Jump to content

Moto Zajednica

Laki Vladano

Recommended Posts

  • Drug član, 2447 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 9/18/2021 at 7:24 AM, Tatinacerka said:

Tek sad skupih snage da vam napisem nesto. On je bio veliki, najveci...veselo dete, a opet ozbiljan covek. Uvek nasmejan, uvek pomirljiv, a opet gundjalo. Covek koga bi zadavili i zagrlili u isto vreme. Čovek koji je pre 30 godina rasklapao i sklapao motor i jurio na more da vidi devojku koja mu se svidja (moju mamu). Covek koji je pokusavao da shvati medicinu jer bi tako bio malo prisiniji sa mnom i na tom nivou. Covek koji je satima sedeo na trpezarijskoj stolici u mraku dok ja spavam i citao novine na blic od telefona. Najdobronamerniji covek i imala sam tu cast da mi je bio tata. 

Vi ste mu bili druga porodica, obozavao vas je. Jedno veliko deriste i njegovi drugari bajkeri. Koliko je samo voleo motore sam Bog zna. Koliko se radovao pa i najkracoj voznji... Takodje... Uvek sam ga zezala da je najgori prodavac u istoriji jer nije bilo sanse da vam proda nesto sto ON misli da vam ne odgovara. Postenjacina... 

I sad razmisljam... Kako dalje... Tajko je ipak tajko... Zivot stane za tren oka.

On je ostavio ogromnu prazninu u mnogim srcima, jer je i sam bio ogroman covek jos veceg srca. 

Hvala vam mili moji divni ljudi, svi koji ste ga ispratili onako kako dolikuje i kako je on zeleo, i svi koji ste grmeli tamo negde. Sigurna sam da je i on grmeo gore. Nemam reci kojima bih vam opisala koliko vam je nasa porodica zahvalna. Za sve sto ste ikada ucinili za njega, za to sto ste mu bili prijatelji, podrska, saputnici... Sto ste ga cuvali na turama... 

On sad vozi neke nove duze ture sa nekim drugim bajkerima, na nekim lepsim putevima. 

Hvala vam jos jednom na svim recima podrške i utehe. 
Nataša, tatina cerka 

Ubila si me...

Mutno sve, ne vidim na oči.

Ja sam tata tek od skoro, ali mene su ove reče pogodile ko malj.... 

 

Iskreno saučešće. 

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

O Bože dragi,,,,,danima mislim na njega a nisam imao pojma,,,,,,,,,,,,, tek sad vidim......

Laki, laka ti crna zemlja.......izvini što te nisam ispratio........Saučešće porodici ,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Secam se da sam pre ovog sra*a sa koronom pricao sa Lakijem oko nekih jakni, koliko me je odvracao od svega sto je mislio da mi nece stajati kako treba ili da cu promasiti broj, da ne bi potezao put za BG.

Bas se trudio da svi bajkeri budu zadovoljni i da dodju ponovo, ljudina.

Izgubili smo bajkera, ali pravu ljudinu na prvom mestu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 670 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Na mom GPZ-u su migavci, zadnji kofer i ženina Vemar kaciga kupljeni kod Lakija. 

Migavci neka svetle za njega, kofer nek me prati i vrati sa puta, a kaciga neka nam glavu sačuva. 

Dobre duše se pamte. 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 8 sati, Tatinacerka je napisao:

Dragi prijatelji, tati sutra dajemo 40 dana u 15h na centralnom groblju. emoji174.png

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
 

Neka ga Gospod primi u carstvo nebesko i neka mu podari večni spokoj. 

Imao sam čast i zadovoljstvo da ga poznajem, bio je dobar Čovek. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2009 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
On 12.3.2022. at 0:52, Rade koenig je napisao:

Samo jedno obavestenje 14.03.2022 u 11h dajemo 6 Meseci nasem lakiju. 

Prolete sest meseci jbt...

Da li neko prodaje njegovu robu jos uvek, sin npr, glupo mi da zovem njegov broj da pitam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Preuzela je Lakijeva supruga Gabi i sin povremeno. 

Uglavnom, javite im se preko KP

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Ninja 250r

Nažalost, tek sada vidim ovo (ne ulazim u ovu rubriku foruma)...

 

Želim da podelim moje iskustvo s Lakijem, čovekom koji mi je ulepšao početak ove ljubavi ka motorima. Kupio sam motor u novembru 2020. Nisam ni provozao motor, čuo se s njim da kupim jaknu dve nedelje od toga. 

Seo sam u bus, padala kiša, naputovao se po gužvi od Zemuna do Lakija. 

 

Izlazi on s osmehom kao da se poznajemo već dugo vremena, donosi mi jaknu i tu se ispričasmo jedno 40 minuta. Pričao mi gde je putovao, koje motore je imao i dao mi par saveta. 

Nakon toga se vraćam kući, s kezom na licu, em uzeo prelepu jaknu za odličnu cenu em slušao o svetu motora od veoma iskusnog bajkera(prema kojima imam mnogo poštovanja). Išao još jednom po trakice za felne - ista priča u potpunosti. 

 

Neka počiva u miru u Carstvu Nebeskom, večna mu slava. 

Što se tiče jakne, nosiću je još dugooo vremena, a prodavati je nikada neću, hvala mu! 

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, zemun24 je napisao:

Nažalost, tek sada vidim ovo (ne ulazim u ovu rubriku foruma)...

 

Želim da podelim moje iskustvo s Lakijem, čovekom koji mi je ulepšao početak ove ljubavi ka motorima. Kupio sam motor u novembru 2020. Nisam ni provozao motor, čuo se s njim da kupim jaknu dve nedelje od toga. 

Seo sam u bus, padala kiša, naputovao se po gužvi od Zemuna do Lakija. 

 

Izlazi on s osmehom kao da se poznajemo već dugo vremena, donosi mi jaknu i tu se ispričasmo jedno 40 minuta. Pričao mi gde je putovao, koje motore je imao i dao mi par saveta. 

Nakon toga se vraćam kući, s kezom na licu, em uzeo prelepu jaknu za odličnu cenu em slušao o svetu motora od veoma iskusnog bajkera(prema kojima imam mnogo poštovanja). Išao još jednom po trakice za felne - ista priča u potpunosti. 

 

Neka počiva u miru u Carstvu Nebeskom, večna mu slava. 

Što se tiče jakne, nosiću je još dugooo vremena, a prodavati je nikada neću, hvala mu! 

Laki je bio jedna dobrica od čoveka. 

  • Sviđa mi se 10
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Prođe godina, dragi prijatelju, a ja sve se mislim kad se vraćaš sa vožnje. Pa da se čujemo i ispričaš kako je bilo. Nikako da prihvatim da se to neće desiti. Jbg, pričaćeš kad dođem ja kod tebe, i spremaj mi tamo nešto od opreme, kad dođem da ne provale  da sam fazan. Ne žuri, laganica, imam još nekih obaveza ovde. Mada, ko zna . . . . .

  • Tužan 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Auu  prodje godina eto kao sto se vidi nismo ga zaboravili  Laki dobrica, ko ga je jednom sreo pamtice ga doveka.Neka mu je laka zemlja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Puno je drugova otišlo, previše.

 

Laki, setim te se često. Nadam se da imaš svoj mir, a da je onaj osmeh kojim si umeo da zasijaš još uvek sa tobom.

 

Nadam se i da je porodici uteha kada pročita koliko je naš Laki ostavio traga.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja