Jump to content

Moto Zajednica

Potreban elektricar iz BG - Keeway Speed 150

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima,

 

Da li neko moze da me uputi na elektricara koji bi bio zainteresovan da radi na Keeway Speed 150, do sada su me svi kod kojih sam bio latentno oladjivali jer im se verovatno ne isplati da rade na tako neprofitabilnom motoru. Motor je u voznom stanju, gusi se kada se upale svetla i zmigavac u isto vreme, instrument tabla brljavi, ali ako se vozi neko vreme pod vecim obrtajima sve radi ok. Ima momenata kad nece da se upali, obicno neposredno posle duze voznje, ali posle par sati pali ponovo. 

 

Jedan majstor je vec radio na njemu, cackao nesto oko reglera i namotaja, ali nije uspeo da resi problem. Bilo kakva sugestija je dobrodosla.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Ne razumem deo o neprofitabilnom motoru, sta ih briga koliko sam motor kosta, naplacuje rad na osnovu rada, ne na osnovu vrednosti vozila, al ajde. 

Arakis mozda? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
pre 13 minuta, sale125 je napisao:

Ne razumem deo o neprofitabilnom motoru, sta ih briga koliko sam motor kosta, naplacuje rad na osnovu rada, ne na osnovu vrednosti vozila, al ajde. 

Arakis mozda? :)

I meni tako ima smisla, mozda samo ne vole kineze :neznam:

Probacu Arakis, hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Pa mogu i da ne vole iz razloga sto je kvalitet prvo samih zica los a da ne pricam o spojevima, geretama, buksnama. Znaci sve moze da zeza i svuda da ima prekid a i ne mora. Tu bi po meni bilo idealno da nekog ko je tek segrt kod elektricara nadjes i da ti on izmenja sve zice i sve spojeve njemu praksa i neka kinta a i tebi spas, a posle ako je potrebno majstor da proveri ostalo. Tako bi bas trajno i kvalitetno resio instalaciju na tom motoru. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
pre 17 minuta, Biker Q je napisao:

Pa mogu i da ne vole iz razloga sto je kvalitet prvo samih zica los a da ne pricam o spojevima, geretama, buksnama. Znaci sve moze da zeza i svuda da ima prekid a i ne mora. Tu bi po meni bilo idealno da nekog ko je tek segrt kod elektricara nadjes i da ti on izmenja sve zice i sve spojeve njemu praksa i neka kinta a i tebi spas, a posle ako je potrebno majstor da proveri ostalo. Tako bi bas trajno i kvalitetno resio instalaciju na tom motoru. 

Razume se, ne krivim majstore sto bi pre imali posla sa japancima ili nemcima :)

Desilo mi se otprilike bas to sto si opisao, samo sto na kraju momak nije uspeo da resi problem. I to ne zbog manjka truda, svasta smo probali ali je problem istrajao. Ipak, njemu je to drugi posao i radi ga u slobodno vreme pa ga ne bih gusio vise, da je mogao nesto da sredi do sad bi sredio. Tako da od sledece nedelje idem do Arakisa pa koliko da kosta :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja