Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam

Recommended Posts

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Pošto ne znam gde bih stavio ja odlučio ovde,a admini ako misle da nije u redu neka premeste.Naime radi se o gumi Pirelli Angel st dim. 160/60/17 poklonio bih ko je zainteresovan.Guma je dobra ima dosta mesa ali je bušnuta pa sam za sebe uzeo novu a ovu ne mogu da prodam jer treba da se krpi.Na slikama sam obeležio gde je bušnuta u stvari odakle sam izvukao iglicu debljine 2 do 3 mm.

IMG-334a27f74ab7708cab46fd696dbcecb1-V.jpg

IMG-ba33309a875114d3de99691c7a1ac1a5-V.jpg

IMG-32f2cd7e9c2aab48642fd27cde83613e-V.jpg

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Meni odgovara. Ako je nekom potrebnija, ok. Moja je baš pri kraju. A baš je ta dimenzija.

Promenio član mrle

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Uuu pa ovo je moglo još ihahaj da se vozi, kolega imaš skroz neosnovan strah od krpljene gume, krpe se i veće rupe bez problema, odneseš vulkanizeru da udari fleku iznutra i vozi Miško ne razmišljaj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Imao sam peh da sam sa Mitaskom tokom testa pokupio ekser na 2.000 km. Posle toga pregazila još nešto preko 3.000 km, što na stazi što na putu. Bio sam malo skeptičan i onda sam rešio da maksimalno testiram da vidim da li će čep pustiti. Zaista nema problema. Mnogi vulkanizeri su mi rekli da će čep držati sve dok se guma toliko ne potroši da potroš i čep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Stigoh sa posla,bogami mrtav od rada pošto ne umem da zabušavam iako imam lep broj godina pa da odgovorim.Slažem se sa iznesenim stavovima,i planirano je bilo da je možda menjam iduće godine,ali...Cenim pogotovo mišljenje Jovan Ristic -a jer on to dere do kraja iako ne poznajem čoveka,i dobro je što deli sa nama takva iskustva i to dosta pomaže,a ima još ljudi koji ne kriju neka svoja iskustva recimo poput N.F.S. -a kog moram da pomenem.A samo kada bi ste znali kolike sam kurate sreće,pa ispustila bi na prvoj krivini,zato je razlog bila nova,a ova na poklon.mrle    javio si se tvoja je evo ti moj tel. pa mi pošalji adresu,nadam se da ćeš bar snositi poštarinu.Izvinjavam zbog dužeg teksta. 061/163 10 41

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Nikako da stignem i javno da se zahvalim.

Valjda sam navikao 90tih da vozim tomos i jawu na fabričkim gumama starim i 15-20godina, tako da je ova kao nova.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja