Jump to content

Moto Zajednica

posle probe pobegli sa motorom

Recommended Posts

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Našli ga. 
FB_IMG_1631553761280.thumb.jpg.6620401a40f387177ff9c72c512ece29.jpg
Nebi ga covjek uhvatio za noge i otresao o kakvo drvo sam da nogice ostanu u rukama

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1816 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Ma ovo mu je slika od pre 10 godina,tu je imao,jer da se pojavi ovakav kurajber i kaže da probam,prvo dovedi tatu pa onda proba.Ako mu je ovo prava slika?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ne znam o čemu pričate, kakve pare unapred. Ja sam više puta kupovao motor-skuter, probao sijaset motora, nikad mi niko ni pomenuo nije pare. Da jeste, samo bih se zahvalio i otišao. Doduše, ozbiljan sam čovek, pa mozda to igra ulogu...

Takodje, procenim prvo čoveka koji hoće da proba moj motor. Ako smatram da je klinac ili budala, ne bih mu dao motor ni da mi iskešira punu cenu. Jednostavno ga odbijem, jer može da mi napravi problem čak i da mi ostavi novac. Ako procenim da je normalan, dam mu motor. E sad, jbg, ovako nisam promišljao sa 23 god a nisam znao ni da procenjujem ljude


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ma moguce je da je i ovaj dosao s namjerom da kupi, vec je prsao, pa uhvatio straftu.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Samo čekam kada će kontra priča..

Došli da probaju motor, ostavili lovu...kad su se vratili iz vožnje ni love, ni gazde, nit koj' kur'...motor naravno nije ničiji.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja o tome sve vrijeme razmislam, dam nekome ziv kes u ruke. Dzaba svjedoci ako je neko rijesio da bude paksu, pitanje hoce li se dokazati i kada se dokaze kako ce vratiti.
Ja bar nikad ne bi dao lovu nekome u ruke da provozam motor.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sasvim validan kontra-argument, bio prodavac ili kupac uvek mogu da te izjebu, ja sam imao slučaj da je došao dečko sa kovertom evra, pokazao mi je da ima lovu, zatim je kovertu dao drugaru s kojim je došao i onda je probao motor.

Najbolje bi bilo kad bi ljudi bili ljudi i da može na poverenje, ali jbg ima svakakvih ne-ljudi...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Sasvim validan kontra-argument, bio prodavac ili kupac uvek mogu da te izjebu, ja sam imao slučaj da je došao dečko sa kovertom evra, pokazao mi je da ima lovu, zatim je kovertu dao drugaru s kojim je došao i onda je probao motor.
Najbolje bi bilo kad bi ljudi bili ljudi i da može na poverenje, ali jbg ima svakakvih ne-ljudi...
Nevezano za motore, ja sam naredio nekakav posao u Brckom i dogovorili se za datum. Ja dolazim iz Bg, a gazda iz Svabije, prvi put se vidimo, odemo do nekog kafica na kafu i on mi daje 3000€ kao avans za materijal koji mu nisam ni trazio. On kao i svi koji dodju otrca po onim kafanama da se vidi s poznanicima, a ja s parama u dzepu kazem ortaku, vidi ludaka sada da zapalimo za Bg nikad nas nece naci.
Samo sto mi ne treba to, uzeli materijal odradili posao i zaradili jos toliko.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Bez minimuma poverenja ne može se odraditi nijedan posao. Slovima nijedan. Ako to ne postoji, onda i ne treba raditi posao sa takvim čovekom. Zato ja ne bih dao novac u ruke čoveku za probu motora. Iskreno, nikada mi nijedan prodavac nije pravio problem, a probao sam ih baš dosta. Možda mi na čelu piše da sam naivna budala ;):jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

A to je cista glupost, ja sam trazim da odemo provjeriti novac jer da budemo oba sigurni. Sutra da me ne proziva i trazi jos, jesmol provjerili, jesmo i cao.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Mene je jedan prodavac to zamolio, bez reci sam pristao, ne vidim sto bi se ljutio neko. A pare da dam nekom pre nego sto probam motor ne bi u zivotu, lako mi on nadje neko ostecenje koje je vec bilo i okrivi me i posle hteo ne hteo kupio sam motor.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 27 minuta, hidroponika je napisao:

Ja sam imao situaciju da kad se kupac uvredio sto sam reko da moramo da odemo do menjacnice i proverimo novac €

 

Na to ne obracaj paznju, kao sto rekoh u prijasnjem postu, novac ( veca svota novca ) obavezno uplata na racun sa provjerom, pa neka se kupac ljuti koliko hoce. :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ode brat da proba VFRa, pare u džepu, jedino tako sam uvek išao da probamo, kaže buraz evo ti pare ja odo da probam. Lik ne da da se motor proba. Kaže buraz evo ti pare, tu su drugari ja idem da obrnem krug. Neće. Prvo kupoprodajni pa onda. Kaže mu buraz da nema šanse da će mu izbrojati pare i napraviti kupoprodajni dok ne proba motor - ko bi to uradio?? I nagovarali lika. Na kraju jedva pristane. 

Aj sad iskreno, jel bi neko kupio polovan motor koji nije probao?? Ili sam samo ja lud.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
pre 20 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

Aj sad iskreno, jel bi neko kupio polovan motor koji nije probao??

Dok je ovaca, biće i vune...

Ima ih, ne brini. Moj kolega položio pre nepune 2 godine, vozio skuter, hoće veliki motor. Otišao u Bor, Zaječar, ne sećam se tačno (nije ni važno), telefonom skinuo cenu sa 700 na 500 evra, motor ninja gpx 750 iz 86-87, ne može da upali, nema akumulator, nije registrovan, kaže, to je to ! Tovari u kombi !

Sreća da je papire odmah uradio...do sada ga izašao na 2.500 evra, i dalje sa starim gumama, al lep ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50
22 hours ago, Bole37 said:

a otkud im kljucevi od ukradenog?

Auto nije bio ukraden vec na fals licnu iznajmljen u rent a car-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Upravo sada, Zeleni 65 je napisao:

Auto nije bio ukraden vec na fals licnu iznajmljen u rent a car-u.

Их бре, колико кривичних дела због једног мотора од 4-5.000е
Клињари неки, пилићари.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Al sve to ustranu... Drskost i smelost... To je meni fascinantno.

Da ne kažem da ne bi znao kako da se susdržim da mu ne popravim koju koščicu, nogice, rukice... Aj budi budi normalan... Kako?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja