Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha GTS 1000 ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Evo malo ja da se javim. Ja sam ponosni vlasnik istog. Evo malo koga zanima moja tema o njemu.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50921-nova-stara-masina-yamaha-gts/page__p__875605__fromsearch__1#entry875605

 

Po meni je motor vrhunski Turing motor. Snage ima na pretek a prava je ladja. Evo bas sutra idem na neki malo duzi put oko 3500-4000km Napravicu posle novu temu putopis itd pa cu preneti utiske sa duze ture. Ali ima jedan problem po meni.

Mali rezervoar za motor tih namena. Samo 18l potrosnja oko 6.5l sto je onda smesno malo za motor koji bi trebalo da bude za duga putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

Evo malo ja da se javim. Ja sam ponosni vlasnik istog. Evo malo koga zanima moja tema o njemu.

http://forum.bjbiker...__1#entry875605

 

Po meni je motor vrhunski Turing motor. Snage ima na pretek a prava je ladja. Evo bas sutra idem na neki malo duzi put oko 3500-4000km Napravicu posle novu temu putopis itd pa cu preneti utiske sa duze ture. Ali ima jedan problem po meni.

Mali rezervoar za motor tih namena. Samo 18l potrosnja oko 6.5l sto je onda smesno malo za motor koji bi trebalo da bude za duga putovanja.

 

....drugari.....ja kupio GTS 1000....za sada izuzetno zadovoljan......pravi kamion što se tiče stabilnosti, a brzina.....strašno....poslaću slike čim ga uredim kako mislim da valja!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

Evo malo ja da se javim. Ja sam ponosni vlasnik istog. Evo malo koga zanima moja tema o njemu.

http://forum.bjbiker...__1#entry875605

 

Po meni je motor vrhunski Turing motor. Snage ima na pretek a prava je ladja. Evo bas sutra idem na neki malo duzi put oko 3500-4000km Napravicu posle novu temu putopis itd pa cu preneti utiske sa duze ture. Ali ima jedan problem po meni.

Mali rezervoar za motor tih namena. Samo 18l potrosnja oko 6.5l sto je onda smesno malo za motor koji bi trebalo da bude za duga putovanja.

 

....drugari.....ja kupio GTS 1000....za sada izuzetno zadovoljan......pravi kamion što se tiče stabilnosti, a brzina.....strašno....poslaću slike čim ga uredim kako mislim da valja!

 

 

....evo i slika novog ljubimca......detaljnije u "galeriji članova" sa ostalim ljubimcima ( kawa zephyr 1100, Vespa )

post-31918-0-93088300-1398458873_thumb.jpg

post-31918-0-94258200-1398458904_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja