Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem honda hornet jeftinu a dobru

Recommended Posts

  • Drug član, 1056 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW
Lepa ti je zamisao, ali jeftino i dobo ne idu zajedno
Mare...

Prati i trči prvi...

Mi tražimo tebi evo 6 meseci bezmalo maltene i nemeremo naći... Dobro i da košta realno ...

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

pa to gledam cene jebte od pre 5-6 godina umesto da padaju one skocile, gledo ona 2 zuta horneta na polovni automokili (samo na kompu nisam isao uzivo) oko 2k evra su ali mi se cini da su lesevi? ima i onaj bandit na oglasima iz uzica crven oko 2k evra, ali ne bih bandita jer sam ga vozio vec ocu da probam nesto drugo (mnogo mi je tezak), ali ako je bas dzabe cena ona bi i mozda se vratio na badzu opet, gledam i fazera, cak i gixera k9 model, sve su vauu kilometraze, nego ide zima pa ce se valjda naci nesto

Promenio član nesic1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre sat vremena, nesic1 je napisao:

pa to gledam cene jebte od pre 5-6 godina umesto da padaju one skocile, gledo ona 2 zuta horneta na polovni automokili (samo na kompu nisam isao uzivo) oko 2k evra su ali mi se cini da su lesevi? ima i onaj bandit na oglasima iz uzica crven oko 2k evra, ali ne bih bandita jer sam ga vozio vec ocu da probam nesto drugo (mnogo mi je tezak), ali ako je bas dzabe cena ona bi i mozda se vratio na badzu opet, gledam i fazera, cak i gixera k9 model, sve su vauu kilometraze, nego ide zima pa ce se valjda naci nesto

Bandit u Ue je bio isto moj.

 

IBB.CO

Image 20180829-104505 hosted in ImgBB

 

Ovakav je bio kod mene. 

Vlasnik pre sadašnjeg mu je je*ao kevu, sadašnji ga je iole doveo do lepog stanja. 

Navozao se lepo ovu sezonu,  ali kupuje kola pa ga zato prodaje.

Ako te bude detaljnije sta zanimalo slobodno pitaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Imas jedan CBF sa abs-om, plavi (jbg nije Hornet), povoljno na oglasima 2390e, znam motor jer smo ga mi radili kad je uvezen pre dva meseca iz Austrije. Prava km 23000, dugo je negde stajao, mozda te to greje, pozz iz moto servisa Lukac

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

hvala za info pogledacu, poceo sam u zadnje vreme da gledam i kawasaki er6n i pedu tek 250, ne smeta mi ni kineza da vozim ali ne po trenutnim cenama, jedino sto bih izbegao je bandit i keeway speed jer sam ih vozio pa da probam nesto drugo, ali ako bude neka bas dobra ponuda dzabe sto se kaze mogu opet da se vratim na njih.

mada kako ja vidim prosirivacu na bilo koji naked potraznju

Послато са C105-E0 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 4 sati, Lukac je napisao:

Imas jedan CBF sa abs-om, plavi (jbg nije Hornet), povoljno na oglasima 2390e, znam motor jer smo ga mi radili kad je uvezen pre dva meseca iz Austrije. Prava km 23000, dugo je negde stajao, mozda te to greje, pozz iz moto servisa Lukac

Баш лепа CBF ако је то ова из Младеновца на ПА.
@nesic1 мислим да је ова Honda далеко изнад свих тих што си поменуо да гледаш.
Нисам је возио, али сам имао велику жељу да је поседујем после Bandit-а, међутим на крају узех Fazer-a. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Bacio sam pogled na tu plavu Hondu iz Mladenovca na PA, da li mi se čini ili joj je prednja guma naopako montirana? Ne znam ja mnogo o motorima, a i slika nije idealna, ali se mi ne izgleda kako bi trebalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 35 minuta, Gordak985 je napisao:

Bacio sam pogled na tu plavu Hondu iz Mladenovca na PA, da li mi se čini ili joj je prednja guma naopako montirana? Ne znam ja mnogo o motorima, a i slika nije idealna, ali se mi ne izgleda kako bi trebalo.

Možda te samo šare varaju. Na nekim gumama izlgedaju šare kao da su "naopako". Vidiš strelicu za smer gume i prema tome znaš da li je naopako ili nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 4 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Možda te samo šare varaju. Na nekim gumama izlgedaju šare kao da su "naopako". Vidiš strelicu za smer gume i prema tome znaš da li je naopako ili nije.

Šare mi nisu jasne, to je svakako, izgledaju kao da uvlače vodu pod sredinu gume umesto da je izbacuju na strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Na vecini modela guma prednja se

montira kontra od zadnje. Zadnjnu logicnom smeru, prednja kontra

Promenio član muljaz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Guma se montira u skladu sa smerom strelice. Kako su šare raspoređene je manje bitno. Bitno je da je smer strelice ka napred i to je sva filozofija oko montaže guma. Sad kako su šare raspoređene zavisi od proizvođača guma.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion
On 2.10.2021. at 22:53, nesic1 je napisao:

ponude ovde porukom, cena obavezno i nešto o motoru, samo regularni

ako te interesuje honda ntv 650

023.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja