Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio 200 klip

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Da malo pojasnim... Potreban mi je klip za Beverly 200, za alu cilindar. Prox ih je imao, ali ih više ne proizvodi i ne mogu naći. Meteor ima u ponudi, ali piše da je isti klip adekvatan i za 200cc i za 250cc.

Tačno je da je prečnik klipa na ova dva modela isti i da veću zapreminu motora kod 250cc u ovom slučaju diktira hod klipa, to jeste radilica. Pri većoj zapremini motora mora biti i veći kompresioni prostor, koji se u ovom slučaju nalazi u čelu klipa. Iz tog razloga, logikom klipovi ne mogu biti isti i nisu isti u OEM varijanti. Zato pretpostavljam da je ipak Meteor pogriješio u katalogu ili ako ja griješim, volio bih znati gdje.

U prilogu su slike OEM klipova za ova dva modela.

klipovi.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1908 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

jbg zar taj liberty 200 nije lider agregat,a Beverly 250 qusar?imao sam Liberty 125ccm dva ventila,i na slici levo udubljenje za dva ventila.Ako gresim ne zamerite

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Da malo pojasnim... Potreban mi je klip za Beverly 200, za alu cilindar. Prox ih je imao, ali ih više ne proizvodi i ne mogu naći. Meteor ima u ponudi, ali piše da je isti klip adekvatan i za 200cc i za 250cc.
Tačno je da je prečnik klipa na ova dva modela isti i da veću zapreminu motora kod 250cc u ovom slučaju diktira hod klipa, to jeste radilica. Pri većoj zapremini motora mora biti i veći kompresioni prostor, koji se u ovom slučaju nalazi u čelu klipa. Iz tog razloga, logikom klipovi ne mogu biti isti i nisu isti u OEM varijanti. Zato pretpostavljam da je ipak Meteor pogriješio u katalogu ili ako ja griješim, volio bih znati gdje.
U prilogu su slike OEM klipova za ova dva modela.
klipovi.thumb.jpg.cacc2e34c73ba276b88ebdd49a8b502f.jpg
Апсолутно немаш никакав проблем, избегавај Метеор јер је прескуп за квалитет који има. За Pro - X немам речи, пробај да набавиш Narita, много бољи од Метеора и споредбено скоро идентичан са оригиналом.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja