Jump to content

Moto Zajednica

Herceg Novi

Recommended Posts

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

koliko su ti tu prilazi nepregledni, baš ne volim kad sam u Igalu da idem tu u nabavke... Zalete se od Igala ko na reliju, a od sutorine krivina ova (vidi se i na slici), tačno se ruski rulet igra....
Verovatno je taksi gledao desno da li može i nije dovoljno obratio pažnju na traku kojom je išao motorista ili je mislio da može da prođe.

Žali bože, 20 godina.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 21 sati, Njaunjau je napisao:

 

 

Ne oglašavam se inače ali eto, poznavala sam dečka, ako se ne varam Balša Bakrač je u pitanju.. po slici možete zaključiti šta se desilo..

 

Jel` u pitanju Balsa iz Zelenike ( bude preko ljeta u roditeljskoj kuci izdaju sobe? ) i ima stariju sestru vozila Yamahu R6? :jok:

R.I.P

Promenio član Branko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pise lepo da je Bakrač a ne Nakićenović. A mali Nakićenović je stariji. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125

Pretuzno, ne znam ni sta vise da kazem......  Gledam sliku i ne vidim neko udubljenje i veliku stetu na kolima, sve mi se cini da je motor isao bas sporo i da je bila klasicna gradska voznja, ali eto..... Neko ima sudar i sa 200, pa polomi nogu, a neko pogine do 50 na sat bilo da je motor ili bicikla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Ne mogu donijeti nikakav sud o krivici... Taksisti su mi inace najomrazeniji vozaci medjutim poznajem i poznavala sam oba ucesnika... Kazu da je neposredno pred udes dobio kaznu za ne nosenje kacige, pa je stavio... Ali da je vozio bas brzo, dizao na zadnji itd...Da li narod prica samo ili ima istine nije ni bitno vise..Inace je voleo malo agresivniju voznju ali i svakom slucaju niko nije zasluzio ovo..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Yamaha XJ900S Diverzija

Nedavno sam imao nezgodu kolima, jedini sam učesnik i niko nije povređen, samo šteta na automobilu.
Čega sam se sve nakon toga naslušao (mala sredina), to je haos. Ljudi dosta toga izmisle nakon nekog događaja. Ne kažem da je to i ovde slučaj, već eto, lično iskustvo.

Žao mi je zbog nesreće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1482 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Slican slucaj i kod mene, ja u kolima, sa desne strane izleti na ulicu devojcica na bicikli, smotam naglo levo i stanem pred autobusku stanicu, srecom nikoga ne zakacim i niko ni ogreban. 10 ljudi sa stanice vristi na mene kako sam hteo da pobijem i njih i dete na bicikli. Jedan covek smiruje situaciju i vice “nije covek kriv”

Ja u soku od svega sto se desilo a onda u soku od ljudi na stanici, inace sam isao oko 35-40km/h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 1 sat, Njaunjau je napisao:

Ne mogu donijeti nikakav sud o krivici... Taksisti su mi inace najomrazeniji vozaci medjutim poznajem i poznavala sam oba ucesnika... Kazu da je neposredno pred udes dobio kaznu za ne nosenje kacige, pa je stavio... Ali da je vozio bas brzo, dizao na zadnji itd...Da li narod prica samo ili ima istine nije ni bitno vise..Inace je voleo malo agresivniju voznju ali i svakom slucaju niko nije zasluzio ovo..

 

Sve tacno, tako sam ga i ja upoznao, ali sto rece sada sve to vise nije bitno, posto je igubljen jedan mlad zivot.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Balsa Nakicenovic je '98 i iz Zelenike, a Bakrac '00 me radi se o istim momcima, Nakicenovic je jednako lud, na zdravlje njemu, ali nije on :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
Pre 14 sati, Milanezi je napisao:

Nije to taj momak o kome pričaš, nisi razumeo.

 

Moja greska , ja znam Balsu iz Zelenike ( ali je tu samo preko ljeta, jer izdaju apartmane, a zivi negdje drugo ), a posto je udes bio u HN i znajuci ga da vozi bez opreme ( vozi bez kacige u sorcu, majici i papucama ) i brzo mislio sam da se radi o njemu posto nisam znao kako se preziva. Eto sad znam da je Nakicenovic i da je ziv i zdrav, a ovome drugome da pociva u miru, laka mu zemlja i siroki putevi nebeski.

Saucesce porodici i prijateljima.

Promenio član Branko
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja