Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoć. Skuter ne reaguje na davanje gasa.

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Ostojićevo
  • Motocikl: TaoTao 50cc 4t

Ovako, u avgustu sam položio A1 kategoriju i uzeo jednog malo starijeg kineza da bih se prvo navikao na skutere. U pitanju je TaoTao 50cc 4t 2012 god.
Vozio sam ga veoma često bez kvarova od kada sam ga kupio i veoma sam zadovoljan s njim, ali je na žalost od petka došlo do nekog problema. Ja živim s ocem i majkom još uvek I pohađam školu zbog koje moram biti u učeničkom domu od ponedeljka do petka, pa ostavljam ocu skuter da može otići do prodavnice i slično. Kada sam u ponedeljak otišao u učenički dom, sve je super radilo ali ovog petka kada sam se vratio, motor nije hteo da reaguje na gas. Ranije je mogao da ide ~60km/h ali sada ne želi da ide preko 20 i iskluči se kad stanem na stop ili raskrsnici. Koliki god mu gas davao, on neće preko 20. Ne razumem u čemu je problem, jer mi je otac rekao da je išao normalno s njim do prodavnice baš to jutro. Takođe ručica za gas "klikće" kada puštam gas. Otac pokušava da me ubedi da nema nikakvih problem i da je tako bilo i ranije, ali ja znam da nije. U koliko neko zna rešenje ovog problema molim vas da mi pomognete. Izvinite na podužoj objavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Moze biti da sajla negde glavi...recimo u buziru.Seti se koliko si mogao da zavrnes rucicu gasa i ako imas neslaganje u vezi toga,ono sto kazu,pre i posle,onda lako moze biti da je to.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja