Jump to content

Moto Zajednica

Surcinska 13.9.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Upravo prosao pored udesa. Nisam hteo da usporavam kolonu, ali sam video da je kolega ziv. Ne znam da li je dobro, lezi na stomaku ali drzi podignutu glavu i komunicira sa dvojicom koji klece ispred njega.

Kontakt je imao sa automobilom koji se ispred njega preprecio, skretao ka trafici (ispred diskonta pica) malo vise od Grand kafe na putu Novi Bgd - Surcin (pocetak naselja Ledine).

Pored je bila kaciga, a oboje desnih vrata na kolima je bilo prilicno razbijeno.

Jos nije dosla ni policija ni hitna pomoc. Ja sam prosao u 19.10h.

Ne znam koji je motor u pitanju jer sam obratio paznju na kolegu, ali je neki R, toliko sam video.

Cini mi se da je do kontakta doslo ili na desnoj ivici kolovoza ili cak van njega, ako ga je mozda instiktivno hteo izbeci,...

 

p.s. dva sata kasnije, u povratku jos policije na mestu udesa a motor (Honda), zguzvan, na slepu.

Promenio član DonToni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Taj put je definitivno postao preopterecen, pogotovo ta deonica kod Granda. Prije par mjeseci nize kod nas pogibe devojka kao suvozac, isto se poprijecio auto i motor se zakucao u prednji kraj. U jutro se ne mozes ukljuciti po 5 min, nepregledna kolona

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja