Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-R 750 SRAD (***MOZHE I U DELOVIMA***)

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Prodajem svoj Suzuki GSX-R 750 ili menjam za enduro tipa XT600, TA, AT, Pegaso, KLR, KLX, Dominator, TDM ili neshto slichno.

 

Zadnja serija sa karburatorima, preshao 30500km (ja ga kupio sa 26500km), ja sam vlasnik, MRA zatamljeni vizir + originalni, silikonske ruchice sa natpisom GSXR + fabrichke, kompletno otvoren izduv Titan od cilindara sa karbonskim topom (placen 1000e), NGK iridium svecice, Motul 300v, gume odlichne (bt020 pozadi, bt021 napred), uradjen kompletan servis (shtelovanje ventila, chishcenje i sinhronizacija karburatora), novo ulje u kochnicama, nova rashladna technost, nov filter za vazduh, promenjen dihtung poklopca ventila, nove zadnje plochice Lukas (pre 200km stavljene), originalni alat ide uz motor, nov akumulator (pre 300km stavljen sa garancijom godinu dana). Kompletan servis je uradjen na 27000km kada su stavljene i nove gume.

Ima i mehanizam za sakrivanje tablice, ako nekom znachi  ;D

Ima i poklopac zadnjeg sedishta.

Motor nije udaran, farban, krpljen ili tako neshto, jedino rezervoar nije u boji motora (crn je), sve ostalo je kao iz fabrike.

Deklarisan je na 136ks zbog kompletno otvorenog izduva, fabrichki ima 128ks.

Mozhe da se vozi i na ovlashcenje, nije problem. Registrovan je do 10.07.2009. na moje ime. Motor je 1997. kupljen nov kod nas.

 

Motor troshi izmedju 5-5.5l normalne vozhnje, mozhe i da se testira, ne pravim pitanje.

 

Vishe bi mi odgovarala zamena da ne budem dugo bez motora ali mozhe i kesh. Devojci je neudobno da se vozi na SRAD-u i to je ujedno jedini razlog prodaje tj. prelaska na enduro (po drugi put).

 

Cena 3800e. Kontakt 064/479-48-00

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac
link=topic=25580.msg344118#msg344118 date=1224768662]

Mozda joj na Hornetu bude udobnije ?  ;):D

Kol'ko mi doplatish za SRAD-a?  ;D ;D

 

Sad izadjose ovi iz hitne pomoci. Kada sam procitao sta si napisao zacenuo sam se od smeha !!  Umalo.... ;D ;D ;D  Brate,pazi sta pises,moze da bude fatalno  ;D !! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora
link=topic=25580.msg344037#msg344037 date=1224760743]

Prodajem svoj Suzuki GSX-R 750 ili menjam za enduro tipa XT600, TA, AT, Pegaso, KLR, KLX, Dominator, TDM ili neshto slichno.

 

Zadnja serija sa karburatorima, preshao 30500km (ja ga kupio sa 26500km), ja sam vlasnik, MRA zatamljeni vizir + originalni, silikonske ruchice sa natpisom GSXR + fabrichke, kompletno otvoren izduv Titan od cilindara sa karbonskim topom (placen 1000e), NGK iridium svecice, Motul 300v, gume odlichne (bt020 pozadi, bt021 napred), uradjen kompletan servis (shtelovanje ventila, chishcenje i sinhronizacija karburatora), novo ulje u kochnicama, nova rashladna technost, nov filter za vazduh, promenjen dihtung poklopca ventila, nove zadnje plochice Lukas (pre 200km stavljene), originalni alat ide uz motor, nov akumulator (pre 300km stavljen sa garancijom godinu dana). Kompletan servis je uradjen na 27000km kada su stavljene i nove gume.

[glow=red,2,300]Ima i mehanizam za sakrivanje tablice, ako nekom znachi[/glow]  ;D

Ima i poklopac zadnjeg sedishta.

Motor nije udaran, farban, krpljen ili tako neshto, jedino rezervoar nije u boji motora (crn je), sve ostalo je kao iz fabrike.

Deklarisan je na 136ks zbog kompletno otvorenog izduva, fabrichki ima 128ks.

Mozhe da se vozi i na ovlashcenje, nije problem. Registrovan je do 10.07.2009. na moje ime. Motor je 1997. kupljen nov kod nas.

 

Motor troshi izmedju 5-5.5l normalne vozhnje, mozhe i da se testira, ne pravim pitanje.

 

Vishe bi mi odgovarala zamena da ne budem dugo bez motora ali mozhe i kesh. Devojci je neudobno da se vozi na SRAD-u i to je ujedno jedini razlog prodaje tj. prelaska na enduro (po drugi put).

 

Cena 3800e. Kontakt 064/479-48-00

 

 

Kako ovo,jel mozes da slikas i objasnis mi kako to radi....Izvini za off,ali bash me interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

@Mito_Maniac

 

Pokvario mi se PC pa nemam ni jednu sliku da okachim. Objasnicu ti ukratko preko pp a slike za neki dan dok sredim rachunar. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok
link=topic=25580.msg344606#msg344606 date=1224829904]

@Mito_Maniac

 

Pokvario mi se PC pa nemam ni jednu sliku da okachim. Objasnicu ti ukratko preko pp a slike za neki dan dok sredim rachunar. ;)

 

Mislim da ti se smesi tuzba za povredu autorskih prava. Pa ces da objasnjavas na sudu a ne na pp.

 

Izvinjavam se za off.

 

Motor je jedan od boljih sradova vozio sam ga i vozili smo se zajedno. Vredi te pare koje Boki trazi tu nema sumnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Posalji taj pm i meni, mozda se odlucim ipak da stavim tablicu na motor. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Posalji taj pm i meni, mozda se odlucim ipak da stavim tablicu na motor. ;D

Za vishe informacija se obrati Vladamiru da ja ne krshim autorska prava.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

I sta ce kupis kad prodas Srad -a neces valjda Afriku tvin da pazaris ,pa tek ce tu da se zajebes jer tu tek od udobnosti nema nista.Jedino sta moze tebe da zadovolji po svim kriterijima je TDM ,i snaga i udobnost i polozaj vozaca a i nisu preterano skupi a kvalitetni pa sta imas bolje,odnosno koji je to motor bolji od TDM za te pare. ;):D ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

I sta ce kupis kad prodas Srad -a neces valjda Afriku tvin da pazaris ,pa tek ce tu da se zajebes jer tu tek od udobnosti nema nista.Jedino sta moze tebe da zadovolji po svim kriterijima je TDM ,i snaga i udobnost i polozaj vozaca a i nisu preterano skupi a kvalitetni pa sta imas bolje,odnosno koji je to motor bolji od TDM za te pare. ;):D ;D 8)

Bilo koji enduro, ionako vozim 80-100km/h u proseku. Ako ga prodam za kesh verovatno cu Pegaso3 ili TransAlp. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Otkad se to devojka pita?

E moj Boki,takav motor prodajes zbog devojke :)

Ljudi,SRAD je odlican!Definitivno vredi te pare!

 

 

link=topic=25580.msg345423#msg345423 date=1224927669]

I sta ce kupis kad prodas Srad -a neces valjda Afriku tvin da pazaris ,pa tek ce tu da se zajebes jer tu tek od udobnosti nema nista.Jedino sta moze tebe da zadovolji po svim kriterijima je TDM ,i snaga i udobnost i polozaj vozaca a i nisu preterano skupi a kvalitetni pa sta imas bolje,odnosno koji je to motor bolji od TDM za te pare. ;):D ;D 8)

Bilo koji enduro, ionako vozim 80-100km/h u proseku. Ako ga prodam za kesh verovatno cu Pegaso3 ili TransAlp. ;)

 

Shvatio si i ti sta je pravi motor! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Otkad se to devojka pita?

E moj Boki,takav motor prodajes zbog devojke :)

Ljudi,SRAD je odlican!Definitivno vredi te pare!

 

 

link=topic=25580.msg345423#msg345423 date=1224927669]

I sta ce kupis kad prodas Srad -a neces valjda Afriku tvin da pazaris ,pa tek ce tu da se zajebes jer tu tek od udobnosti nema nista.Jedino sta moze tebe da zadovolji po svim kriterijima je TDM ,i snaga i udobnost i polozaj vozaca a i nisu preterano skupi a kvalitetni pa sta imas bolje,odnosno koji je to motor bolji od TDM za te pare. ;):D ;D 8)

Bilo koji enduro, ionako vozim 80-100km/h u proseku. Ako ga prodam za kesh verovatno cu Pegaso3 ili TransAlp. ;)

 

 

 

 

Shvatio si i ti sta je pravi motor! :) :) :)

 

Kazhem ja da je Pegaso zakon. Drago mi je da si shvatio.  ;D

Devojka me sad tera da ne prodajem motor zbog nje, kazhe ionako nece da se vozi, a dok sam vozio enduro pitala me svaki dan kad cemo na vozhnju. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
link=topic=25580.msg345423#msg345423 date=1224927669]

I sta ce kupis kad prodas Srad -a neces valjda Afriku tvin da pazaris ,pa tek ce tu da se zajebes jer tu tek od udobnosti nema nista.Jedino sta moze tebe da zadovolji po svim kriterijima je TDM ,i snaga i udobnost i polozaj vozaca a i nisu preterano skupi a kvalitetni pa sta imas bolje,odnosno koji je to motor bolji od TDM za te pare. ;):D ;D 8)

Bilo koji enduro, ionako vozim 80-100km/h u proseku. Ako ga prodam za kesh verovatno cu Pegaso3 ili TransAlp. ;)

 

 

 

 

 

 

 

E Boki Boki znaci  u penziju sa dvajes i neku godinu ccccccc a adrenalin ovo ono krivinarenje ..... ne znam sta da ti kazem al toga nema sa 600 enduro.Sa 600 enduro ima samo lkagana gradska voznja i tako malo na teren.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
E Boki Boki znaci  u penziju sa dvajes i neku godinu ccccccc a adrenalin ovo ono krivinarenje  ..... ne znam sta da ti kazem al toga nema sa 600 enduro.Sa 600 enduro ima samo lkagana gradska voznja i tako malo na teren.

 

 

Sad sam duboko uvredjen!

Mozda taj S(m)RAD na kraju zavrsi kod mene ako Pit nastavi sa ovakvim provkacijama! :) :) :)

 

Boki druze izvini za off,nisam mogao da izdrzim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Nemojte bre ovde da mi zapomazhete i offujete nego kupca da mi nadjete  :D :D

 

E Vladamire, dodje i tvojih 5 minuta... Bicesh najbolji na chestobrodici kad ja kupim enduro  ;D

 

@pit

Pa doshlo vreme da predjem na neku biciklu, dosta sam bio brz i lud  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Sa 600 enduro ima samo lkagana gradska voznja i tako malo na teren.

 

Kako propuste poentu.... Pa bre, to on i hoce, devojku pozadi pa "tako malo na teren" i to.. ::)  ;D  E, Boki, Boki, nisi ni ti mutav!

 

 

Sorry za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok
link=topic=25580.msg345501#msg345501 date=1224942350]

Nemojte bre ovde da mi zapomazhete i offujete nego devojku da mi nadjete  :D :D

 

Vladamire Bicesh najbolji na chestobrodici kad ja kupim enduro  ;D

 

@pit

Pa doshlo vreme da predjem na neku biciklu, dosta sam bio lud i mlad  ;D

 

:D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

link=topic=25580.msg345501#msg345501 date=1224942350]

Nemojte bre ovde da mi zapomazhete i offujete nego devojku da mi nadjete  :D :D

 

Vladamire Bicesh najbolji na chestobrodici kad ja kupim enduro  ;D

 

@pit

Pa doshlo vreme da predjem na neku biciklu, dosta sam bio lud i mlad  ;D

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

Ne izvrci moje rechi, trazhicu da te banuju!!  ;D :D ;D :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja