Jump to content

Moto Zajednica

Laki Vladano

Recommended Posts

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250

Braco moja HVALA u ime njegove porodice u ime njegovih prijatelja. Dabogda vam Bog vratio na zdravlje, srecu i veselje! Uzdravlje vam svaki kilometar, metar, milimetar... Ziveli!

Laki druze :hack: nadam se da sam- smo te ispratili bas kako si zeleo! 

 

IMG_20210916_120225.jpg

IMG_20210916_120223.jpg

PANO_20210916_114956.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Ni sam ne znam gde bih pisao.. možda ovo nije mesto, al najpribližnije.

Lakija sam poznavao jako kratko, od prošle jeseni, kad sam i ušao u priču sa motorima. I svaki susret sa njim je bio kao da se znamo godinama, gomila saveta, pomoći, uvek voljan da pomogne. Vidim iz pisanja drugih kolega isto, da je nebitno "dužina" drugovanja, sa svima je bio otvoren i drugarčina.
To je nešto što ovaj forum baštini i što vidim kao svrhu pisanja ovde po forumu..

Malopre u nekoj temi vidim Lakijev post i ružu pored imena, taj tužni podsetnik da neko nije sa nama više. Mislim da pored te ruže zaslužuje da se nađe i mač, jer on to i jeste bio, VITEZ, svime što je radio i kako je živeo! Bar ovako, posthumno, da mu se dodeli ta titula, kao obećanje da ga nikad nećemo zaboraviti i zahvalnost za sve.

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 2
  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Prvi put smo se videli na Dedamrazijadi 2011 godine, a upoznali nešto kasnije u Moto Laboratoriji. 
Voleo je da kaže da je "Pravi Deda Mraz".
I bio je. Otvoren, nasmejan i kad mu nije do smejanja, vedar i kad mu je teško. 

 

Imao sam tu čast da danas budem u koloni na njegovoj posldenjoj zajedničkoj vožnji. Ispratili smo ga uz grmljavinu i suze, onako kako dolikuje jednom velikom čoveku!
 

politikamoto.jpg
BJB-0420-Copy.jpg

 

  • Sviđa mi se 14
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Evo ako je moguce, odricem se medalje u ime Lacky-a. Dopada mi se Stefanov predlog. 

Zasluzio si svakako, ali evo Lucky, sa ponosom i velikom casti bih ti predao medalju koji nosim ako je moguce. Tebi mač ne treba, znali smo i mi i ti da si Vitez (sa velikim V) i bez toga!

Ali ce drugim, novim ljudima na forumu mozda znaciti skretanje pažnje na to koliki si covek bio!

Pisem ti direktno i u prvom licu jer tvoji citaju, a prenose ti to mislima i molitvama. Siguran sam u to!!!

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125

Nisam poznavao coveka licno, skoro sam i na ovom forumu, ali sam video sta se desilo pre neki dan. Skoro ispred moje zgrade u Mirijevu, tacnije malo iznad autoperionice i svecane sale Lazic. Prolazio sam motorom i video dosta policije i uznemirenu zenu pored kola, bradatog i punijeg coveka na mestu vozaca i sve je izgledalo kao neka svadja izmedju supruznika, posto udesa nije bilo. Vracam se posle dva sata iz grada i nista se nije promenilo, auto na istom mestu, covek bled na mestu vozaca i tada mi je jasno da je jadan covek nazalost mrtav i samo pocinjem u tom trenutku da pretpostavljam i naslucujem da je doslo do neke kardiovaskularne havarije. Iskreno saucesce porodici....

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Nisam bio u mogucnosti da pratim forum a ni da dodjem na ispracaj. Dugo smo se poznavali i nedavno dogovarali oko nekog letovanja, eto nije se dalo. Laki druze, jbg, nisi trebao jos da odes, nedostajaces. Nadam se da si na nekom boljem mestu. Saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3965 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kolegu Vladana nisam osobno poznavao, na forumu sam stekao dojam kao da jesam.
Elokventan, duhovit, konstruktivan, VELIKA LJUDINA.
Svemogući Stvoritelj, otac naš nebeski će tvojoj duši biti jako milostiv, zaslužio si.

Članovima obitelji želim svako dobro u budućnosti i puno snage nakon Vladanove smrti. Utjeha neka im bude i spoznaja da je i u virtualnom svijetu njihov suprug, otac, brat bio jako cijenjen i omiljen.
Bog neka vas sve blagoslovi svojim Svetim Duhom.


Poslato priko Ténéré

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250
Pre sat vremena, Tatinacerka je napisao:

Tek sad skupih snage da vam napisem nesto. On je bio veliki, najveci...veselo dete, a opet ozbiljan covek. Uvek nasmejan, uvek pomirljiv, a opet gundjalo. Covek koga bi zadavili i zagrlili u isto vreme. Čovek koji je pre 30 godina rasklapao i sklapao motor i jurio na more da vidi devojku koja mu se svidja (moju mamu). Covek koji je pokusavao da shvati medicinu jer bi tako bio malo prisiniji sa mnom i na tom nivou. Covek koji je satima sedeo na trpezarijskoj stolici u mraku dok ja spavam i citao novine na blic od telefona. Najdobronamerniji covek i imala sam tu cast da mi je bio tata. 

Vi ste mu bili druga porodica, obozavao vas je. Jedno veliko deriste i njegovi drugari bajkeri. Koliko je samo voleo motore sam Bog zna. Koliko se radovao pa i najkracoj voznji... Takodje... Uvek sam ga zezala da je najgori prodavac u istoriji jer nije bilo sanse da vam proda nesto sto ON misli da vam ne odgovara. Postenjacina... 

I sad razmisljam... Kako dalje... Tajko je ipak tajko... Zivot stane za tren oka.

On je ostavio ogromnu prazninu u mnogim srcima, jer je i sam bio ogroman covek jos veceg srca. 

Hvala vam mili moji divni ljudi, svi koji ste ga ispratili onako kako dolikuje i kako je on zeleo, i svi koji ste grmeli tamo negde. Sigurna sam da je i on grmeo gore. Nemam reci kojima bih vam opisala koliko vam je nasa porodica zahvalna. Za sve sto ste ikada ucinili za njega, za to sto ste mu bili prijatelji, podrska, saputnici... Sto ste ga cuvali na turama... 

On sad vozi neke nove duze ture sa nekim drugim bajkerima, na nekim lepsim putevima. 

Hvala vam jos jednom na svim recima podrške i utehe. 
Nataša, tatina cerka 

Imas priliku da nasledis tatu jer je i na tebe  i na Marka preneo ljubav prema motorima. Dobro dosla na forum na kojem je tvoj tata ostavio veliki pecat, dobro dosla u porodicu koja te nikada nece napustiti, dobro dosla u svet Bajkera! 

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250, yamaha majesty 250

Mala anegdota. Nikad nisam cak ni pokusao da dignem motor na zadnji, prosto to nije moj stil a zasto to kazem zato sto kad sam kao zadnji bajker sa motorom koji je otisao sa groblja zadnji put zagrmeo za njega i gospodsi kao Laki da mi je sklonio ruku sa kvacila dignem motor na zadnji pomislih samo lele lele ako ljosnem sad... Kad ono iskontrolisah ga lepo spustih i pun gas odoh. Dakle hvala laki znam da si ucestvovao cak i sa onog sveta da mi pomognes. 

POCIVAJ MIRNO LAKI DRUZE

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Laki, predivan čovek, za svaki savet je pomogao i krajnje pozitivan lik bio!

Neka ti je laka zemlja, da te anđeli čuvaju na nebeskim putevima, a tvojima najiskrenije saučešće :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Longija
Pre sat vremena, Rade koenig je napisao:

Imas priliku da nasledis tatu jer je i na tebe  i na Marka preneo ljubav prema motorima. Dobro dosla na forum na kojem je tvoj tata ostavio veliki pecat, dobro dosla u porodicu koja te nikada nece napustiti, dobro dosla u svet Bajkera! 

Hvala puno, nadam se da cu bar upola moci da nadoknadim njegovo odsustvo

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Budi ponosna na svog tatu. Ostavio je trag kao što možes videti. Ja sam ga video samo 2 puta kada sam nesto pazario. Ispričali smo se tokom tih kratkih susreta, čak je i pričao o svojim moto turama, kako je iskisao tokom vožnji. Imao sam osećaj da ga poznajem mnogo bolje nego sto znam neke bliskije ljude...

Svako ima svoj put, ako je za utehu, nije se mučio i otišao na bolji svet u toku svog puta.


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja