Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot 308 SW 1.6 HDI 110ks

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
Just now, Bole37 said:

Ja ne znam kako Mare nije stavio multimediju... Ni on nije vise sto je nekad bio...:P

Ja i motore i automobile volim sa sto manje naknadne opreme :) samo fabricki.

 

A i sya ce mi multimedija? Ima blutut, ima ulaz za aux i usb. De ces bolju multimediju od svog mobilnog :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Mare, jesi ti imao 6 i 7 sedište kad si registrovao? Pitam za kolegu sa foruma :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 hours ago, slobasuper9 said:

Mare, jesi ti imao 6 i 7 sedište kad si registrovao? Pitam za kolegu sa foruma :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Nisam 6 i 7, nego 5. Tako sam kupio.

 

Idu price kao mora sva sedista da imaju, to je prazna prica. Ja reguatrovao u henexu, oni momci samo proverili da li rade svih 7 pojaseva i to je to :)

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Da, po zakonu i pravlnicima možda i ne mora da ih ima, ali trenutno ni jedan tehnički pregled u Srbi te neće pustiti bez ta dodatba dva sedišta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Upravo sam zvao neke kolege iz MUPa koji rade baš na kontroli tehničkog pregleda i ljudi mi objasnili.

Ako je u saobraćajnoj upisano 7 mesta za sedenje LEGALNO možeš proći tehnički  samo ako imaš 7 sedišta u vozilu.

E sad, da li ti rođeni teča drži tehnički pa će rizikovati zbog tebe, to je druga priča

Svako ko te na tehničkom pusti sa 5 sedišta ima veliku šansu da mu se  zatvori tehnički pregled, naravno ako ga uhvate.

Drugim rečima ako hoćeš da te ne boli glava nabavi još dva sedišta ili reatestiraj auto na 5 sedišta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Uzmi od nekog auta dva sedista i samo ih stavi u gepek da se vidi da su tamo. Ja zaboravio svoja sedista za tehnicki i pozurio kuci i samo ih ubacio, kaze niko ne vidi da li su usla u žljeb ili ne. Bitno da se na kameri odozgo vidi da vire neka sedista kroz prozor

 

a onda ispada da svi mi koji ne vozimo uvek 7 sedista zapravo nismo tehnicki ispravni

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Na ta dva "dodatna" mjesta u gepeku se najnormalnije montiraju dva standardna stražnja sjedala, samo ja ne njima malo nezgodno sjediti, ali za tehnički će ići ... ;)

Nemojte me držati za riječ, ali bilo je govora da paše i od 307, 208... ali moraju biti karavani (SW) jer limuzine imaju zadnju klupu u komadu .. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ako ga ne prodam,snalaziću se za sedišta za pozajmicu za tehnički. Čekam odgovor od druga što radi na tehničkom da vidim šta činiti.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision
3 hours ago, jasminko VIR said:

Upravo sam zvao neke kolege iz MUPa koji rade baš na kontroli tehničkog pregleda i ljudi mi objasnili.

Ako je u saobraćajnoj upisano 7 mesta za sedenje LEGALNO možeš proći tehnički  samo ako imaš 7 sedišta u vozilu.

Moj auto je registrovan na 8 sedista (Fiat Ulysse) ali ih imam samo 5. Isto tako imam i fabricke krovne nosace koje sam skinuo da mi ne zvizde, koristim ih samo za skijanje. I nikad problem na tehnickom, to mu dodje kao dodatna oprema, moze ali ne mora i niko to ne gleda.

Izgleda da je ovo kreirao isti umotvorac kao onaj koji je zahtevao skidanje fiksnih kuka od pre par godina.  

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Pa nije logično da se to gleda kao tehnička neispravnost. Onda neka me isključe iz saobraćaja pošto ih nemam već. Onda ako me neko udari neka mene okrive jer nemam svih 7 sedišta u autu,pošto sam tehnički neispravan.

Svakako,ima da se iznajme za 2000 kinti. Tako da potencijalni kupci,ne bojte se :) ,rešiv je problem.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Mogu da se ubace sedista iz drugog reda, ali samo od sw-a. Na oglasima se uglavnom i prodaju ta iz drugog reda, po ceni od 100-120e po komadu. Dobar deo prodavaca i ne zna da to nisu odgovarajuca sedista i da imaju posebna, koja se porilicno razlikuju. Cena za 6. i 7. sediste, originalno i pravo, jeste preko 300e,a neki entuzijasti traze i skoro 400 (meni je lik trazio 380e). Problem sa sw peugeot-ima sa sedam sedista koji su uvezeni, jeste da skoro ni jedan nema ta sedista. Cak se i u potvrdi amss navodi da je vozilo sa sedam sedista ali da prilikom pregleda nije imalo sva sedista. I da, na tehnickom morate imati sva sedista. I ne, ne morate ih uvek voziti sa sobom da bi bili tehnicki ispravni. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@slobasuper9 ja kad sam registrovao Henex na autoputu pored forma Idela, odma sam ih pitao za sedista. Oni mi rekli ne mora da ima poslednja 2, to je dodatna oprema. Aj bas idi u neki tehnicki ovih dana da vidimo sta kazu sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 hours ago, drmilan_ said:

Uzmi od nekog auta dva sedista i samo ih stavi u gepek da se vidi da su tamo. Ja zaboravio svoja sedista za tehnicki i pozurio kuci i samo ih ubacio, kaze niko ne vidi da li su usla u žljeb ili ne. Bitno da se na kameri odozgo vidi da vire neka sedista kroz prozor

 

a onda ispada da svi mi koji ne vozimo uvek 7 sedista zapravo nismo tehnicki ispravni

Yo ti je ko ono za motore i kofwre i crash barove. Ovu drzavu i majmune koji rade tehnicki ne zanima sigurnoat, nego ono sto je video na papiru. I tako, neko poskida sve sa motora za tih sat vremena kolko traje tehnicki, i oni kazu, sve super, fabrika! A taj se lik posle vozi 364 dana i 23 sata sa svim tim dzidzabidzama :D oooo Srbijo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 hours ago, DUKE VUK said:

Da, po zakonu i pravlnicima možda i ne mora da ih ima, ali trenutno ni jedan tehnički pregled u Srbi te neće pustiti bez ta dodatba dva sedišta.

Auto do sad prosao bez ikakve veze 2 regiatracije u Srbiji. Henex kod mene, a kod prethodnog vlasnika neki lokalni. Ni on ni ja nismo nikakve veze potezali :D

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Rekao mi drug koji radi na tehničkom da sad mora imati. Ali dobro,ima do februara vremena,ne tangira me toliko,iskreno.
Nego me Jasminko sad bacio u razmišljanje o tome.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
54 minutes ago, slobasuper9 said:

Rekao mi drug koji radi na tehničkom da sad mora imati. Ali dobro,ima do februara vremena,ne tangira me toliko,iskreno.
Nego me Jasminko sad bacio u razmišljanje o tome.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Ma on to namerno rekao da ti malo ubije cenu, nemoj se sekiras :D :D :D

Promenio član Markone88

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

A kakva je situacija kad imaš kombi 8+1, ali izvadiš zadnji red sjedala jer ti ne trebaju sjedala već prostor ?!? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
On 9.11.2021. at 0:23, Markone88 je napisao:

Ma on to namerno rekao da ti malo ubije cenu, nemoj se sekiras :D :D :D

Kako ti to nonšalantno prebaciš loptu na drugoga .:care:

Ti si ok zato što si prodao čovjeku auto koje se ne može normalno registrovati.

To je sve super, samo ovi bezobraznici koji bi sad da kupe auto stisli čovjeka da spusti cjenu zbog toga.

A osjećam da si ga i oglasio odmah kad si uvidio da si ga sad registrovao a sljedeći put ćeš već imati problem.

Šteta što Slobo nije znao za to kad je kupovo, mogo je i on tebi da spusti cjenu.

Svi grješimo, ali ne ukopavamo druge, ni krive ni dužne, zbog svojih grešaka .

Ostani faca do kraja !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, DUKE VUK said:

Kako ti to nonšalantno prebaciš loptu na drugoga .:care:

Ti si ok zato što si prodao čovjeku auto koje se ne može normalno registrovati.

To je sve super, samo ovi bezobraznici koji bi sad da kupe auto stisli čovjeka da spusti cjenu zbog toga.

A osjećam da si ga i oglasio odmah kad si uvidio da si ga sad registrovao a sljedeći put ćeš već imati problem.

Šteta što Slobo nije znao za to kad je kupovo, mogo je i on tebi da spusti cjenu.

Svi grješimo, ali ne ukopavamo druge, ni krive ni dužne, zbog svojih grešaka .

Ostani faca do kraja !

Hahahahahhahahaha, ne znam dal se zajebavas ili ne, ne znam dal se znamo ti i ja uopšte?

 

P.S. Meni su i Sloba i Jasminko drugovi. Sa kojima sam vec trgovao a i opet ću.

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ajde,šta sad,ko da gleda konjski nokat. Ja realno nisam ni mislio na te finese. Kad sam video auto,svideo mi se i to je to. Ja ne mislim puno,ako mi je lepo oko srca,to je to. Biće i sedišta i Pežoa samo nas neće. Pa nismo mačke da imamo 9 života,jednom se živi.

Elem,sad ozbiljno. Ko želi da kupi auto po dobroj ceni neće sigurno odustati zbog sedišta,nije to nešto što nema rešenje.
Pritom,ja mislim da u amss u od ovog auta piše da je prošao amss sa 5 sedišta ali nisam siguran,ne mogu da nađem uverenje,ne znam gde mi je. U selidbi smo malo pogubili ovce.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
37 minutes ago, slobasuper9 said:

Ajde,šta sad,ko da gleda konjski nokat. Ja realno nisam ni mislio na te finese. Kad sam video auto,svideo mi se i to je to. Ja ne mislim puno,ako mi je lepo oko srca,to je to. Biće i sedišta i Pežoa samo nas neće. Pa nismo mačke da imamo 9 života,jednom se živi.

Elem,sad ozbiljno. Ko želi da kupi auto po dobroj ceni neće sigurno odustati zbog sedišta,nije to nešto što nema rešenje.
Pritom,ja mislim da u amss u od ovog auta piše da je prošao amss sa 5 sedišta ali nisam siguran,ne mogu da nađem uverenje,ne znam gde mi je. U selidbi smo malo pogubili ovce.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

U pravu si buraz. Nego me isproziva lik ko da sam uvalio nesto...

 

Polovna roba se kuluje u vidjenom stanju, a ovaj auto je top, ja sam ga od 7- birao.

 

U AMSS ti pise napomena da je prosao pregled sa 5 sedista i tako usao u Srbiku i zaveden kod nas. Ja prosao regu bez priblema, i ti ces, ili ko god da kupi.

 

E sad, kome treba 7 sedista, nek dokupi 2 :D

 

Srecna prodaja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
17 minutes ago, drmilan_ said:

@Markone88dzaba se vadis, polako se otkriva tvoje pravo lice. Davno jedan "kolega" rekao da si prevarant i trgovac i da lepo mazes oci :P 

Jaooo, moram opet da pravim novi profil :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
26 minutes ago, drmilan_ said:

@Markone88dzaba se vadis, polako se otkriva tvoje pravo lice. Davno jedan "kolega" rekao da si prevarant i trgovac i da lepo mazes oci :P 

Čuj, baci pogled na avatare samo na ovoj stranici. Prvo neko oko što sija, to neka sila unutrašnja, munje, reiki neki. Onda Sloba sedi na motoru i topi se od miline, reče čovek samo da mu je toplo oko srca. Pa onda vojvoda Vuk, hirurški precizan, slika iz kataloga. Nije li? Strašilo, klinja na slici, dete ko dete, igralo bi se, ali vidi, ukenjaćeš se kada iza ćoška iskoči sa ovom ronilačkom maskom, možda i neku vranu otera istovremeno. A on? Maska, a znamo da Džoker zloban osmeh ima, pa još kartu drži. Šta znam, čuj...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja