Jump to content

Moto Zajednica

Trike za pocetak

Recommended Posts

Javlja se veliki ljubitelj motora i svega sto ide uz to. Posto motor ne vozim, a kasno je da naucim (nije vrijedno rasprave) zanima me neki trike. Konkretno mi se svidja can am spyider ali je to ihahaj preskupo za mene. Zanima me postoji li neka alternativa, da li se ovi skuteri trotockasi mogu preraditi da budu osjetno siri i nizi, samim tim i stabilniji. Ili da gledam neki custom trike (estetski mi se mnogo svidja ali je kabasto). Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ja sam probao samo yamahin 125 ili 150 ne sećam se, i oduševio se!

Da napomenem da sam spadao u red balkanaca koje je tvrdilo da to nije motor i onda me ubede da probam.

Fenomenalna igračka.  Osećaj je kao da lebdiš na oblaku a uopšte nisam osetio da ima dva točka napred, neverovatno je lagan na volanu. Probaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ne verujem da taj tip trajkova (pjađo mp3, i te Yamahe) što se naginju u krivini može da se preradi da bude širi a da to valja, a još više da to posle može da pređe ovaj novi rigorozni tehnički, mada sustinski to ti je kao da voziš motocikl, tebi predpostavljam treba nešto sa fiksnim položajem, a to su najčešće ti prerađeni Buba trajkovi.

U slučaju da ne pronađeš odgovarajući trajk, imaš gomilu kvadova u ponudi, to ti je finansijski možda najbezbolnije rešenje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1395 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Mislim da je mnogo lakse prepravljati zadnji trap, tj pozadi napraviti dva fiksna tocka koji ce imati bar 80-90cm razmaka zbog stabilnosti. Ali kao sto rece kolega treba onda proci tehnicki mada nista nije nemoguce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sve zavisi koliko si spreman da se pokažeš. Ako hoćeš "pravi" motor sa tri točka, da budu napred dva onda bez 8-9 hiljada teško. Da kupiš trike od Bube isto bez neke dobre cifre nema da se nadje, a da praviš od nule do tablice isto. Za te pare opet možeš da uzmeš spajdera. Znaci za manje love ti ostaje mp3 za 2500 pa na gore ili možda neki motocikl sa prikolicom. Ural, Dnjepar, možda BMW... Ako pričamo o polovnim vozilima, naravno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 471 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD
18 hours ago, Child of the highway said:

Javlja se veliki ljubitelj motora i svega sto ide uz to. Posto motor ne vozim, a kasno je da naucim (nije vrijedno rasprave) zanima me neki trike. Konkretno mi se svidja can am spyider ali je to ihahaj preskupo za mene. Zanima me postoji li neka alternativa, da li se ovi skuteri trotockasi mogu preraditi da budu osjetno siri i nizi, samim tim i stabilniji. Ili da gledam neki custom trike (estetski mi se mnogo svidja ali je kabasto). Pozz

Osim ako nisi ogranicen nekim fizickih hendikepom, ne vidim sto bi mogao da naucis da vozis motor. Neces da budes Rossi, ali neka pristojna voznja sto da ne. Pogledaj skutere ko sve vozi...
Ako si vozio nekad bicikl vozices i motor... Nije isto, al fizika je tu negde. I trajk i quad umeju da budu poprilicno nezgodni ako udjes u krivinu kako ne treba.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Vrlo nezgodni, zato ih i ne volim, to ću da vozim kada budem deda, kad fizički ne budem mogao da vladam dva točka, ali nikad ne odustajem od vetra u kosi :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja