Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Ljudi lako je da se priča dok se ne doživi nešto, a siguran sam da bi ogromna većina nas bili zli bajkeri da im se desilo isto što i našim drugarima. Takve stvari se obično rade u afektu i ja sam par puta bio spreman na iste a verujem i svi Vi koji ste ko i svi ostali nomalni ljudi od krvi i mesa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Ljudi lako je da se priča dok se ne doživi nešto, a siguran sam da bi ogromna većina nas bili zli bajkeri da im se desilo isto što i našim drugarima. Takve stvari se obično rade u afektu i ja sam par puta bio spreman na iste a verujem i svi Vi koji ste ko i svi ostali nomalni ljudi od krvi i mesa...

 

Lepo receno, ljudski.

 

Da sam bio sa drugarima, taj tip bi sigurno ostao na tom prokletom putu dok ga neko ne pronadje, ali BAS ZATO sto je bila cela BJB ekipa nekako su svi odreagovali maksimalno suzdrzano i vise nago korektno. Obraz BJB nije ukaljan, kao ni nase dostojanstvo. Sto bi rekli i vuk sit i ovce na broju, a retard ostaje retard, uhvatice njega murija kad-tad.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Ovakve price pocinju ozbiljno da mi dizu pritisak!!!

 Nije prvi put da sa jedne strane imam prelepe uspomene sa neke voznje,jos lepsi osecaj iznutra jer sam upoznao sjajne ljude i sa njima pregazio dosta kilometara. Pa onda uzivanje citajuci utiske sa putovanja,gledanje slika,iscekivanje sledece voznje. Ponos jer si deo neceg tako lepog i ispravnog.

 

A onda sa druge strane,pojavi se neko jako smiren,ispravan,odmeren,zreo,a ko ne poznaje nikoga od ucesnika datog dogadjaja,niti je ikad vozio sa nekim od tih ljudi,koji ustvari samo ceka da svu svoju zrelost i neiskompleksiranost saspe nekome u lice!!! Cak i ne zeleci da shvati o cemu se radi.

A sto je najgore od svega,ta osoba je navodno deo te iste velike porodice na koju smo svi ponosni...  

 

Naravno da treba diskutovati o ovakvim situacijama ali bi trebalo obratiti paznju i na lose ljude koji iznutra hoce da uniste sve lepo na ovom forumu.

Malo mi je primitivizma na ulici jos trebam i ovde da citam vredjanje clanova medju sobom.

Mi cemo druzenjem,postovanjem i pozrtvovanoscu da gradimo,a neko ce kao krtica busi iznutra.

Malo-malo pa neka lepa tema bude unistena ovakvim stvarima.

 

 

@Pablo

 

Sve sto si rekao je u redu iz tvog ugla i svako od nas da je u tvojoj poziciji bi sigurno postupio isto.

Svi mi tezimo da izbegnemo incidente i trudicemo se uvek.

Znamo kakva je filozofija BJB a i nas samih,samo sto jednostavno nije uvek moguce postupiti kako se ocekuje.

Svaka cast vama koji morate sva nasa sr*nja da citate i cistite,ovde je svima normalnim ljudima sve jasno...

 

 

@search

Voleo bih da si u stanju da shvatis strah ljudi koji su bili tamo u toj situaciji na laksi nacin (citaj:razmislicu), a ne da te neko nekada obori,padnes pa da onda lezeci u krevetu shvatas kako lako postajes glineni golub kada si na motoru...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Ja dok sam pisao izaslo je dosta postova. Nema veze... Sve je jasno idemo dalje.

Gde su dobri ljudi,lako se razjasne stvari i izvuku pouke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Ovakve price pocinju ozbiljno da mi dizu pritisak!!!

 Nije prvi put da sa jedne strane imam prelepe uspomene sa neke voznje,jos lepsi osecaj iznutra jer sam upoznao sjajne ljude i sa njima pregazio dosta kilometara. Pa onda uzivanje citajuci utiske sa putovanja,gledanje slika,iscekivanje sledece voznje. Ponos jer si deo neceg tako lepog i ispravnog.

 

A onda sa druge strane,pojavi se neko jako smiren,ispravan,odmeren,zreo,a ko ne poznaje nikoga od ucesnika datog dogadjaja,niti je ikad vozio sa nekim od tih ljudi,koji ustvari samo ceka da svu svoju zrelost i neiskompleksiranost saspe nekome u lice!!! Cak i ne zeleci da shvati o cemu se radi.

A sto je najgore od svega,ta osoba je navodno deo te iste velike porodice na koju smo svi ponosni...  

 

Naravno da treba diskutovati o ovakvim situacijama ali bi trebalo obratiti paznju i na lose ljude koji iznutra hoce da uniste sve lepo na ovom forumu.

Malo mi je primitivizma na ulici jos trebam i ovde da citam vredjanje clanova medju sobom.

Mi cemo druzenjem,postovanjem i pozrtvovanoscu da gradimo,a neko ce kao krtica busi iznutra.

Malo-malo pa neka lepa tema bude unistena ovakvim stvarima.

 

 

@Pablo

 

Sve sto si rekao je u redu iz tvog ugla i svako od nas da je u tvojoj poziciji bi sigurno postupio isto.

Svi mi tezimo da izbegnemo incidente i trudicemo se uvek.

Znamo kakva je filozofija BJB a i nas samih,samo sto jednostavno nije uvek moguce postupiti kako se ocekuje.

Svaka cast vama koji morate sva nasa sr*nja da citate i cistite,ovde je svima normalnim ljudima sve jasno...

 

 

@search

Voleo bih da si u stanju da shvatis strah ljudi koji su bili tamo u toj situaciji na laksi nacin (citaj:razmislicu), a ne da te neko nekada obori,padnes pa da onda lezeci u krevetu shvatas kako lako postajes glineni golub kada si na motoru...

 

RESPECT OD MENE ZA OVAJ POST BRATE MOJ!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odlično RS!

(Sledeći put natuci na sebe sve što imaš po ormanu, od viška glava ne boli ;D)

 

Izargumentovali smo se, izjadali, rekli šta mislimo, nadam se da se niko nije naljutio i sad DAJTE JOŠ SLIKA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja ni u kom slucaju ne opravdavam, divljaka u pomenutom automobilu, ali ako vi svoje postupke prilagodjavate njegovom mentalnom stanju, znaci da se spustate na njegov nivo. Postoji Krivicni zakonik i organi koje se bave izvrsavanjem istog. To je kraj mog offovanja!

 

Pitali jednog profesora sto cigu psuje tako odvratno, te kako to nije na nivou jednog profesora, a ovaj im odgovori: pa ne mislite valjda da ce ciga da razume mene na mom nivou???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

izvinjavam se doticnom gospodinu iz pezoa 206 plave boje sa natpisom firme na njemu sto sam ga samo osamario i izvinjavam se i sto ga je boki vukao za nos i sto se brat vule izdrao na njega i da drago mi je sto smo postupili ovako kako smo postupili

Bane.Da ti kaze tvoj drugar iz Vrnjacke Banje nesto:

Nisi pogresio a ni Boki.Stavise,od sad cu vas zvati "kamilica bakeri" :D.Taj bolid je jako dobro prosao.

Zasto ovo kazem a inace sam inspektor i primenjujem zakon svaki bogovetni dan?

Zato sto sam i sam bio u situaciji da neko pokusava da me ubije automobilom.Imam porodicu.U tom trenutku dobijem veliku kolicinu adrenalina u krvi jer je to za mene pokusaj ubistva.

To se i vama dogodilo.Adrenalin se luci kod svih zivih bica kada su u zivotnoj opasnosti a u vecim kolicinama,on uzrokuje afektno stanje.Zato je vasa reakcija bila normalna za zive ljude.

Ja sam razmisljao da li da idem sa vama.Ali daljina i vreme su me odvratili.Da sam bio sa vama,tog ludaka i bilo kog drugog bih za par sekundi zarotirao po vazduhu.Zato je bolje sto nisam isao.A ako to kazem ja,republicki inspektor, to onda moze da nosi poruku za druge ucesnike u saobracaju na 2 tocka:

Cuvajte se i branite se! Zakona u ovoj zemlji ima dosta ali je sprovodjenje bedno.Zato: "u se i u svoje kljuse".

Elem,dajete neke pikanterije sa puta! Ima li neke anegdote?  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

izvinjavam se doticnom gospodinu iz pezoa 206 plave boje sa natpisom firme na njemu sto sam ga samo osamario i izvinjavam se i sto ga je boki vukao za nos i sto se brat vule izdrao na njega i da drago mi je sto smo postupili ovako kako smo postupili

Bane.Da ti kaze tvoj drugar iz Vrnjacke Banje nesto:

Nisi pogresio a ni Boki.Stavise,od sad cu vas zvati "kamilica bakeri" :D.Taj bolid je jako dobro prosao.

Zasto ovo kazem a inace sam inspektor i primenjujem zakon svaki bogovetni dan?

Zato sto sam i sam bio u situaciji da neko pokusava da me ubije automobilom.Imam porodicu.U tom trenutku dobijem veliku kolicinu adrenalina u krvi jer je to za mene pokusaj ubistva.

To se i vama dogodilo.Adrenalin se luci kod svih zivih bica kada su u zivotnoj opasnosti a u vecim kolicinama,on uzrokuje afektno stanje.Zato je vasa reakcija bila normalna za zive ljude.

Ja sam razmisljao da li da idem sa vama.Ali daljina i vreme su me odvratili.Da sam bio sa vama,tog ludaka i bilo kog drugog bih za par sekundi zarotirao po vazduhu.Zato je bolje sto nisam isao.A ako to kazem ja,republicki inspektor, to onda moze da nosi poruku za druge ucesnike u saobracaju na 2 tocka:

Cuvajte se i branite se! Zakona u ovoj zemlji ima dosta ali je sprovodjenje bedno.Zato: "u se i u svoje kljuse".

Elem,dajete neke pikanterije sa puta! Ima li neke anegdote?  :D

hvala ti brate moj ps.saljem  ti materijal od svih nas  ujutru konacno je sve skupljeno na jedan cd!!!veliki pozdrav od nas iz bg a.let there be broyherhood!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

2 Pablo

Zamisli momke koji su krenli na jednodnevnu voznjicu i druzenje sa svojim prijateljima

zamisli da su stigli na odrediste

zamisli da su se mnogo lepo provozali do odredista

zamisli da su se mnogo lepo proveli na odredistu

zamisli da su se uputili nazad posle lepo provedenog dana

zamisli da se svi lepo voze nazad

zamisli kako uzivaju u voznji nazad

zamisli kako ih napaljeni manijak u Peugeout-u obliazi

zamisli kako sece i zamalo ne ubija trojicu prijatelja koji su krenuli nazad puni utisaka sa jedne lepe voznje i druzenja

E SAD ZAMISLI SAMO DA SI TI JEDAN OD NJIH

 

svaka Vam cast momci trebali ste govedu da prevrnete auto na krov ionako je sluzbeni

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Imam i ja da kazem nesto za Dnevnik:

lepa voznja kroz divne predele. Boje su neponovljive. Put je bio zahtevan jer je bilo dosta prepreka na putu od drveca do gomile rizle.

Boki je napravio i jednu bonus voznju za one kojima nije bilo dosta voznje do Rajca,  pa smo upoznali i drugu stranu te planine. Hvala.

Takodje bih se zahvalaio dvojici vozaca R-ova (sa saputnicama) koji su nas sacekali na skretanju, jer smo se zadrzali pored jezera. Hvala.

Vozeci u ovakvim grupama i pricajuci posle o tome, dosli smo do nekih zakljucaka: pojavila se potreba da  posebno oznacimo snimatelje i fotografe u grupi, te da njima damo posebna ovlascenja kao sto je preticanje (cele grupe i vodje) zbog snimanja. Kada je grupa veca, trebalo bi posebno oznaciti vodje manjih grupa kako bi ometanje saobracaja i funkcionisanje same grupe bilo sto efikasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

A da se napravi pod forum za zle/zajebane/respect/ultra/turbo/brate/vhs/3praseta/gti/whatever/.... bajkere, da se ispucaju malo tamo, pa da nastavimo da se vozimo i družimo ko i pre  :D

 

A kako se kvalifikuju shovinisticke ocene na forumu? Sad cemo da se delimo jos i prema tipu motora, muzike koju slusamo, kubikazi, ... boji ociju?!?!?!

Ako neko zove svoje kolege bajkere bracom, to nekome para usi? Kako si tako spreman da sudis o ljudima koje ni ne poznajes, koji su se nasli jedni drugima u nevolji? Ma ko ih hebe, nek ih izgazi neko, slusaju muziku koju ja ne volim...

 

Svaka cast ljudi na stavovima kojih se drzite, Miso Pei imas najvecu kriglu piva koju mozemo da nadjemo za onaj post, sve si objasnio! I za ostalu BRACU jer meni jeste braca, a zabole me i auspuh, i fuzaster i retrovizor za sve kojima to smeta! I svaka cast MaioMarko, nista ne bih dodao!

 

Pablo je sve lepo rekao, ponosan sam sto sam clan ove zajednice, veoma! I ponosan sam sto je on predvodi, covek je lepo procitao sta se desilo, i po novim informacijama korigovao stav!

 

Siroma covek, ima oko 45 god, i krene u opustenu voznjicu, a banda bajkerska ga saleti na planinskom klancu?!?! Search, malo su ti sramotni stavovi obzirom da je lako mogao neko od nasih prijatelja da pogine! A onda biste svi fino RIPovali, to ne sumnjam!!!! Ajmo se malo zadubiti u situaciju, a ne pluvati odmah po ljudima!

 

I da, BRACO, sad mi je samo jos deset puta zalije sto nisam isao sa vama u subotu!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja