Jump to content

Moto Zajednica

AMSS - pomoć na putu

Recommended Posts

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300
20 hours ago, Savan said:

Nece amss u inostranstvu da ti slepa motor valjda?

A zasto ne bi slepali u inostranstvu? Ako nude tu uslugu i uzmu pare za ugovor o pomoci na putu, mene generalno ne interesuje koga ce da zovu da mi slepa motor, bitno je da se usluga izvrsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa upravo to. To sto amss nema uslove za slepanje iako nude uslugu, nema nikakvu bitnost u inostranstvu gde će doći adac/Anwb ili neki treći/cetvrti da te odslepa. A oni imaju uslove za slepanje. Znaci tih 2000 vredi definitivno ako ideš na dalje staze sem ako ima nekih drugih zackoljica.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Isto kao i zeleni karton. Sporazumi izmedju ustanova, ili ih ima ili nema. A valjda sad ima?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Ja koristim uslugu AMC-a, tj AM Club Srbija, to vam je slicno kao AMSS samo sto nema ogranicenja kilometraze kod slepanja. Nisam ni ja verovao dok mi nije zatrebalo, onda pozvao i dosao slep, odvezao vozilo preko 200 km bez ikakvih problema. Takodje rade i u inostranstvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS
Pre 2 sati, Rale-Ča je napisao:

Ja koristim uslugu AMC-a, tj AM Club Srbija, to vam je slicno kao AMSS samo sto nema ogranicenja kilometraze kod slepanja. Nisam ni ja verovao dok mi nije zatrebalo, onda pozvao i dosao slep, odvezao vozilo preko 200 km bez ikakvih problema. Takodje rade i u inostranstvu.

Sad zvao, ne rade motocikle...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
Pre 2 sati, supatje je napisao:

Sad zvao, ne rade motocikle...

AMSS? drugar je pre 2 godine bio motorom u Bosni, zagledao se u lepote sa strana, nije video da je pikap ispred njega zakocio, i zabiio se direkcion u njega, sjebao vile...imao AMSS zlatnu karticu, nazvao, dosli, turili ga na slep i vratili za Sremske Karlovce

 

pritom, ja sam ove godine pre Brna uplatio bas na njegovo nagovaranje AMSS zlatnu karticu za svog bandita....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: beograd

Imam jako lose iskustvo sa AMSS i njihovom clanskom kartom. moj otac je takodje iskusio negativno iskustvo sa njima. Nemoje bacati novac bespotrebno! JA VISE NIKAD NECU BITI NJIHOV CLAN!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Izgleda da je je individualno, imam samo jedno i to pozitivno iskustvo sa kolima.

Na OMV pumpi da ne imenujem grad, nedelja u 5:45 ujutru, 9 stepeni C dobijem sa gorivom vodu i auto posle par km kad sam izasao na autoput stuca i staje.

AMSS dolazi u 6:30, sofer vozi mene i porodicu do motela koji je blizu AMSS da popijemo kaficu dok ne odlucim sta da radim jer auto mora u ovlasceni servis najblize u drugi grad a nedelja je, neradni dan.

Sa obzirom da sam porucio rent a car da nastavim put sofer iz AMSS mi daje kljuceve od objekta AMSS (koji nedeljom ne radi) jer mora da istovari sa kamiona moj auto i nastavi da radi dalje. Praznimo prtljag u objekat i provodimo vreme u AMSS dok ne stigne drugi auto.

Moj auto ostaje na parkingu AMSS i ceka sutradan slep u servis.

Meni drugi auto stize u 12:30, u 13h nastavljamo put kao da se nista nije desilo.

Lik iz AMSS mi je rekao gde da mu ostavim kljuceve objekta i to je bilo to.

Kada sam ga pitao kako je moguce da on to sve meni sada nudi, kaze da razume sta se desilo i da to nije nista sta je on sve radio za 35godina u AMSS, u objektu su spavali siptari, turci itd...

Pri tome mu non stop zvoni telefon (valjda je dezurni), ljudi pitaju za takve gluposti da je to neverovatno

Za tako dobar gest lik je morao da dobije pristojnu napojnicu kao znak paznje.

Veoma dobro iskustvo, udjes u problem sa punim kolima i klincima pozadi koji ne znaju zasto je auto stao a prepoznaju na licu da postoji neki problem pa i njih hvata panika i tada se pojavljuje "AMSS Sport Billy lik" koji ti nudi 14 resenja za 5min i ti nastavljas put u rekordnom roku.

 

Ne sumnjam da su iskustva od slucaja do slucaja.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja