Jump to content

Moto Zajednica

potrebna informacija iz crne gore

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
u krajnjem slucaju moracu da iznajmim neki skuter' date='da se necimam svuda kolima,bolje ista nego nista,mada skuter nesmatram bas motorom[/quote']

Ewo da i ja budem pametan. Juche sam doputowao iz budwe. Imash skutere kod diskoteke Trocadero,10e na sat ili 30e na dan. A R-owa i ostalih zwerowa nema za iznajmiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

nema na primorju nidje da iznajmis veliki motor, to ti je sigurno, tako da ces se morat zadovoljit skutercicem ;)

 

vise ni na primorju ne prastaju sto se kaciga ne nosi, tako da ti ne gine jedna doooooobra kazna(nepotrebna) ako ne nosis kacigu. da se ja ista pitam, lagano bi zakonom predvidio da je nosenje kacige obavezno do 18te godine, a preko 18.. kako god ko oce, sam svoj covjek pa radi sa svojom glavom sto ti volja....

ja sam kacigu nosio i prije nego je stupio na snagu strogi zakon o nosenju... tako da, skuter/RR/kruzer... nebitno skroz, kaciga glavu cuva ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
lagano bi zakonom predvidio da je nosenje kacige obavezno do 18te godine, a preko 18.. kako god ko oce, sam svoj covjek pa radi sa svojom glavom sto ti volja....

 

..svaka cast VC..mislio sam d sam jedini koji tako misli. To je doduse dobar nacin da se budzet republike popuni. 3000ke za kaznu nije malo. Zabole bas njih za nase glave. Doduse treba imati u vidu i troskove lecenja koje placa zdravstveno o, pa se i tu ustedi....

 

Ja kacigu nosim uvek, al nek je svakom vala po volji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ma jasno da se kaciga treba nositi,licno meni je spasla zivot pre par meseci kada sam glavom udario u betonski ivicnjak,kaciga izgleda katastrofalno,i ti nije bila brzina veca od 30km,ali samo kazem da mi malo smesno nositi kacigu na automatika ili apenca,a da znaci,znaci :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Kako je sada stanje po pitanju iznajmljivanja motora na primorju CG?

Ovde sam na letovanju, pa bih uzeo nesto na jedan dan, malo da obidjem primorje.

 

Pretpostavljam da skutera do 50cc ima, ali me interesuje ili maxi skuter (150cc+) ili neki enduro.

Dozvolu imam, kacigu nemam (kod sebe) :)

 

 

Pozdrav iz CG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Herceg-Novi
  • Motocikl: Honda XL 1000 V

Ima jedna ruska firma za iznajmljivanje motora u Radanovićima,cjene necu da komentarisem. Imas velike motore i nema skutera,sto je najvaznije.Evo ti kontakt telefon

Aleksej+38269 404 516.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja