Jump to content

Moto Zajednica

8. WSBK runda - Motul French Round

Recommended Posts

  • Drug član, 2634 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
50 minutes ago, rastkojokic said:

Koje peglanje covece! Locateli puk'o VDM-a, kao da mu je kocnicu prednju pritisnuo

Ne kao nego se zapalila prednja guma. Strasno

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5238 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Toprak je pun samopouzdanja, Čaz najbolji privatni a i bolji od Rinaldija, ovi ostali su mi  nebitni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne razumem šta je jadno i trulo? Yamaha ne bi uložila protest da su na onboard snimku videli da je Rea sišao na zeleno u poslednjem krugu?

Razgatioglu nije upoznat sa pravilom? Neko ga je gurnuo na zeleno? Ima plav vizir pa mu zeleno izgledalo kao ljubičasto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Nisam video snimak tog gazenja zelenog pa ne znam koliko je nagazio...niti sta je mogao dobiti time ali po komentarima bih rekao da jesu iz kawasakija ispali seljoberi...opet!? 

Zaista ako direkcija nije reagovala vec su tek po prijavi skontali da je bilo zelenog onda jeste debilna prijava kawasakija. S druge strane pravila su pravila i vaze za sve. S trece strane, ja bih sada motao sve trke unazad i gledao da li je Rea negde gazio zeleno...a kontam da ce to sada svi raditi u narednim trkama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Bernardi ima povrede kicme...pomera sve prste ali ce tek na detaljnim ispitivanjima videti sta je i koliko povredio.

 

Clusel ima povrede glave ali napomenuli su da mu nije pukla lobanja.

 

Bernardija su zgazili pa ne cude povrede, ali Clusel mi nije delovalo da je neki strasan pad u pitanju...kad ono... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Sada sam pogledao snimak i ono je stvarno glupost...Toprak je nagazio zelenu povrsinu i odmah posle toga ga je Rea obisao na ulazu u sledecu krivinu. Dakle ne samo da nije nista dobio nego je posle toga i izgubio poziciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 5 sati, to crank je napisao:

Ne razumem šta je jadno i trulo? Yamaha ne bi uložila protest da su na onboard snimku videli da je Rea sišao na zeleno u poslednjem krugu?

Razgatioglu nije upoznat sa pravilom? Neko ga je gurnuo na zeleno? Ima plav vizir pa mu zeleno izgledalo kao ljubičasto?

Znaš šta je jadno, to što Rei turcin drma kavez već više trka i da je primetno da neprikosnoveni Rea počinje da gresi, da odustaje od pobede, spasava motor pada itd, tako da ovo što je uradio KRT pucali su sebi u nogu i lici kao poslednji vapaj obezglavljenog moleći za pomoc. 

Od onakvog trkanja veliki KRT sa 6 ili koliko uzastopnih titula pravi cirkus? 

Inače opasno gotivim Reu jer vthunski vozi Kawu ali od njega više volim dobro tkanje koje mu upravo sada pruža 54.

Sada su otvorena vrata i za Yamahu za  ovakve stvari a Rea će pre ili kasnije da se opece jer je KRT otvorio karte. 

Raduje me što će KRT dobiti jos dobrih partija pa neka kmece I dalje 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Jeste li vi svi pali s Marsa juče?!

Postoji i religiozno se upražnjava pravilo da ako u poslednjem krugu pređeš na zeleno gubiš poziciju. 

Da li je Turčin ili je Moldavac, Yamaha ili Tomos - sasvim je svejedno. Prešao na zeleno svojim krivicom - gubi poziciju. Bilo bi jadno i pedersk* da su mu (ili nekom drugom) progledali kroz prste 

 

 

 

p.s. da li je pravilo ispravno ili ne je druga tema. U trenutku kad su rešili da zbog bezbednosti izbetoniraju livade pored staza su posejali situaciju za neizbežno uvođenje ovakvog pravila.

Promenio član to crank
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
49 minutes ago, easy naked said:

i dalje mislim da će Rea uzeti titulu

Oće ako bude imao više bodova posle poslednje trke. :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Apsolutno se slazem da se pravila primenjuju isto za sve i to je najpostenije. Meni ovde nije jadna primena pravila nego to sto je KRT prijavio ovo. Jako je zanimljiva i postena borba na stazi bila, uzivanje za gledati i Turcin je zasluzeno po meni izasao kao pobednik (i ne zato sto je pipnuo zelenu povrsinu). 

Mozda previse naivno razmisljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

@rastkojokic

To je suština, ej čoveče veliki KRT sa onoliko pobeda i uzastopnih titula kod max poštene borbe utiče na odluku direkcije trke zarad 5 bodova:

Meni ovde nije jadna primena pravila nego to sto je KRT prijavio ovo. Jako je zanimljiva i postena borba na stazi bila, uzivanje za gledati i Turcin je zasluzeno po meni izasao kao pobednik (i ne zato sto je pipnuo zelenu povrsinu). 

 

Veću su štetu napravili sebi i odnosu sa Yamahom nego što će biti korist bez obzira što su pravila jasna.

Rea je veoma diskutabilan vozač u duelima, mnogo njih do sada je on sklonio sa putanje ili staze ali sada je malo drugačije sa 54 jer je minimum ravan njemu u hard duelima a sa bodovima Rea tankosava pa sada radije radi kalkulator bodova nego brisanje drugih sa staze.

Promenio član GixxerK6
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@GixxerK6

A šta je sa velikom Yamahom koja je ladno probala da sakrije da je njihov vozač nelegalno došao do pobede? I još većim Paul Deningom koji sigurno ne bi prijavio da je primetio da je Rea u poslednjem krugu izleteo na zeleno :jee:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

I šta je sa Toprakom? U duelu sa oponentom u zadnjem krugu prelazi na zeleno i kao poslednja pička se pravi lud?!

 

Jajara najstrašnija!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja