešto puna para a hoće da sabija kilometre, NTV može da odradi pošteno posao.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 11 sati, Pingvin37 je napisao:

Ja sam bas svaki motor koji sam kupio, sredio, odrzavao na kraju prodao ispod cene. Dal 100 il 400e nebitno je. Naravno ne racunajuci ulaganja u motor koja su cesto bila velika al su po meni uvek i neophodna.

 

Niko me na to nije terao, al razlog je jasan - mrzelo me da 2 godine cekam kupca, koji se mozda ni tada ne pojavi. 

 

Tu naravno pricam o kategorijama motora koji nisu trazeni ili nisu popularni. 

 

I ne smatram da sam izgubio novac. Vozao sam se, probao nesto drugo, koristio sam ga, upoznao taj tip motora i lepo se zabavio. 

 

Prodas za koliko mozes, dodas i ides dalje. Ako ti prodaja nije hitna ili bitna, ni ne moras da ga prodajes, batali...

 

 

 

 

POZDRAV KAO DA ČITAš moje misli isto i ja tako radim veeeeLIKI POZDRav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
Pre 4 sati, Alekre je napisao:

Jedan od motocikala koji ima mnogo veću upotrebnu vrednost od cene. To je izuzetan sklop, kvalitetan, pouzdan... Ko nema baš nešto puna para a hoće da sabija kilometre, NTV može da odradi pošteno posao.

puno hvala pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Evo jednog oglasa trazi covek 2000 e 

Screenshot_2021-11-29-14-11-20-601_com.facebook.katana.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
On 27.11.2021. at 18:09, demro.st je napisao:

pozdrav svima  koji prate ovaj oglas danas me zvalo par kolega sa primedbom da je moja cena nerealna ...molim vas posavetujte kolko vredi  da se ne brukam ..nije mi do zarade al da ne dam bas ispod cene sigurno ima neko koji bolje poznaje ovaj motor pa zna i pribliznu vrednost hvala...

Što se tiče ostalih cena motora, tvoj još i ne skup. Ne diraj ništa :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Moraš i lepo da prezentuješ motocikl. Dobre slike sa dobrim kadrovima, sa svih strana plus slike detalja kojim ćeš da istakneš te dobre strane koje motocikl poseduje. Na primer, kardan, diskovi koji su dobrom stanju, prekidači, itd. Ne mogu dalje da pričam, ipak si ti koji znaš svoju spravu u detalje. Slike gledaj da su u lepoj okolini slikane kvalitetnijim telefonom i aparatom. Ne bi verovao koliko ljudi gleda okolinu gde stoji motocikl. 

 

Dalje, lepo napiši tekst o opisu motocikla. Taksativno, motocikl je to i to godišite, vlasnik taj i taj, poreklo... Napišeš šta je rađeno motociklu, šta nije, da bi ljudi imali okvirnu neku sliku u kakvom je stanju motocikl tehnički. Napomeneš malo o modelu jer nije poznat. Prenos na kardan koji nema boljke niti zahteva održavanje (osim zamene ulja) da je agregat poreklom iz te i te Honde itd.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja