Jump to content

Moto Zajednica

Laki Vladano

Recommended Posts

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Sad pročitah ovu tužnu vest i ostadoh zatečen skroz. Zbogom velika ljudino mislim da svako od nas ima jedan delić opreme koja je prošla kroz tvoj magacin. Neka su ti lepi i puni krivina nebeski putevi. Saučeše porodici 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

@Tatinacerka Znam kako se osecas, i ja sam mlad ostao bez oca. A obozavao sam ga. Prodje otad skoro 25 godina, a svaki dan razmisljam o njemu. Pricam svojoj deci , koja ga nazalost nisu upoznala.

 Cini mi se da on na neki nacin zivi kroz mene. Kada vozim i sam sam u autu, pricam naglas  s njim. Opisujem mu put, gradove , sta se promenilo otkada je on tuda prolazio.  Resavam s njim svoje probleme.

Mnogo mi je zao i tesko sto nije imao priliku da dozivu bar prosecnu starost i da uziva u unucima.

U srcu se stegne cesto, ali zivot tece, ne pita. Moras biti jak. Za sebe, za svoje, za njega.

 

Zao mi je zbog tvog oca, poznavao sam ga preko foruma samo , a jako mi se svidjao kao licnost.

Ne znam koji bih ti savet rekao kako da bude lakse. Vremenom se bol za gubitkom premesta dublje negde u srce, pa je, cini mi se lakse. Treba dusa to novo stanje da obradi  i prihvati. A za to treba vremena.

Drzite se zajedno, druzite se sto vise mozete sa pozitivnim osobama i komunicirajte...

Svako dobro zelim tebi i porodici.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Longija
@Tatinacerka Znam kako se osecas, i ja sam mlad ostao bez oca. A obozavao sam ga. Prodje otad skoro 25 godina, a svaki dan razmisljam o njemu. Pricam svojoj deci , koja ga nazalost nisu upoznala.
 Cini mi se da on na neki nacin zivi kroz mene. Kada vozim i sam sam u autu, pricam naglas  s njim. Opisujem mu put, gradove , sta se promenilo otkada je on tuda prolazio.  Resavam s njim svoje probleme.
Mnogo mi je zao i tesko sto nije imao priliku da dozivu bar prosecnu starost i da uziva u unucima.
U srcu se stegne cesto, ali zivot tece, ne pita. Moras biti jak. Za sebe, za svoje, za njega.
 
Zao mi je zbog tvog oca, poznavao sam ga preko foruma samo , a jako mi se svidjao kao licnost.
Ne znam koji bih ti savet rekao kako da bude lakse. Vremenom se bol za gubitkom premesta dublje negde u srce, pa je, cini mi se lakse. Treba dusa to novo stanje da obradi  i prihvati. A za to treba vremena.
Drzite se zajedno, druzite se sto vise mozete sa pozitivnim osobama i komunicirajte...
Svako dobro zelim tebi i porodici.
 
 
 
 
Hvala na ovim recima, stvarno znaci podrska... Opet kazem, nadam se da cemo moj brat i ja ovde uspeti bar delimicno da popunimo tu prazninu koju ovde ostavlja.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fz6-S 2006

Prvi razgovor u svetu motora. Tako ga bar pamtim, malo posle kupovine motora. Pozvao me je da se ispricamo na moje dosadno i detaljno raspitivanje o opremi, sta i kako odabrati..i onda smo pricali i pricali kao da se poznajemo dugo, nekako mi je ostavio bas jak utisak, pomislio sam, Boze, kako je poseban ovaj svet bajkera, da se covek ovako iskreno isprica sa mnom, i strpljivo, a nikada me nije video. Imao sam cast da se upoznamo i uzivo.

Moje iskreno saucesce porodici i bliznjima. Pocivaj u miru.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Retko sam na ovim stranama ali kad sam video ruzu pored Lakijevog nicka stadoh sa nevericom.

Neka su ti nebeski putevi beskrajno lepi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
12 hours ago, djolji said:

Retko sam na ovim stranama ali kad sam video ruzu pored Lakijevog nicka stadoh sa nevericom.

Neka su ti nebeski putevi beskrajno lepi.

Počivaj u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Auh jebote,nisam bio tu 7 dana i otvorim forum i ne verujem:'(.Jebem ti zivot,pre 3,4 meseca sedeli kod njega u kolima,doneo mi kisne navlake,ispricasmo se lepo.Mene je on podsecao na onog medveda Balua iz Moglija,evo sad se i uplakan nasmejah:'(,sto kaze njegova cerka kao veliko dete:'(.

Svi smo prosli na forumu i onaj njegov udar pre nekoliko godina i srecni bili da je pretekao.

Putuj Laki nek ti je laka zemlja:'(.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Niko ne ode od nas dok postoji sećanje na njega. 

Neke brzo zaboravimo, a neke nikada. 

  • Sviđa mi se 4
  • Tužan 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Nisam redovan ovde...Crna Hronika mi još teže pada od kad sam izgubio oca u aprilu... Teško mi je, jako mi je teško... A sada mi je užasno žao što nisam saznao ranije, što nisam video na vreme da ispratim ljudinu... 

 

Laki naš nasmejani, neka su ti široki putevi nebeski. Vozi se u miru i spokoju i čuvaj nas od gore anđele naš najveći.

 

A čuvaj nam i mesto, vidimo se kad za to dođe vreme. 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Saucesce porodici, svima nama je iskreno zao cuvenog Lakija Vladana.

A ja u glavi uvek sam citao Laki Valdano.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2029 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Широки ти путеви Господњи!!!

Почивај у миру!!!

Саучешће породици

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð
On 9/18/2021 at 3:45 PM, Tatinacerka said:

Hvala na ovim recima, stvarno znaci podrska... Opet kazem, nadam se da cemo moj brat i ja ovde uspeti bar delimicno da popunimo tu prazninu koju ovde ostavlja.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 

Ti i brat ste nesto najvrednije sto je on imao da ponudi i ostavi svetu posle njega. Ne zaboravljajte to kroz zivot, ucite svoju decu da budu vredni, dobri i da postuju ljude i svet oko njih. Time cete mu vratiti barem deo svega sto jedan otac za decu uradi za zivota a ujedno ce nastaviti da zivi kako kroz vase uspomene i secanja - tako i kroz dela vas kao naslednika. 

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 34 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Piaggio Vespa 134ccm 1982. Yamaha Dragstar 650 2008.
On 18.9.2021. at 15:45, Tatinacerka je napisao:

Hvala na ovim recima, stvarno znaci podrska... Opet kazem, nadam se da cemo moj brat i ja ovde uspeti bar delimicno da popunimo tu prazninu koju ovde ostavlja.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 

Primite saucesce jako mi je zao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja