Jump to content

Moto Zajednica

Laki Vladano

Recommended Posts

• Pažljivo prati, 463 postova
  • Motocikl: Yamaha FZ1

Sad pročitah ovu tužnu vest i ostadoh zatečen skroz. Zbogom velika ljudino mislim da svako od nas ima jedan delić opreme koja je prošla kroz tvoj magacin. Neka su ti lepi i puni krivina nebeski putevi. Saučeše porodici 

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 744 postova
  • Motocikl: SMC 300

@Tatinacerka Znam kako se osecas, i ja sam mlad ostao bez oca. A obozavao sam ga. Prodje otad skoro 25 godina, a svaki dan razmisljam o njemu. Pricam svojoj deci , koja ga nazalost nisu upoznala.

Cini mi se da on na neki nacin zivi kroz mene. Kada vozim i sam sam u autu, pricam naglas  s njim. Opisujem mu put, gradove , sta se promenilo otkada je on tuda prolazio.  Resavam s njim svoje probleme.

Mnogo mi je zao i tesko sto nije imao priliku da dozivu bar prosecnu starost i da uziva u unucima.

U srcu se stegne cesto, ali zivot tece, ne pita. Moras biti jak. Za sebe, za svoje, za njega.

Zao mi je zbog tvog oca, poznavao sam ga preko foruma samo , a jako mi se svidjao kao licnost.

Ne znam koji bih ti savet rekao kako da bude lakse. Vremenom se bol za gubitkom premesta dublje negde u srce, pa je, cini mi se lakse. Treba dusa to novo stanje da obradi  i prihvati. A za to treba vremena.

Drzite se zajedno, druzite se sto vise mozete sa pozitivnim osobama i komunicirajte...

Svako dobro zelim tebi i porodici.

• Sviđa mi se 2

• U prolazu, 3 postova
  • Motocikl: Longija
@Tatinacerka Znam kako se osecas, i ja sam mlad ostao bez oca. A obozavao sam ga. Prodje otad skoro 25 godina, a svaki dan razmisljam o njemu. Pricam svojoj deci , koja ga nazalost nisu upoznala.
 Cini mi se da on na neki nacin zivi kroz mene. Kada vozim i sam sam u autu, pricam naglas  s njim. Opisujem mu put, gradove , sta se promenilo otkada je on tuda prolazio.  Resavam s njim svoje probleme.
Mnogo mi je zao i tesko sto nije imao priliku da dozivu bar prosecnu starost i da uziva u unucima.
U srcu se stegne cesto, ali zivot tece, ne pita. Moras biti jak. Za sebe, za svoje, za njega.

Zao mi je zbog tvog oca, poznavao sam ga preko foruma samo , a jako mi se svidjao kao licnost.
Ne znam koji bih ti savet rekao kako da bude lakse. Vremenom se bol za gubitkom premesta dublje negde u srce, pa je, cini mi se lakse. Treba dusa to novo stanje da obradi  i prihvati. A za to treba vremena.
Drzite se zajedno, druzite se sto vise mozete sa pozitivnim osobama i komunicirajte...
Svako dobro zelim tebi i porodici.

Hvala na ovim recima, stvarno znaci podrska... Opet kazem, nadam se da cemo moj brat i ja ovde uspeti bar delimicno da popunimo tu prazninu koju ovde ostavlja.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

• Sviđa mi se 3

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja