Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Kawasaki GTR 1400

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Trenutno sam u sred kupovine stana, pa mi padaju svakakve stvari na pamet. Jedna od njih je i prodaja navedenog motora. Godište je 2008, kupljen decembra 2019. od člana na forumu. Trenutno je na oko 69.000km a prešao sam oko 15.000 km bez i jednog problema i sve redovne servisne radnje imam ubeleženo. Šta je poslednje urađeno:

Uredno prošao tehnički i registrovan do 6.9.2022 :) sa zelenim kartonom

68.101km 25.6.2021. Nova zadnja guma Pirelli Angel GT 

64.000km 5.3.2021. Nove prednje i zadnje TRW sinter pločice

63.156km 11.11.2020. Repsol Racing ulje u motoru,Hiflo filter ulja i filter vazduha, Repsol ulje u kardanu, Brembo tečnost u kvačilu i kočnicama, nov antifriz

60.300km 28.8.2020. Nova prednja guma Mitas Touring Force

 

Plan za naredni servis je naravno ulje i filter, servis prednjih viljuški (preventivno), eventualno fazni lanac iako kažu da ne mora a kad se dolazi dotle onda i nove svećice. Takođe i estetika, o tome više detalja niže. 

 

Motor je spreman za put istog trenutka, dakle mehanički bez ikakve mane. Nije vožen po gradu, uvek čuvan u garaži sa grenjanjem. Estetski ima dosta prostora da se unapredi, pukotine u plastici, oba retrovizora (jednom mi je pao na parkingu (desni retrovizor), drugi put me je taxista udario u vožnji i odlomio ga (levi retrovizor), zakačio sam kofer na stubiću i zidu par puta. Sve je funkcionalno, samo nije baš lepo za oko. Nije spreman za prodaju što se i vidi iz priloženih slika.

Uz motor idu oba FOB keyless ključa plus treći u motoru, povišeni zatamnjeni vizir koji je pravo uživanje za duže vožnje, originalni izduv i neki kineski veliki kofer. Ide i originalna poluga prednje kočnice, ova koja je na njemu mi je lakša za upotrebu sa dva prsta, Oxford grejači ručica.

 

Zbog navedenog razloga, nikakve zamene me ne interesuju. Cenu je teško odrediti u ova čudna vremena ali možemo da krenemo od 5.000 eur. Motor može svakog dana da se pogleda na Senjaku. Kontakt najbolje na 0646461083.

 

Slike su ovde: 

 

 

 

 

Promenio član 00vladan
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Kao što vidite, može da izgleda i agresivnije (da ne kažem da izgleda manje penzionerski) kada se ogoli. Slobodno dođite, pogledajte, to se ne naplaćuje :P

IMG_20200409_105155.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ajmo narode, još malo pa nestalo! Na poklon potrošni za mali servis!

P. S. Rekoh li da je cena podložna korekciji?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

jesmo li ja i ti danas bili zajedno na benzinskoj pumpi kod bogoslovije ,a onda i na semaforu kod Vuka ?

( crveni vfr iljadu i dvesta )

Promenio član Darko Mihajlovic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Nismo, ne stigoh da skinem oglas. Našao je gtr novog vlasnika, tako da si verovatno video njega i ovaj motor. Ali mislim da sam te video kod Burnouta oko pola 5, htedoh da stanem i pogledam Hondu nego mi bilo nezgodno da prepadam nepoznatog čoveka.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja