Jump to content

Moto Zajednica

11. WSBK runda - Portuguese Round

Recommended Posts

Богами, Реју је фрка.

Добар је увек по мокром, али толико га је Туре пореметио да више не покушава да прави тактику за целу трку, већ покушава да одмах од првог круга направи неку предност и држи себи палчеве да овај неће да га стигне или што би рекли у шпанској верзији  пуш, пуш, пуш... и пљас.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

И још једном.. чак није ни кабл прво, већ као да је при компресији пукао блатобран и после покарамбасио све.. али као да је већ губио предњи точак.

Надам се да ће Баз ипак остати трећи, Баутиста се заиграо... али ко зна.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 hour ago, MOTOM said:

Plastika

Nekakva tamo plastika?!

Naleteo na nju na stazi?!

 

 

 

Ko ga jebe, što nije gledao de vozi! :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Bautista pada i kad je kriv i kad nije kriv. Al jbga ja i dalje iz nekog razloga navijam za njega :popovanje:

 

I Toprak jbga pade, a deluje da nije on kriv jer je plastika definitivni otisla pod tocak.

 

Zakuvava se za kraj sezone, bice jos tu vatrometa :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Dobra i SSP trka...napeta do kraja uz foto finiš :takoje:

 

Onaj pad Tulija je ustvari najopasniji scenario i razlog vecine pogibija poslednjih godina. Pad pri kojem vozac i motor ostaju na stazi i onda se svasta moze dogoditi. Srecom po Tulija, iza njega je bilo dovoljno razmaka do sledecih vozaca pa su ga lepo mogli izbegavati. A vidi se kako se kamera odmah prebacila na vodecu grupu jer ne zele vise da snimaju potencijalne pogibije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 1 sat, to crank je napisao:

Nekakva tamo plastika?!

Naleteo na nju na stazi?!

 

 

 

Ko ga jebe, što nije gledao de vozi! :jee:

Hahaha, uradice ga na kraju turcin bez obzira na kvarove i tehničke padove. Ono što je dobro je što ćemo uživati u trkanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Pre 23 sati, to crank je napisao:

Nekakva tamo plastika?!

Naleteo na nju na stazi?!

 

 

 

Ko ga jebe, što nije gledao de vozi! :jee:

 

iMarkup_20211004_073927.jpg

  • Hvala 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Caribrod
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R, Yamaha FZR 1000

Nekako mi zao Ree. Cudno se ponasa ove sezone. Nacin na koji radi i komentarise neke stvari su atipicni za njega. Prosle godine se tek na pola sezone malo povratio od soka, ali zato ce ove imati stalne nocne more do zadnje trke... Jeste da je visestruki sampion i nedodirljiv poslednjih pet sezona - o tome nema rasprave, ali malkice mi je bljutav nacin na koji reaguje sada kada definitivno vise nije u svojoj zoni komfora. Bar ja imam taj utisak. Mozda gresim.

Promenio član OutOfSeason
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4259 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Pre 2 sati, OutOfSeason je napisao:

Nekako mi zao Ree. Cudno se ponasa ove sezone. Nacin na koji radi i komentarise neke stvari su atipicni za njega. Prosle godine se tek na pola sezone malo povratio od soka, ali zato ce ove imati stalne nocne more do zadnje trke... Jeste da je visestruki sampion i nedodirljiv poslednjih pet sezona - o tome nema rasprave, ali malkice mi je bljutav nacin na koji reaguje sada kada definitivno vise nije u svojoj zoni konfora. Bar ja imam taj utisak. Mozda gresim.

Реа је изгубио поптовање многих обожаватеља мото трка кад је плакао као дете у обданишту 2019. Јер га је Батиста отресао као слину. У потпуности се слажем да је врхунски возач и све што је остварио до сада је за све похвале. Али као вишеструки шампион мораш мало да будеш политички коректан како то његови англосаксонци кажу 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Tek sad odgledao sve trke. WSBK ove godine zanimljiv kao retko kad. Toprak ako ne osvoji titulu, znači da nema sreće ni malo. Reding, Reja i Toprak definitivno klasa u odnosu na druge vozače.  Šteta što je Reding imao onako katastrofalan vikend na Doningtonu, inače bi mogao da vreba iz zasede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
15 hours ago, Мали Ћаћа said:

ораш мало да будеш политички коректан

Pa bio je u nedelju kad se posrao tamo gde je Razgatioglu glumio Rossi-a s onim metenjem.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja