Jump to content

Moto Zajednica

Kneza Višeslava kod Skojevskog naselja

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1015 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

WWW.BLIC.RS

Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras u Beogradu kod crkve u Ulici kneza Višeslava.

 

Zna li se nešto ?

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Ono što sam ja čuo, bukvalno par minuta pre tvog posta, od kolege radio-amatera koji živi tu, je da se motociklista kretao velikom brzinom dok je obilazio kolonu iz pravca Vidikovca, a vozač automobila iz suprotnog smera ga je isekao pokušavajući da skrene levo kroz kolonu. Informacije su na osnovu zvuka motocikla, zvuka udarca i slobodne procene drugara, tako da ne uzimajte za "u kamenu zapisano".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Kako cujem, kolegu su reanimirali na licu mesta, bilo je dosta krvi i na ulici i nimalo prijatan prizor...nazalost, podlegao je povredama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre 18 sati, donmarkoni® je napisao:

Ono što sam ja čuo, bukvalno par minuta pre tvog posta, od kolege radio-amatera koji živi tu, je da se motociklista kretao velikom brzinom dok je obilazio kolonu iz pravca Vidikovca, a vozač automobila iz suprotnog smera ga je isekao pokušavajući da skrene levo kroz kolonu. Informacije su na osnovu zvuka motocikla, zvuka udarca i slobodne procene drugara, tako da ne uzimajte za "u kamenu zapisano".

Nije preticao kolonu..vecom brzinom se kretao prema raskrsnici i tako i usao ...vozac koji je presekao njegovu traku verovatno nije dobro ocenio ili ga nije video i doslo do sudara....kolega na motoru kocio ali nije mogao da se zaustavi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vstrom

Ne znam ko je kriv u ovom udesu. Prošao sam u trenutku kada su motociklistu ubacivali u kola hine pomoći. Mislim da je ovo treći smrtni slučaj motociklista na skoro istoj tački u ovoj ulici. Predhodna dva na raskrsnici 100 metara ispred. 

Ne pišem često ali prosto sam nateran. 

Ova ulica ili ti deo ove ulice je postao ne uslovan za saobraćaj. Izgradnjom novih zgrada sa jedne strane i kockarnica, prodavnica, servisa sa druge strane sa kulturom saobraćaja koje imamo je postala tolikp opasna da je ja llično izbegavam već duže vreme, a nisam jedini. Parkiraju se kola gde ko stigne, na trotoar, na kolovoz, na parkig koji je uradjen van svih gradjevinskih i bezbednosnih standarda i propisa. U nekim trenucima se dešava da se i po četiri vozila nalaze po širini u istom trenutku na kolovozu. 

Mislim da u tom delu ulice ima tri pešačka prelaza koji su možda i najopasniji prelazi u gradu. Pešaci se jednostavno ne vide u ovoj ludnici od saobraćaja. Dešava se da neko stane da ih propusti, ali širina kolovoza dopušta mimoilaženje i uvek ima genijalaca koji to i rade. Mislim da je bilo na desetine oborenih pešaka, a neki i sa tragičnim ishodom. 

E sad nešto i o motoristima u ovoj ulici. 

Zadnjih godinu, dve šta sam se ovde nagledao vi to ne možete da verujete. Novo nastala generacija na R motorima sa Airmaxovima i ovi sa ovim velikim skuterima sa nabudjenim auspusima prosto traže da se nevolja desi. To se juri, auuspusi urliču, obilaze se kolone sa brzinama da ne poverujete, a postoji bar četiri mogućnosti za skretanja za utomobile. 

Iz ovoga što sam napisao, videšvi koje je oštećenje na kolima na žalost mislim da je motorista u opisanoj grupi. Bez obzira da li mu je ovaj sa automobilim oduzeo prednost da je brzina bila manja ne bi došlo do ovoga do čega je došlo ili bi bilo skroz ibegnuto. 

Strašno mi je žao izgubljenog života i prosto sebi ne mogu da objasnim što sam dozvolip da sudim ko je kriv. 

Nadam se da ovo što sam napisao  će neko pročitati i gore navedene grupe i ubuduće malo drugačije voziti ovim delom ulice. 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 950 adventure S , Kawasaki KLE 500
pre 8 minuta, kokule je napisao:

Ne znam ko je kriv u ovom udesu. Prošao sam u trenutku kada su motociklistu ubacivali u kola hine pomoći. Mislim da je ovo treći smrtni slučaj motociklista na skoro istoj tački u ovoj ulici. Predhodna dva na raskrsnici 100 metara ispred. 

Ne pišem često ali prosto sam nateran. 

Ova ulica ili ti deo ove ulice je postao ne uslovan za saobraćaj. Izgradnjom novih zgrada sa jedne strane i kockarnica, prodavnica, servisa sa druge strane sa kulturom saobraćaja koje imamo je postala tolikp opasna da je ja llično izbegavam već duže vreme, a nisam jedini. Parkiraju se kola gde ko stigne, na trotoar, na kolovoz, na parkig koji je uradjen van svih gradjevinskih i bezbednosnih standarda i propisa. U nekim trenucima se dešava da se i po četiri vozila nalaze po širini u istom trenutku na kolovozu. 

Mislim da u tom delu ulice ima tri pešačka prelaza koji su možda i najopasniji prelazi u gradu. Pešaci se jednostavno ne vide u ovoj ludnici od saobraćaja. Dešava se da neko stane da ih propusti, ali širina kolovoza dopušta mimoilaženje i uvek ima genijalaca koji to i rade. Mislim da je bilo na desetine oborenih pešaka, a neki i sa tragičnim ishodom. 

E sad nešto i o motoristima u ovoj ulici. 

Zadnjih godinu, dve šta sam se ovde nagledao vi to ne možete da verujete. Novo nastala generacija na R motorima sa Airmaxovima i ovi sa ovim velikim skuterima sa nabudjenim auspusima prosto traže da se nevolja desi. To se juri, auuspusi urliču, obilaze se kolone sa brzinama da ne poverujete, a postoji bar četiri mogućnosti za skretanja za utomobile. 

Iz ovoga što sam napisao, videšvi koje je oštećenje na kolima na žalost mislim da je motorista u opisanoj grupi. Bez obzira da li mu je ovaj sa automobilim oduzeo prednost da je brzina bila manja ne bi došlo do ovoga do čega je došlo ili bi bilo skroz ibegnuto. 

Strašno mi je žao izgubljenog života i prosto sebi ne mogu da objasnim što sam dozvolip da sudim ko je kriv. 

Nadam se da ovo što sam napisao  će neko pročitati i gore navedene grupe i ubuduće malo drugačije voziti ovim delom ulice. 

kolega....100000000% se slazem sa svakom tvojom  napisanom reci. . .

jednostavno...deo grada gde se prolazi minimalnim gasom...koncentrisan max...jer u svakom trenutku moze neko da iskoci...da se isparkira ...ili da pokusa da se uparkira jer je snimio mesto...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Beograd je defakto postao neuslovan i opasan grad za sve njegove gradjane. Nemam sta da kritikujem seljacku i korumprianu vlast,nevaspitane i zeljne uspeha doseljenike u bg koji grade smece od infrastrukture na "top" lokacijama,  oni su ipak vecina i realnost bg-a. Medjutim isto je u bilo kom gradu u srb, prosto infrastruktura je nikakva a svest o motociklu povrsna,vozaci motora su naravno sve mladji sve nevaspitaniji i sve manje samosvesni,zeljni isticanja na isprazan i povrsan nacin. Normalni ce se vise paziti sa vecim izgledom za prezivljavanje,nepazljivi ce cesce stradati. Laka zemlja mladom momku.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 6 minuta, ser je napisao:

Jel se ovo desilo negde na potezu izmedju B. Parovica i Meka?

Mislim da je od Eko pumpe prema crkvi i Košutnjaku. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 950 adventure S , Kawasaki KLE 500
pre 21 minuta, ser je napisao:

Jel se ovo desilo negde na potezu izmedju B. Parovica i Meka?

 

pre 15 minuta, Atorn je napisao:

Mislim da je od Eko pumpe prema crkvi i Košutnjaku. 

Upravo tu se desio udes...gde se nalaze i poznati " fensi" kafići ....Dragulj i Kennedy...

ne govorim o ovom slučaju.... ali je too mesto gde mladima poraste EGO...gde mora da se zagrmii pa  da se fasciniraju ribe u bastama pomenutih kafića...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Motocikl: Piaggio Carnaby 300ie

Čovek je 85 godište, dvoje dece ostavio iza sebe, predobar momak. Velika tuga. Koliko sam upućen vozio je maxi skuter. 

 

Počivaj u miru Protiću!

 

WWW.SRBIJADANAS.COM

Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras u Beogradu kod crkve u Ulici kneza Višeslava.. Najnovije vesti iz Srbije...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica

Pocivaj u miru!

 

Vecina me ovde zna kao lika koji troluje. Sada bi zeleo da vam postavim pitanje bez trolovanja.

Od kad mi je prijatelj poginuo pre par dana na motoru,nateralo me je na razmisljanje da prestanem da vozim motore. Poceo sam da razmisljam o rizicima koji motor donosi. Plus vidim da se tema "Crna Hronika" veoma cesto dopunjuje ako tako mogu da kazem. Da li neko od vas ima slicno razmisljanje kad pogleda temu "Crna Hronika" i da li je neko od vas prestao da vozi motore zbog toga sto je poceo da razmislja o riziku?  

 

Ako ne zelite da odgovorite na pitanje zato sto sam lik koji troluje. Potpuno razumem.

Sto se tice trolovanja,nadam se da sam zavrsio sa tim (ne verujem sebi zato kazem da se nadam jer nisam siguran)

Promenio član Nemanja Petrovic
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 648 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle
pre 19 minuta, Nemanja Petrovic je napisao:

Pocivaj u miru!

 

Vecina me ovde zna kao lika koji troluje. Sada bi zeleo da vam postavim pitanje bez trolovanja.

Od kad mi je prijatelj poginuo pre par dana na motoru,nateralo me je na razmisljanje da prestanem da vozim motore. Poceo sam da razmisljam o rizicima koji motor donosi. Plus vidim da se tema "Crna Hronika" veoma cesto dopunjuje ako tako mogu da kazem. Da li neko od vas ima slicno razmisljanje kad pogleda temu "Crna Hronika" i da li je neko od vas prestao da vozi motore zbog toga sto je poceo da razmislja o riziku?  

 

Ako ne zelite da odgovorite na pitanje zato sto sam lik koji troluje. Potpuno razumem.

Sto se tice trolovanja,nadam se da sam zavrsio sa tim (ne verujem sebi zato kazem da se nadam jer nisam siguran)

Druže, mislim da si pogrešio, ne temu, nego forum. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

@Nemanja Petrovicja na motor svaki put sedam sa velikim strahopostovanjem prema istom. Citam sve crne hronike ma koliko strasne i tuzne bile jer mi se cesto svi ti ljudi motaju po glavi dok vozim a to je i jedan razlog zasto u mnogom situacijama oduzmem gas i lagano. Ne brze od zivota ;) 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 7 minuta, drmilan_ je napisao:

@Nemanja Petrovicja na motor svaki put sedam sa velikim strahopostovanjem prema istom. Citam sve crne hronike ma koliko strasne i tuzne bile jer mi se cesto svi ti ljudi motaju po glavi dok vozim a to je i jedan razlog zasto u mnogom situacijama oduzmem gas i lagano. Ne brze od zivota ;) 

Hvala ti na odgovoru. Moj prijatelj je poginuo svojom krivicom ali prosle godine je lik sa Apenca poginuo vracaju se kuci. Lik sa Fiat Stilo (tek kupio auto i vozio koliko je auto mogao da razvije u toj ulici,putu,pravcu) ga udario dok je preticao drugo vozilo. Sa preko 150 ga udario i ovaj lik sa apenca odleteo na drvo i ostao na mestu mrtav a budala ostala ziva. Nisam mislio na rizik samo na jurcanje vec i na druge neoprezne vozace. Imao sam mnogo situacija gde secu krivine automobilom. I ako razmisljam o tome da prestanem da vozim mislim da od toga nema nista. Jer moj zivot bi bio dosadan bez motora. I opet bi razmiljao da se vratim na motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1393 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Kao sto rece @drmilan_, motor se vozi sa 100% ukljucenim mozgom i svako ko vozi motor mora biti jako zrela osoba, nazalost to godine ne odredjuju.

Na youtube-u cesto gledam nesrece motorima, za sve je kriva velika brzina, preticanje gde nije mesto za preticanje i provlacenje izmedju vozila u pokretu.

Izbegavam te tri stvari i uzivam u voznji, bilo je situacija gde me drugi ucesnici nisu videli pa sekli ili slicno, ali sam lagano ukocio ili menjao pravac zbog prilagodjene brzine i izbegavao takve situacije bez problema.

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 20 sati, Nemanja Petrovic je napisao:

Pocivaj u miru!

 

Vecina me ovde zna kao lika koji troluje. Sada bi zeleo da vam postavim pitanje bez trolovanja.

Od kad mi je prijatelj poginuo pre par dana na motoru,nateralo me je na razmisljanje da prestanem da vozim motore. Poceo sam da razmisljam o rizicima koji motor donosi. Plus vidim da se tema "Crna Hronika" veoma cesto dopunjuje ako tako mogu da kazem. Da li neko od vas ima slicno razmisljanje kad pogleda temu "Crna Hronika" i da li je neko od vas prestao da vozi motore zbog toga sto je poceo da razmislja o riziku?  

 

Ako ne zelite da odgovorite na pitanje zato sto sam lik koji troluje. Potpuno razumem.

Sto se tice trolovanja,nadam se da sam zavrsio sa tim (ne verujem sebi zato kazem da se nadam jer nisam siguran)

Za svojih 65 godina života (i za skoro 50 godina bavljenja svim i svačim što neki nazivaju ekstremnim), nagledao sam se svega i svačega (a bogami i lično doživeo i preživeo sve i svašta). 

Već odavno sam potpuno svestan rizika u koji se upuštam kada sednem na motor, kada iskočim iz aviona, kada poletim paraglajderom, .... tako da mi čitanje crnih hronika ili događaji koje sam video gotovo ništa ne znače u odluci hoću li nečim da se bavim ili neću. 

A onog momenta kada dođem u situaciju da sebe preispitujem da li je nešto čime se bavim suviše opasno i  nebezbedno po mene, istog momenta ću da prekinem time da se bavim, jer je to sigiran znak da za to više nisam mentalno sposoban i da iz tog razloga postoji velika verovatnoća da neću moći dobro da odreagujem kada bude bilo potrebno. 

Jednostavno ukapiraš da više nisi za to i ajd zdravo. 

 

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1393 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

@zika56 slazem se sa ovime donekle, ali treba biti svestan rizika, odredjena doza straha koja nas drzi “budnim” ali kao sto ti kazes ne treba preterivati u tome.

Sto se saobracaja u beogradu tice, postao je dzungla sa puno divljih zveri.

Vozila su zadnjih 10-15 godina postala dostupna bas svima i samim tim se povecao njihov broj na ulicama za nekih 100% i vise.

Propisi i zakoni se sve manje postuju, ljudi voze sa sve manje mozga, ima samozivih, nazalost i glupih, onih sa dobrom zaledjinom pa im se moze sve, neispravna vozila…

Siguran sam da se broj poginulih i povredjenih “frizira”, sa povecanjem

 broja vozila povecava se i broj nesreca na putevima.

Mozda zvuci surovo ali ja bi uveo zakon da automobili stariji od 15 god ne smeju na ulicu. Vozili bi oni kojima stvarno treba a smanjili bi se oni kupio sam neki krs da se malo vozikam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 42 minuta, Sharky - Alex je napisao:

@zika56 slazem se sa ovime donekle, ali treba biti svestan rizika, odredjena doza straha koja nas drzi “budnim” ali kao sto ti kazes ne treba preterivati u tome.

Sto se saobracaja u beogradu tice, postao je dzungla sa puno divljih zveri.

Vozila su zadnjih 10-15 godina postala dostupna bas svima i samim tim se povecao njihov broj na ulicama za nekih 100% i vise.

Propisi i zakoni se sve manje postuju, ljudi voze sa sve manje mozga, ima samozivih, nazalost i glupih, onih sa dobrom zaledjinom pa im se moze sve, neispravna vozila…

Siguran sam da se broj poginulih i povredjenih “frizira”, sa povecanjem

 broja vozila povecava se i broj nesreca na putevima.

Mozda zvuci surovo ali ja bi uveo zakon da automobili stariji od 15 god ne smeju na ulicu. Vozili bi oni kojima stvarno treba a smanjili bi se oni kupio sam neki krs da se malo vozikam.

Ovo boldovano ne zvuči surovo nego nema ama baš nikakve veze sa realnom situacijom po pitanju bezbednosti u saobraćaju. 

Pogledaj statistiku kod težih udesa pa ćeš da vidiš da su tu uglavnom noviji i brži automobili, kao i vozači do 30 godina starosti. 

Ovo što ti predlažeš je da sklonimo sa ulice one koji retko izazivaju teže nesreće, da bi bahati imali slobodan prostor da divljaju i da slobodnije ubijaju. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Imam blizu 50 godina....od toga veliku većinu proveo na asvaltu grada Beograda. Svoje prve moto korake pravio upravo na ovim terenima, koji su nekada bili praktično identični što se tiče saobraćajnica...ali ovoliko saobraćaja na njima nije bilo ni blizu. "Kamel trophy" (krug kroz Topčider), krivina "kod Rubina"  (restoran u neposrednoj blizini Skoj.  naselja), pravac kroz Skojevsko...koliko bi anegdota mogla da ispričaju sva ta i još ko zna kakva druga mesta po drugim gradovima i naseljima.

Ovo danas...ovo je....nemam reči.

Za neke stvari u svom tom haosu jednostavno više nema mesta. 

Nije lako obuzdati želju, biti trezven (ne samo trezan), razborit, uvek koncentrisan.

U ovoj igrici nema bonusa i novog života.

Kada pogledam unazad, da budem iskren i pored iskustva i znanja (kakvog god)... jedina istina je da sam ipak imao i dosta sreće. Mnogo loše bude kada se svede samo na to. Sreću ne treba izazivati...a tako je izazovno. Oseti se čovek vrednim života. Neko na žalost samo jednom bude loše sreće. Zauvek. Game Over.

Iskreno mi je žao.

 

(ozbiljno pauziram od motora, ponajmanje zbog sumnje u sebe)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Preko 70% stradalih lica na motociklima nije postovalo ogranicenje brzine i preko 50% od gore pomenutih je imalo jos neki prekrsaj "na duši".

Pametnom dosta.

Ko.je na forumu iole.aktivan, zna da propagiram bezbednu voznju u granicama sopstvenih mogucnosti. Dok izadjemo iz zone komfora, znamonsta to nosi.

Uvek polazim od sebe. Sa 50ccm sam pao valjda 50 puta. Sa "velikim" motorima 0. 

Imam sve kategorije sem autobusa, a motocikl bez dana pauze imam 23 god. A ukupno sam nakupio 34 godine zivota. Veoma teskih. Obisao sam mnogo na 2 tocka a i na 4. Imam koji milion pod dupetom, mereno kilometrima.

Tvrdim da pamet i paznja odvajaju motociklistu od kontakta sa bilo kakvom preprekom. Vozim isti motor 11 god i nikad kontakt ni sa cim nije imao, sem pneumatik/asfalt. Doduse svega 50.000 sa njime.

 

Kolegi neka je laka crna zemlja i siroki nebeski putevi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 763 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

@abarth_maniac
Sve i da hoćeš ne možeš da voziš više od ograničenja, osim ako nisi kamikaza. Idem često takovska, pa bul kralja aleksandra pored skupštine, tunel, zeleni venac, brankov most, do ušća na kafu. Ove sezone nisam otišo više od 10 puta motorom. Gde i možeš malo da daš gas ima kamera, tako da nije baš 70/% brza vožnja. Ovi na 4 točka sve go biznismen, priča na mobilnom, ne daje žmigavac, odjednom se setio nečega pa polukružno ničim izazvano i tako, ima tih momenata kolko hoćeš. Ogadili mi vožnju skroz, radije sedam na bicikl pa pored 25 maja do mosta na lift i preko njega do ušća na meditaciju zdravo je i bezbednije. Motorom samo van grada kad se ukaže prilika.
P.S. žene za volanom i mobilni ne bih komentarisao

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja