Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Barel ili Plattner iskustva

Recommended Posts

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Kad bi Barel imao ovu akciju za kupovinu motora bez učešća, ne bih ni pomišljao o Plattneru. Doduše, Barel i ja smo komšije (u istoj smo zgradi), pa sam malo pristrasan :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

Pohvala za Barel i of mene

U Platneru se nisu nesto potrudili kad sam dolazio da vidim tricity-a i za jos neki skuter pre toga

Svratio do barela i jos od vrata su se bacili na mene hahah

Ispricao mi covek sve, upalio, objasnio neke stvari i to je bilo to, ostavio sam kaparu i dosao po motor

Imao sam reklamaciju posle tri meseca i resili su isti dan sve, samo moram da secekam deo koji treba da se ugradi

Vrlo su profesionalni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 989 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ja sa delovima imam bolje iskustva sa Barelom od Platnera. Vise platner i ne zovem.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Plattner i barel imaju dogovor oko cena motora, jer se dešavalo da sa ponudom od jednog odes kod drugog da bi dobio popust, tako da su kupci išli od jednog do drugog, a prodavci ostajali bez zarade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ovo je tačno, ove godine sam kupio skuter u Plattneru i na pitanje da li ima neki popust dobih odgovor da je cena fiksna i da nema popusta jedino sam dobio na poklon AGV kacigu umesto popusta.

Rečeno mi je da je dogovor da svi drže istu cenu jedino može neki poklon umesto popusta. Tako ja dobih kacigu umesto popusta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
Pre 9 sati, ZEMZEM je napisao:

Ovo je tačno, ove godine sam kupio skuter u Plattneru i na pitanje da li ima neki popust dobih odgovor da je cena fiksna i da nema popusta jedino sam dobio na poklon AGV kacigu umesto popusta.

Rečeno mi je da je dogovor da svi drže istu cenu jedino može neki poklon umesto popusta. Tako ja dobih kacigu umesto popusta.

Nmax 155?

Izvinjavam se na off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S

Odem danas u Platner da pogledam za Akrap grane na XR

U NS rekli 900€, u BG 750€.

5 Puta pitam prodavca da li je siguran da li je ta cena i on odgovara da jeste, da stizu za mesec dana i da je gratis ugradnja.

Krenem po pare i usput me zove da kaze da je pogresio i da je to cena bez PDV...

Kakav lik...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pohvale za Barel i Ujku 

 

Bio sam 3 puta do Barela i sva 3 puta nešto kupio. 

 

Da ne valjaju ne bih se vratio sigurno.

 

U glavnom gotovo sva oprema mi je od njih: jakna, pantalone, kaciga, jedne rukavice, jedne cipele i još par sitnica....

 

Kad se obučem izgledam kao pokretna Barel reklama

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tractorce XT660Z

Ujka otišo u penziju, al je Srđan prava zamena !

Momčini ništa nije teško, da pokaže, da proveri, uporedi, potraži,objasni i posavetuje itd itd

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 838 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Malo sam se razočarao u Barel. Dal je to od kad Ujke nema :D ili su uz novu garnituru došle i nove poslovne prakse.

 

Bio sam pre NG da se raspitam o popravci mehanizma za spuštanje vizira na MT kacigi. Rekoše mi da dođem nekoliko od naredne nedelje, jer je momak koji se time bavi na odmoru i da verovatno može da se popravi. Nisam otišao odmah tada, ali bio sam prošle nedelje. 

 

Da ne dužim, odem tamo, kažem u čemu je problem i momak koji radi reče da bi on uzeo odmah da pogleda, ali da mora da pita šefa da li sme, jer kaciga nije više u garanciji. Ode i vrati se i kaže da ne može ništa da uradi. Navodno jer je stari model kacige i nema mehanizam koji ide na nju. Upitah da li može da se naruči, on odgovori nešto tuc-muc, zapisa broj telefona, ali ništa ne javi od tada. Ja sam celu situaciju shvatio kao da mu je gazda izgleda rekao da ni ne pokušava da popravi, nego da proda novu kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Evo i ja da malo pohvalim Plattner :)

 

Kupio sam Dainese privezak preko njihovog webshopa i maltene odmah nakon stavljanja na ključ je gumeni deo skliznuo iz metalnog držača. Ispostavilo se da fali jedan mali šraf koji to sve drži. Instinktivno sam pomislio da to zalepim super lepkom, a onda se setih da pitam za reklamaciju. Ubrzo me je kontaktirao predstavnik prodaje Plattnera (veliki pozdrav za Dragana!) i saopštio da me novi privezak čeka u prodajnom salonu na Novom Beogradu. Svaka čast! :) 


Danas idem da preuzmem novi privezak ako stignem od posla, taman da malo pogledam šta ima od Dainese asortimana... ako ne zalutam u Ducati salon koji je pored :D 

 

Evo kako izgleda privezak:

hJgDOMT.thumb.jpg.0f3636eb6d2042d4456670b492eeef80.jpg

 

EDIT: Fantastično iskustvo sa šopom na NBG ! Dečko koji je tamo radio je bio više nego ljubazan (Mirko čini mi se, izvinjavam se ako sam promašio ime), čak sam probao i kožnu jaknu da vidim zbog veličine, sve u svemu, oduševljen !

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: Yamaha xjr 1300 '11

Danas zovem Barel servis BG u vezi Yamahe XJR 1300 da uradim servis, lik mi kaže da su puni i kaže da može za kraj sezone za septembar. Ja mislim da me ladno otkačio.

20220511_143235.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6801 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
On 5/27/2022 at 1:08 PM, Dragan79 said:

Danas zovem Barel servis BG u vezi Yamahe XJR 1300 da uradim servis, lik mi kaže da su puni i kaže da može za kraj sezone za septembar. Ja mislim da me ladno otkačio.

20220511_143235.jpg

Mogu da ti kontakt od servisera u Beogradu. Ja kod njega servisiram TDM kad su neke specifične stvari koje ne mogu kući. Ako si za, javi se da se čujemo pa da ti objasnim detalje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 18. 9. 2021. at 20:07, DjoleLO je napisao:

Bezi od Platnera!!!

Mnooogo toga loseg bih napisao za njih

Poštovani g. Đorđe, drago nam je da Vas i nakon ovog komentara, redovno viđamo u našim salonima i na našim događajima, verujemo da to više govori o našoj ponudi i usluzi. Srdačan pozdrav i vidimo se ponovo! :)

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 3 minuta, Yamaha Plattner je napisao:

Poštovani g. Đorđe, drago nam je da Vas i nakon ovog komentara, redovno viđamo u našim salonima i na našim događajima, verujemo da to više govori o našoj ponudi i usluzi. Srdačan pozdrav i vidimo se ponovo! :)

Pohvala za odgovor...do duše kasni neke 2 godine ali bolje ikad nego nikad :D 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 27. 10. 2021. at 1:13, blackmore je napisao:

Kad bi Barel imao ovu akciju za kupovinu motora bez učešća, ne bih ni pomišljao o Plattneru. Doduše, Barel i ja smo komšije (u istoj smo zgradi), pa sam malo pristrasan :D

Poštovani, hvala Vam svakako na poverenju, od sada pored kredita bez učešća, obezbedili smo i kredite bez prenosa zarade. Naglasili bi da neke druge firme u ratu ne uključuju troškove izrade kredita, što Vas iznenadi nakon odlaska u banku, ali mi smo u naše izražene rate to već uračunali, kako bi bili 100% transparentni prema Vama i bez neprijatnih iznenađenja. Kontakt za kredite je naš kolega Ivo Stojanović 064 822 92 52. Pozdrav :) 

Promenio član Yamaha Plattner
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 27. 10. 2021. at 10:57, Darko 012 je napisao:

Ja sa delovima imam bolje iskustva sa Barelom od Platnera. Vise platner i ne zovem.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Poštovani, želimo Vas obavestiti da smo promenili uslugu vezanu za delove, nadamo se da ćemo ispuniti Vaša očekivanja pozivom kolege Dragana Jeftenića (servisni saradnik) 064 822 92 49. Pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 29. 12. 2021. at 15:46, DjoleLO je napisao:

Odem danas u Platner da pogledam za Akrap grane na XR

U NS rekli 900€, u BG 750€.

5 Puta pitam prodavca da li je siguran da li je ta cena i on odgovara da jeste, da stizu za mesec dana i da je gratis ugradnja.

Krenem po pare i usput me zove da kaze da je pogresio i da je to cena bez PDV...

Kakav lik...

Poštovani, želimo Vas obavestiti da smo radili dodatnu obuku zaposlenih, te ovakvih situacija verujemo da neće više biti. Hvala Vam na toleranciji i nastavićemo da pratimo Vaše komentare kako bi poboljašli uslugu. Pozdrav

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 27. 5. 2022. at 13:08, Dragan79 je napisao:

Danas zovem Barel servis BG u vezi Yamahe XJR 1300 da uradim servis, lik mi kaže da su puni i kaže da može za kraj sezone za septembar. Ja mislim da me ladno otkačio.

20220511_143235.jpg

Poštovani, mi smo proširili servisni tim, sada imamo 3 servisera u Beogradu i još 1 kolegu koji uskače u pomoć. :) Zakazujemo servise dan-za-dan. To smo uradili upravo zbog ovakvih povratnih informacija, hvala Vam!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 18. 9. 2021. at 21:28, Forsberg je napisao:

Meni u Platneru nekako uvek izgledali nezainteresovano. U Barelu sam uvek bio dobro ugošćen i kupio nekoliko stvari. Platner čak i ne uzimam u razmatranje kad razmišljam o kupovini. Opet, ovo je samo moje mišljenje.

Poštovani, uvidom u Vaše iskustvo uradili smo dodatnu obuku zaposlenih i verujemo da neće više biti loših iskustava. Hvala Vam i nadamo se da ćemo povratiti Vaše poverenje. Pozdrav

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 18. 9. 2021. at 21:36, milosevicmilos je napisao:

Ja sam u Barelu kupio motor, zato što sam tu i tamo pročitao par loših komentara o Plattneru u vezi nekih reklamacija, zamene delova itd. Pa sam prelomio za Barel iako mi nije blizu Novi Beograd.

Mada, svratio sam po neku opremu u Plattner i nisam imao ni dobro ni loše iskustvo. Momci te puste da razgledaš, nije da nekoga briga da ti pomogne. E sad, ne mora da znači da je to loše, uzmi pa pitaj ako te nešto interesuje, ne treba očekivati uvek da će neko skakati da pomogne. Mada iskreno u Barelu nikad nisam morao da pitam, uvek je neko došao prvi da pomogne.

Šta znam, ja bih se opet odlučio za Barel, mislim da je usluga bolja.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk
 

Poštovani, uvidom u Vaše iskustvo uradili smo dodatnu obuku zaposlenih i verujemo da neće više biti loših iskustava. Hvala Vam i nadamo se da ćemo povratiti Vaše poverenje. Pozdrav

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd, Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha
On 19. 9. 2021. at 0:04, MilanS je napisao:

Barel, bez trunke razmisljanja.

Da ja skuplji u Barelu, opet bih tamo otisao.

 

Jedina pozitivna stvar u Platneru je bio Vuk, koji je sada u Barelu.

 

U Barelu svaki put pozitivno iskustvo, ljubazni, usluzni, trude se da pomognu kako god mogu. Svi, od ljudi u Beogradu, do Maneta.

 

U Platneru nezainteresovani, neogranizovani. Jednom su se nesto malo ukljucili da mi pomognu, ovo ostalo, uzas. Jedini razlog sto sam ih posecivao je bio sto je Vuk serviser.

Poštovani, uvidom u Vaše iskustvo uradili smo dodatnu obuku zaposlenih i verujemo da neće više biti loših iskustava. Hvala Vam i nadamo se da ćemo povratiti Vaše poverenje. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja