Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot 308 SW 1.6 HDI 110ks

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Jašta...
I isključiš dual zone, staviš na synchro ili kako već na autu stoji....
Samo kažete, pokvarilo se... Ili...

Zašto im uopšte pričate da ima ta mogućnost?



Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
2 hours ago, Markone88 said:

@strasilo ne potcenjujem tvoj auto, nikako. Ali ja sad pogledao oglase, auto kao tvoj sa opremom koju si nabrojao je sada kod nas od 3700e do 4300e, vecina iz uvoza... Tako da je kolegina ponuda za ovaj auto od 3800e, koji je sa svih strana i iz svih uglova ocuvan mnoooogo dobro sasvim korektna

Ma ništa ja ne kažem... Malo tjeram šalu... :takoje:

 

Nit kupujem nit prodajem...  Nadam se da nema zamjerke.. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Dvozonska klima je veoma korisna stavka u autu,zimi,a pogotovo leti...Skoro me povezao u Golfu 4 kolega,ja seo pozadi,vrućina bila,skuvao se: Daj pali klimu...Jesam,kaže!Kao da sam ušao u sanduk,Bože oprosti...Kuka isto,da sam je imao,ne bih mor'o skoro farbati zadnji branik,čunkuo  me jedan,malo ali dovoljno za plastiku...Živela kuka! Kad je vide,da vidiš kako koče ranije...:)

Izvinjavam se na off-ovanju...Lep auto!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Kuka montirana u saobraćaju a ne vuče se prikolica, kazna ko vrata...

Meni sva auta imala dual-zone, tripple zone...

I uvek namešteno maltene na single zone...

Sve se nešto razmazilo...

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
17 minutes ago, shoyyka said:

Dvozonska klima je veoma korisna stavka u autu,zimi,a pogotovo leti...Skoro me povezao u Golfu 4 kolega,ja seo pozadi,vrućina bila,skuvao se: Daj pali klimu...Jesam,kaže!Kao da sam ušao u sanduk,Bože oprosti...Kuka isto,da sam je imao,ne bih mor'o skoro farbati zadnji branik,čunkuo  me jedan,malo ali dovoljno za plastiku...Živela kuka! Kad je vide,da vidiš kako koče ranije...:)

Izvinjavam se na off-ovanju...Lep auto!

Ja kad vidim auto sa kukom, odmah preskocim. Ko zna sta je teglio, i ko zna dal je atestirana... a i ruzno bre :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Moji nekada imali Ladu sa kukom. Jednom prilikom beše neki ekces sa Fićom koji se nekakako branikom zakačio. Komedija. 

 

Znam da se bar jedno 3 ili 4 auta ubilo pošteno na kuku. Poslednji put neka žena na autokomandi, ćale dobričina joj uzeo 300 dinara za kapicu kuke što smo kupili na sajmu :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
3 hours ago, Alekre said:

ćale dobričina joj uzeo 300 dinara za kapicu kuke što smo kupili na sajmu :D

Još mi reci da je posle stavio tenisku lopticu :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 331 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
On 8.10.2021. at 16:07, TAZZ je napisao:

Koji bre ostali....???

Ja u Freemontu koji ima trozonsku klimu, poisključivao sve, i kako ja hoću, tako bude svima...

Ajde bre, sve se to razmazilo....

Sent from my Žaomi Pokahontas F46 using Tapatalk
 

Mozes li da podelis iskustva sa freemontom? Pikiram ga odavno a nema mnogo informacija o njemu, treba mi nesto takvo a Kodiak je preskup za mene,

Valjda kolega nece da zameri sto mu trolujemo temu

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 20.9.2021. at 22:27, Blaza je napisao:

Vala, motori od @N.F.S. i vozila i motori od @Markone88 su najdosadnija investicija...to sve lickano, maženo, paženo, sve po p.s.-u, ti (kupac) nemaš šta da čačkaš, popravljaš, samo da voziš...baš dosadno...:)

:neznam:

Za kolegu @N.F.S. se u potpunosti slazem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 45 minuta, Markone88 je napisao:

A što se za mene ne slažeš? :D

Pa, ne bih da slazem.  ;-)  :-P 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
28 minutes ago, SHOKLA said:

Pa, ne bih da slazem.  ;-)  :-P 

Ali cekaj, od mene motori su u vecini slucajeva ustvari motori od @N.F.S. :D hahahahha

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
59 minutes ago, N.F.S. said:

To je onda to! :jee:

Sto se mene tice, saglasan sam da podelimo ovu Shoklinu pohvalu!

Ne ne, to ne bi bilo u redu. Ja motor odrzavam kod majstora a sam se bavim samo estetikom. A ti ipak sve uradis i odradis sam, to ima svoju cenu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Samo je za Tourana bilo interesovanje ogromno,pa sam ga na kraju skinuo sa oglasa. Renoviram stan,nemam vremena za spavanja a tek za svakodnevno pokazivanje auta i natezanje sa ubijačima cene.

Jedan iz Pirota je bio. Platio pregled kod majstora, razvlačili se 15 dana i na kraju odustao jer nisu radile brave. Brave rade, samo treba znati kad kad se auto zaključa na dugme u kabini ne može se ući spolja....

I tako...



Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Brate tek kad prodajem ili kupujem nesto shvatim koliko ameba ovde ima. Dodatno sam shvatio da je najgore prodavati auto ili motor koji su registrovani. To je automatski poziv za razne test vozace koji se lome izmedju vise modela, koji bi cisto da probaju da mogu da popune CV za kafanu i kazu nesto iz prve ruke i na kraju one koji bi bas taj model pa cisto da vide da li im lezi i onda odu na plac i kupe takav NOV, NOV. Resio sam da sledecu prodaju moze svako da pogleda, a da proba samo onaj koji mi deluje normalno. 

 

Znam da je frka za lovu, ali trudi se da te ne iscrpe energetski, jer se normalan kupac na kraju pojavi. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ma nije to problem,uvek se nađe pravi. Ljudi ne razumeju,da auto kao moj,mora da se plati. Ja im svima kažem,imate u Surčinu onaj crni što je napakovan sa 500000 na satu pa uzmite njega.

Majstor je konstatova za moj auto da je auto jako dobar. Motor suv kao barut,nema grešaka,svaka šarka fabrička i srafivi na krilima,nikad lupan i još je kod nas 12 godina. Zato sam ga i skinuo sa oglasa i kad prodam Fiata i Pežoa njega ću sebi ostaviti.

To je narodni auto. 1.9 tdi bez dpfa i komplikovanog održavanja. Malo troši,prostora koliko hoćeš,sve što treba ima.

A sreća je pa nije da mi gori za pare,nego eto, ja hoću da rasprodam to da bi vratio pare koje ni ne moram da vratim sad.

Svakako, meni je bitno da mirno spavam i da kažem sve što znam o autu. Neću da uvaljujem niti bilo šta i uvek sam se trudio da napravim stvarno korektnu cenu. Sve što sam prodao,prodao sam povoljno a bilo je dobro.

Prodao sam 2 skutera kolegama sa foruma za stvarno male pare.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
19 minutes ago, slobasuper9 said:

Ma nije to problem,uvek se nađe pravi. Ljudi ne razumeju,da auto kao moj,mora da se plati. Ja im svima kažem,imate u Surčinu onaj crni što je napakovan sa 500000 na satu pa uzmite njega.

Majstor je konstatova za moj auto da je auto jako dobar. Motor suv kao barut,nema grešaka,svaka šarka fabrička i srafivi na krilima,nikad lupan i još je kod nas 12 godina. Zato sam ga i skinuo sa oglasa i kad prodam Fiata i Pežoa njega ću sebi ostaviti.

To je narodni auto. 1.9 tdi bez dpfa i komplikovanog održavanja. Malo troši,prostora koliko hoćeš,sve što treba ima.

A sreća je pa nije da mi gori za pare,nego eto, ja hoću da rasprodam to da bi vratio pare koje ni ne moram da vratim sad.

Svakako, meni je bitno da mirno spavam i da kažem sve što znam o autu. Neću da uvaljujem niti bilo šta i uvek sam se trudio da napravim stvarno korektnu cenu. Sve što sam prodao,prodao sam povoljno a bilo je dobro.

Prodao sam 2 skutera kolegama sa foruma za stvarno male pare.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Ja da sam.na tvom mestu, prodao bih Fiat i VW, a ostavio Pezo. Samo zvog udobnosti u voznji. Ostalo je sve isti djavo. Mozda VW je jeftiniji za odrzavanje, ali vise trosi nego Pezo i stariji je, pa ce ranije da riknu neki sklopovi. Dodje mu na isto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja