Jump to content

Moto Zajednica

Laki Vladano

Recommended Posts

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pre nepunih 2 meseca se lično upoznao, u vezi opreme...prijatan čovek...bio...tuga, baš tuga.

Laka ti crna zemlja, Laki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Аух, сад сам затечен, што рече неко, морао сам још једном да прочитам наслов теме... да човек не поверује, туга. Добар човек, позитиван, увек насмејан, баш ми је жао.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

Otisao je moze se reci gospodski kako je i zasluzio samo 50 godina ranije nazalost, seo kao gospodin u svoju masinu i resio da zaspe, da se ne muci.

Sad ga vidim kako vozi jedan zlatni GS  po krivinama nebeskim i svaki put ga vodi bas tamo gde i zasluzuje u raj. 

 

Sedesmo pre neki mesec kod njega u vikendici i tada mu bese tesko pa udje u kucu odmori pola sata nakupi snagu pa opet izadje ispred kuce i baca sprdnju i caska kao da nijedan problem nema pa mu opet bude tesko pa udje nakupi snage pa opet izadje i sve tako... 

Mladji san od njega, druzim se sa njegovom cerkom i zetom i uvek je sprdao Natasu i zeta kako su mu preuzeli druga, jer sam pre svega bio njegov drug pa preko njega upoznao ceru i zeta pa kako smo pribliznijih godina spontano smo se bas zdruzili. Danas kad me je Natasa pozvala i kad sam cuo njen plac i tugu bukvalno nisam znao sta da joj kazem, sta reci i utesiti nekoga ko izgubi Tajka i to kakvog! Izasna vest, uzasna! Braco moja cuvajte zdravlje i pazite se. Uzdravlje svima!

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Tužan 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Laki, neka ti je laka crna zemlja i siroki nebeski drumovi!

Pocivaj u miru ljudino!

Porodici i ozaloscenima najiskrenije saucesce. Mnoge je Lucky obradovao i ulivao pozivitivu ovde, mogu misliti kako je tek bilo vama koji ste bili u licnom kontaktu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Prerano ode, druže naš.... :-(

Malo je reći da sam ostao zatečen pa sam morao 3 puta da pročitam prvi post da bih bio siguran da nisam pogrešno razumeo.

Želim spokoj tvojoj velikoj duši u Rajskom naselju.
Porodici i prijateljima iskreno saučešće.


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Znali smo se odlicno,pazario kod njega, zvao me u vezi problema sa motorima, zbogom druze stari rano si otisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Prenosim poruku sa vibera od cerke

 

Hvala vam svima na svim recima i ovdr i na forumu. Citala sam. Predivni ste ljudi i drago mi je sto vas je moj tata imao u zivotu. Za sahrani cu vam sutra javitj kaf budemo znali detalje. Ali znam da bi tatina zela bila da na sahrani imamo kacige i da se cuju zvuci motora. Hvalq vam svima od srca

Promenio član drmilan_
  • Tužan 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Okrecem broj Lakija Vladana od koga sam uzeo kofere.Pustim da jednom zazvoni i prekinem poziv.Jbg ako spava necu ga probuditi ako je budan zainteresovace se koja ga budala zove u pola 12 nocu.Posle minut zove Laki ,gde si Laki nije valjada da spavas ko normalan svet u pola 12.Objasnim mu da mi je frka i da mi treba kofer i ako moze da rano ujutro dodjem po kofer u njegov magacin .Laki angazuje klince i deca sednu u auto i to vece u 12 sati nocu preuzmem nov kofer i resim  problem .

 

Eto kakav laf je bio nas Laki,hvala bogu druzili smo se pa sam imao priliku da mu se revansiram za tu uslugu.

Bio je prava dobrica nema kome nije pomogao ili ucinio ako je mogao. Stvarno me je mnogo pogodio njegov odlazak.

Gabi i deci iskreno saucesce  otisao je jedan dobar covek i ostavio veliku prazninu iza sebe.

Pocivaj u miru Laki.

Poslednji pozdrav od BOBBRE.

 

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

VAZNO OBAVESTENJE , 

 LAKIJU JE SUTRA SAHRANA, JAVICU TACNO VREME 

ZELJA PORODICE I VERUJEM NJEGA DA BUDE USPRACEN KAKO DOLIKUJE JEDAN BAJKER DA BUDE ISPRACEN, NARAVNO MOTORIMA. 

Lakijev sin ce se danas raspitati vezano za to sta je potrebno od dozvola da bi smo usli motorima na groblje i....

 

GRMLJAVINOM  DA ISPRATIMO NASEG BRATA I ANDJELA! 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja