Jump to content

Moto Zajednica

placanje i preuzimanje auspuha sa ebay.co.uk

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

izlicitirao sam i pobedio na aukciji za auspuh od 25 funti i postarina je 4 funte.

kontaktirao sam par ljudi sto rade sa ebay uslugama, ali me zanima da li bi neko sa foruma mogao to da mi donese u srbiju, ja bi naravno platio za uslugu.

dao bih moj email i password od ebay naloga da se izvrsi placanje i slanje na vasu adresu.

 

ako neko moze to da odradi, neka mi se javi, a u krajnjem slucaju, moracu da cekam na milos-ebay narucivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K3

Ne salje za Srbiju.
Imam fore jos koji dan da organizujem preuzimanje i placanje, ako ne, onda cu morati da odustanem, pa ako neko ima neku semu, neka se javi, posto je Milos Ebay narucivanje izgleda van drzave i ne odgovara na email ni viber vec 2-3 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1648 postova
  • Motocikl: /

Hoce da posalju ako im uplatis dodatno za postarinu preko paypala, barem sam ja imao takav slucaj.

Lik proverio kolko je za Srbiju, poslao mi poruku, ja mu uplatio na paypal i poslao uredno...

 

Ili probaj da ti posalje u Hrvatsku, u Tovarnik. Pa kad stigne samo skoknes tamo do poste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Mogu da ti posaljem broj od decka iz Bg preko kojeg sam ja narucivao delove iz engleske..decko naplacuje uslugu 20e.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja