Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-R 750 SRAD (***MOZHE I U DELOVIMA***)

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam znao da ce ti ta neudobnost doci glave:) a i devojka...  ovako pochinje ljudi! Sutra ce da bude: "Prodajem TransAlp-a za porodichni auto shto ima jako grejanje i extra je udoban ;D ;D ;D ;D

 

 

SHTO NE KUPISH SKELU???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ja sam treko da ti ostalo samo josh neki polu-kros da kupish, pa da bude dasi sve klase vozio... Tako ce i biti :D

 

 

Nemoj da smanjujesh cenu vishe ubicu te! Kad se proda proda se, kad sam ja Eliminatora prodo za 1500e prodacesh i ti tu azdaju za 3600e:)

 

 

Stvarno dobar motor ljudi on ga extra pazi motor dobro ide..... mada u odnosu na moj svaki ide ko metak. A da nisam probao da ga vozim-- poginuo bi 100% cupa ruke iz ramena....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ja sam znao da ce ti ta neudobnost doci glave:) a i devojka...  ovako pochinje ljudi! Sutra ce da bude: "Prodajem TransAlp-a za porodichni auto shto ima jako grejanje i extra je udoban ;D ;D ;D ;D

 

 

SHTO NE KUPISH SKELU???? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ja sam treko da ti ostalo samo josh neki polu-kros da kupish, pa da bude dasi sve klase vozio... Tako ce i biti :D

 

 

Nemoj da smanjujesh cenu vishe ubicu te! Kad se proda proda se, kad sam ja Eliminatora prodo za 1500e prodacesh i ti tu azdaju za 3600e:)

 

 

Stvarno dobar motor ljudi on ga extra pazi motor dobro ide..... mada u odnosu na moj svaki ide ko metak. A da nisam probao da ga vozim-- poginuo bi 100% cupa ruke iz ramena....

He he :)

Hvala Dule. Nishta od smanjenja cene vishe, ako se ne proda u skorije vreme ostace mi i sledece sezone i chasticu ga jednim dobrim airbrush-om jer me je lepo sluzhio ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
link=topic=25580.msg411015#msg411015 date=1232217407]

Mozhe i zamena za auto do 7.000e sa petora vrata od 2003. pa na dalje.

link=topic=25580.msg411006#msg411006 date=1232217090]

Aktuelno! U obzir dolazi i zamena za CB500, ER-5, neki enduro ili neshto udobnije od mog SRAD-a.

 

Aktuelno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty
link=topic=25580.msg431389#msg431389 date=1233927680]

Cena 3200e narednih par dana ili ostaje kod mene.

 

 

Ostaje kod tebe ;) ( mada bih od sveg srca voleo da prodash to i kupish neshto sporije da mogu da te stignem, ne zelim da ga prodash za ove male pare)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Par stotina evra mi ne znachi mnogo a treba mi malo para za nov auto.

Cena je bezobrazno niska, a motoru nishta ne fali i ima preko 1000e dodatne opreme i ako se za ove pare ne proda u narednih par dana definitivno ostaje kod mene jer nemam primedbe na motor samo ce auto da sacheka koji mesec.

 

 

3200e za ovakav motor, to je prilika koja se ne propushta. Ja sam ga kupio ovde sa foruma za 3500e (dechko je trazhio 3800e), ulozhio sam josh 500e (nova guma i sve potroshno i servis i vizir i registracija koju ne rachunam i prenos i bla bla) i preshao oko 5-6000km. Znachi ako ovo nije dobra ponuda onda ne znam shta jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Kao prvo pozdrav za potpis HLVS :)

 

Ako sam te dobro skapirao prodaješ motor zbog devojke? Auuu brate, daj da skupimo pare da se napravi neki fond za takve članove jer je to surovo, pa da možeš da kupiš i neki skuter a da zadržiš motor koji ja želim da kupim.

 

A sada ozbiljno. Ako se ne varam poslednja serija SRADa sa karburatorom je *97, zar ne? Poslaću ti pm da ne pišem ovde dalje ...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Kao prvo pozdrav za potpis HLVS :)

 

Ako sam te dobro skapirao prodaješ motor zbog devojke? Auuu brate, daj da skupimo pare da se napravi neki fond za takve članove jer je to surovo, pa da možeš da kupiš i neki skuter a da zadržiš motor koji ja želim da kupim.

 

A sada ozbiljno. Ako se ne varam poslednja serija SRADa sa karburatorom je *97, zar ne? Poslaću ti pm da ne pišem ovde dalje ...

 

;)

Da, 1997. je poslednja serija bash u ovoj kombinaciji boje (crno siva sa karbon nalepnicama).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007
link=topic=25580.msg445662#msg445662 date=1234974396]

Da, 1997. je poslednja serija bash u ovoj kombinaciji boje (crno siva sa karbon nalepnicama).

 

Može li bubreg za motor? :)

Šalu na stranu reci mi da li znaš za neki sajt gde mogu videti u kojim bojama se koje godine proizvodio taj motor, da mogu da provalim da li je farban ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Potpisujem da nije farban i da nije padano sa njega. Jeste rezervoar neorginalana boja al iz totalno drugog razloga shto je i napisano(drugi rezervoar a ne boja:)

 

Brate ako imash kupi ga... ako nemash sanjaj ga :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Šalu na stranu reci mi da li znaš za neki sajt gde mogu videti u kojim bojama se koje godine proizvodio taj motor, da mogu da provalim da li je farban ili ne.

 

ako ne mozes da provalis kad ga vidis da li je farban, dzabe ti sto ces da gledas kolor kodove za to godiste

odes pogledas motor i vidi se na njemu da li je farban ili ne

a posto ovaj nije skupis lepo pare i uzivas u voznji narednih par godina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja