Jump to content

Moto Zajednica

Bočni Koferi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Kupujem bočne kofere, najpre ako neko ima da ponudi dva kineska kofera, ali isključivo (kopiju givi e360N) 

Zatim dolaze u obzir i orginal givi e360n.. Pa ostalo...

Ponudite šta imate, ovde, pm, ili viber 069633357 

 

Givi E360N

Screenshot_20210907_154457.thumb.jpg.5283210df7e4425819ae77b37f6ca902.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Hvala, to sam znao.. Ako ne nadjem polovne, na kraju ću uzeti nove, tj na početku sledeće sezone.. Lakija sam kontaktirao na kp i čoveku se ne prodaju koferi, tačnije nema vremena da ih pregleda i td..da ne dužim.. Ovde sam postavio oglas jer možda neko ima to što tražim, a hoće da kupi druge, ili prodao motor pa mu ostali i td i td.. Svi oglasi sa kp su mi poznati.. Hvala u svakom slučaju.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Koliko su mi potrebni i polovni kinezi će vršiti posao.. Idealno bi bilo da naletim na polovne givi, mada mogu tu i kapa, ili givi manji bočni koferi.. O prepravci ne brinem, imam drugara umetnika sa gvoždjem..btw bočne nosače i nemam, nego ćemo ih praviti kada nadjem kofere..

Danas uradismo roll bar, nosač telefona i roštilj.. :)

 

IMG-bedc2a5bb3819b907e52e20f28922f52-V.thumb.jpg.a9aa385c77de0bb417e8356d422c9b29.jpg

 

Malo da izreklamiram druga umetnika @neshaljvi :) Na facebooku stranica "Ornament"

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 7.9.2021. at 18:08, BanditVA je napisao:

Hvala, to sam znao.. Ako ne nadjem polovne, na kraju ću uzeti nove, tj na početku sledeće sezone.. Lakija sam kontaktirao na kp i čoveku se ne prodaju koferi, tačnije nema vremena da ih pregleda i td..da ne dužim.. Ovde sam postavio oglas jer možda neko ima to što tražim, a hoće da kupi druge, ili prodao motor pa mu ostali i td i td.. Svi oglasi sa kp su mi poznati.. Hvala u svakom slučaju.. 

 

Kako si napisao, moram da odgovorim jer ce ljudi svasta pomisliti o meni, a ne zelim da se iko igra sa mojim ugledom. Ovo "čoveku se ne prodaju koferi" trazi objasnjenje :

ispravni koferi su mi trenutno svi RASPRODATI, i verovatno ih necu donositi ponovo pre iduce sezone. Sve to ti je receno na POCETKU razgovora.

Pomenuo sam ti da imam neke koji su mi se kroz svo ovo vreme nakupili, a kojima je ili ostecen gornji ili donji deo, ili im bravica glavi. Ja te kofere NE PRODAJEM, ali sam tebi kao privatnu uslugu pomenuo da cu probati da osposobim neki ako mogu KADA BUDEM IMAO VREMENA.

Da se ja tebi pravdam zasto ne stizem, koliko imam obaveza, sto poslovnih, sto privatnih - ne pada mi na pamet. Ni kako me sluzi zdravlje i koliko sam sposoban fizicki. Dakle, dao si sebi za pravo da se duris sto nisam sve bacio i otrcao da rasklapam kofere i pravim od tri neispravna 1-2 ispravna. 

E pa kolega posto vec "zatvaras dupetom vrata" ne racunaj vise na te kofere - vise ne postoje za tebe.

Sve najbolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Evo prepiske, od tvojih odgovora imam zaključak kao da mi poklanjaš kofere, a ne da ih prodaješ.. Posle ove prepiske si obnovio oglas, a kofere za prodaju nemaš, pa ako nemaš onda oglas skini, ne bih te ni cimao.. 

Pre 5 sati, LuckyVladano je napisao:

ne racunaj vise na te kofere - vise ne postoje za tebe

Sada ih ni na poklon ne bih primio.. 

Sve najbolje

Screenshot_20210907-181008.thumb.jpg.ecb23ef27d227201881114a0d93ffd09.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da, i sta sam pogresno napisao gore ? Kad me vec opanjkavas, onda napisi celu situaciju, a ne deo. Da ti nisam prodao kofere koji su ispravni, pa u redu. Ovako.... A ima bilo je situacija gde sam slao decu u 23,30h da prodaju kolegi/drugaru sa BJB (ja sam bio bolestan) jer mu je bilo hitno. Tako da probaj da bolje meris svoje reci, mogu ljudi da se uvrede...
A KP mi sam automatski obnavlja oglase na svakih 30 dana.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom
Pre 3 sati, LuckyVladano je napisao:

Kad me vec opanjkavas, onda napisi celu situaciju, a ne deo.

Evo ostatak prepiske

Screenshot_20210909-134204.thumb.jpg.da7216e02b1ff80bbd837871da76a9ee.jpg

 

I nikakavo požurivanje nisam potencirao, već samo pitao da li bi mogao još 2 da osposobiš, ukupno 4.. I nikakva frka, sačekali bi tih 10 dana koje si sam pomenuo.. Da si napisao da ne možeš još 2 i to ne bi bila nikakva frka, bio bih zadovoljan za svoja 2,ali da te čekam mesec, dva tri, ne ide.. Ali nebitno.. Ne ulazim u to šta si i koliko uradio za kolege i kakav si čovek, samo sam u par postova iznad napisao odgovorio kolegi koji te je spomenuo, tačnije 

On 7.9.2021. at 18:08, BanditVA je napisao:

Lakija sam kontaktirao na kp i čoveku se ne prodaju koferi, tačnije nema vremena da ih pregleda i td..da ne dužim..

Ti si ipak insistirao i na kraju odužizmo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Elem, da se vratimo..

Kupujem bočne kofere, najpre ako neko ima da ponudi dva kineska kofera, ali isključivo (kopiju givi e360N) 

Zatim dolaze u obzir i orginal givi e360n.. Pa ostalo...

Ponudite šta imate, ovde, pm, ili viber 069633357

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Citam post i moram reci kupovati kod lakija ponekad trazi strpljenja, kupovao sam dosta sitnica od kornjača do cizama cak sam i odustajao nekad ,pa opet na kraju otisao licno za jaknu,drugari dosta puta odustajali jer kupovina traje dugo proces od narudzbine do odgovora i slanja i primanja robe moze biti i do 6 do 10 dana glat. Ali posle nekog vremena naviknes se:lol: tako da ja ako zelim drugu kornjacu za rodj kupim je mesec dana ranije jer 5 dana ranije ako narucim 100posto nestize.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pise u svim mojim oglasima da saljem pakete ponedeljkom i cetvrtkom. Zbog mog zdravlja, a i drugih poslova, saljem samo 2 puta nedeljno. Narucis u nedelju do predvece, posaljem ti u ponedeljak, kod tebe je u utorak (naravno, ako AKS-ovac nema druge planove za tvoj paket). Istina, desi se i da pocne srce da mi tiltuje, pa provedem ceo dan u krevetu i od posla nema nista. Ni Bokilic, ni Robert iz Ade nisu bolji. 

Voleo bi ja da imam 20-ak godina, i da me nista ne boli, tiltuje itd, da mogu da radim 14 smena nedeljno kao nekad, ali jbg vise podsecam sam sebe na Jeremiju iz "Alana Forda"  :lol:  :lol:  :lol:

Ajde da zavrsimo sa mnom u ovoj temi, ovo je ipak oglas.

postavljacu zelim da nadje sto pre kofere  :aha:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 986 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 8.9.2021. at 16:39, feelgod je napisao:

Onda bez gurtni preko njih ni do prodavnice :).

Ja do Gruzije isao sa njima ,presli samnom preko 50000km. Kad neki polomis ne boli mnogo a zavrsavaju posao..od  Vladana sam ih kupio ,to je bilo odavno mozda 2013-te godine.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja