Jump to content

Moto Zajednica

3 malera za srecan put u 3 drzave za 3 dana i 3 vozaca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Da se izvinim odma sto nisam pisao posle svakog dana, ali shvaticete zasto nisam :D

 

PRVI DAN:

 

Bio sam presrecan, euforija, nestrpljivost... Kao dete pred ekskurziju i nisam mogao da zaspim do 3, a navio sam alarme u 4  da bih krenuo u pola 5 i naravno prvi maler ja se uspavam i prbudim oko 6 i 15, skacem, umivam se, proveravam ulje, vidim ima, palim motor i gas. Dolazim do pumpe i ajde red je da slikam, kad vidim ulje neko na auspuhu, pogledam i shvatim da nisam vratio cep, eto ga drugi. :D

Zovem ja taksi, odem do kuce uzmem cep, vracam ze dosipam ulje koje sam imao za rezervu i opet gas. Nisam prosao ni 300m i kroz glavu "Sta ako opet nisam vratio cep", stanem pogledam, ja stvarno opet nissm vratio, vec mi je smesno :D Odguram motor do pumpe, i nalazim cep na 2cm od nekog otvora za kanalizaciju ili sta vec, dobro da nije upao i eto ga treci :D To je vec bilo 07:05 :S 

Ali posto sam krenuo u nedelju, naravno nemam gde da kupim drugo ulje, to mi nije bilo u planu :D Nastavljam ja pa sta bude, kupicu sutra u nadi da se ne upali lampica. Picim ja polako prema Svrljigu, svratio tu na kaficu, pa da nastavljam dalje. Pitao konobara za put do Bora ali tamo preko Rtnja. Kaze da je dobar, ali kao mnogo krivina, mislim se to mi reciii :)

Put je u sustini 80% nov, a ostalo su zakrpljene rupe, skroz ok. Ispod Rtnja negde vidim na mapi neku kafanu "Zaboravi ako mozes", top, idem tamo da  jedem, nalazim tu kafanu, na prvi pogled bas bas lepo izgleda, usluga fina, zenice neke radila, nasmejane, raspolozene.. Alo hrana i nije nesto, nema veze. Ali ja dalje ne znam sta, reko aj da obidjem neku pecinu ima ih brdo u okolini, gledam na mapi vidim Bogovinska pecina, reko to je to, tamo idem tamo. Nalazim put do pecine ali tamo nema nikog, zakljucano, reko ajde da zapalim cigaru pa cu do Feliks Romulijane i tad nailaze neki ljudi pitam ih da li ovo radi, kazu sad za 15 minuta ima organizovan obilazak. Nailazi vodic, reko jel mogu da se ubacim u prolazu sam pa da nisam dolazio dzabe, kaze da, da, naravno. (Ulaz je 300 dinara).

Pecina ko pecina, duga je 6km, od toga moze da se obidje 540m, nisam ni previse odusevljen i razocaran, lepo je. To je sve trajalo sat i 15 minuta, pa ajde da nastavim dalje. Na nekih 3km od tvrdjave zvoni mi telefon, javljam se, ni zdavo, ni nista samo "Jel bi isao sa nama sutra do Ostroga da prenocimo i nazad za Bg", nisam ni sekundu razmisljao vec sam rekao moze. To me je zvao drug Nikola koji na forumu ovde samo cita, nema profil. Od tog trenutka sve sto sam planirao tog dana i sutra otpada, jer moram za Bg. Obilazim tvdjavu i ono, nista posebno (ulaz 300 dinara).

ispred tvrdjave pre polaska za donji Milanovac nailazim na kolegu na Kle-u, pitam ga koji je najbolji put do DM, kaze ajde prati me ja idem do Zajecara pa cu da ti objasnim. Uputio me je na put preko Rogatine, rudne glave do DM, krenem polako i vidim neku pumpu, stanem da dopunim telefon i popijem guaranu da me osvezi, tad nailazim na momka i devojku koji sede u travi, vidim imaju kacige, udjemo u pricu i on je Madjar a ona sa Filipina cini mi se, krenuli su od Madjarske preko Srbije, Makedonije, Grcke, Turske, Armenije do Azerbejdzana na coperu 250 kubika :D Od stvari imaju 2 vrece, sator, kuvalo za kafu i rezernu garderobu dok se ova susi ovu da obuku :D

ALi posto vreme ide, pozdravljamo se, udarimo po jednu slicicu i nastavljamo dalje. Put do Rudne glave je onako, 50/50 ima milion nekih krpljenih rupa, ali lep pogled na planine, dodjem do skretanja za DM i onda krece put koji je par dana star, lepe krivinice, nema mnogo saobracaja, bas bas odusevljen posle onih rupetina. 

Dodjem do DM otkazem zakazan smestaj, svratio na kafu, pivo i nesto da pojedem i odmorim neko vreme. I to je to, krecem za Beograd, presrecan sto cu da vozim Dunavskom magistralom i kako idem sav razocaran jer su radovi na putu, pa neke rupe, haos, reko jbt sto se ljudima ovoliko svidja voznja ovde, ali posle par kilometara shvatim i zasto, lepe krivine, nema ostrih, pored Dunav, lep pogled... Prodjem ja sve to, krenem polako prema Smederevu pa za Beograd i taj put od Pozerevca do Beograda mi je bio pakao jer vec je bilo i kasno, zaboravio sam naocare, stize umor, spava mi se, ali izguram polako do Bga i to bi bilo to za prvi dan.

Presao sam 508km.

Prvo sipanje mi je bilo 813 din.

Drugo 891 cini mi se 

Trece u Beogradu za 1011 din.

Na ceni goriva od 162 to mu dodje nekih 3.33l prosecne potrosnje ako sam lepo izracunao (slabije ide matematika :D )

 

 

IMG-20210822-WA0001.jpeg

IMG20210822105123.jpg

IMG20210822124059.jpg

IMG20210822125357.jpg

IMG20210822130351.jpg

IMG20210822141043.jpg

IMG20210822150008.jpg

IMG20210822180040.jpg

IMG20210822185747.jpg

IMG20210822190012.jpg

IMG20210822091831.jpg

IMG20210822061541.jpg

Snapchat-875060637.jpg

IMG20210822115456.jpg

IMG20210822121546.jpg

IMG20210822152248.jpg

IMG20210822154553.jpg

  • Sviđa mi se 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

DRUGI DAN:

 

Drugo dana krecemo nesto kasnije dok je drug zavrsio obaveze prvo i dok smo se spremili krecemo oko 12 sati, pa dok se probili kroz grad i guzvu isli lagano, do negde ispred Valjeva oni isli prvi jer su uskladjivali brzinu zbog mene (Varadero i gsxr), e nesto ispred Valjeva kazu oni meni ajde kao ti prvi mozda drugacije bude, podjem ja prvi i stvarno krenulo brze malo.. Aliiii posle nekoh 5km poce motor da stuca i cujem neko lupanje reko sta je sad sve mu.... Stajemo tu pored u neku seosku prodavnicu, zovemo mi majstore, jedan u bolnici ima koronu (za kog kazu da je prvoklasan i da bi resio odma sta god da je), drugi nas prebacuje kod treceg, zovemo treceg (Micka), dogovorimo se, reko idemo polako pa sta bude, na putu do majstora nas sustize Rajko kolega, kaze decko lose ti se cuje motor, reko znam posli smo kod majstora, kaze pratite me, mi za njim i odvede nas kod Vladice u servis, da vam ne objasnjavam ko su, voze godinama i prelaze ozbiljne kilometre, sigurno ih vecina vas i poznaje.. Zvali jednog majstora, on dodje i kaze ne mogu ja nista (to je bio onaj drugi sto nas je prebacio kod Micka), ja radim kineze i onda nadju resenje da idemo kod Micka (Ali ovog puta sa preporukom), odemo do Micka, a Micko u garazi nema Valjevske table, samo sa strane, izuzetan majsotr, kaze momci nista ne obecavam ako stignem danas, sutra.. u svakom slucaju se cujemo, reko dobro, nije nikakav problem.

Mi odma resisomo da predjem kod druga na Varaderu i da nastavimo, Rajko nas ispratio do izlaza za Divcibare. Inace Rajko je na motoru prosle godine 37 000km presaooo :O (Ovim putem ih pozdravljam i zahvaljujem im se)

Kako izlazimo polako iz valjeva i krecu krivine ja koliko sam bio nervozan zbog motora, toliko sam jos nervozniji sto ne mogu da vozim krivine :D Znaci put kroz Divcibare, posle preko Zlatibora da ne opisujem, svi znate kakav je. Ali posto nismo ni doruckovali, vec je bilo 4, 5 popodne mozda, svratili u Pozegu, jeli pa nastavili dalje i uz dosta pauza i lagane voznje stizemo na granicu, tu ja objasnio granicarima da smo imali kvar da kasnimon i ako mozemo prvi da stignemo u dogledno vreme, kaze ajde zovi ih, prodjemo mi obe granice lagano i onda krece :D Put od Jabuke pa nekih 20km mozda se radi, a nigde znaka da prestaje asfalt, totalna neozbiljnost, ali ni to nije sve. Zasto samo meni neki maleri, sad je red na drugog :D Obrad (i on nije clan foruma, samo cita) na gsxr-u pozadi vezao ranac koji je od druskanja spao i podvuko se pod tocak, zablokirao, ali sreca u nesreci je da nista se strasno nije desilo, mada moglo je da je covek iza u tom trenutku gledao tipa u telefon.. Opet tu gubimo vreme namestajuci taj ranac, ali posto ima jos 150km, resi da ga nabaci na ledja i nastavimo dalje i na Zabljaku vidimo restoran, reko ajde da jedemo, svratili i tu jeli, ja popio veliko pivo, kad ne vozim,  mogu : D Sedamo i dogovorimo se nema vise pauza, pre nego da krenemo bacim pogled vidim 14 stepeni :O Onda lagano, serpentina po serpe tina, krivina po krivina  stizemo na Ostrog u 1 preko noci :D Dok smo se popeli, naduvali duseke, tamo, vamo, nadjemo mesto oni kako su legli tako zaspali, ja nikako, nesto malo spavao, probudi me hladnoca, mogu da vam kazem da u cemu sam se vozio u tome sam lego i toplije mi je na motoru bilo : D To bi bilo to od drugog dana.

 

Predjenih 464km, doduse ja kao suvozac :D

SLika nema mnogo jer samo problemi i muke, pa nismo nista posecivali :/ I bas je opisan ukratko zbog sve nervoze :D

IMG20210823113918.jpg

IMG20210824002531.jpg

IMG20210824051813.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

TRECI DAN:

 

Probudio sam se oko 4, pio kafu, pusio cigare cekao da se ostali probude, slusao ljude kako komentarisu da ne mogu da spavaju od ovih sto hrcu (kasnije sam cuo da sam hrkao za desetoricu :D ), probudise se polako svi, krece liturgija, posle liturgije do crkve, pa po neki suvenircic i idemo da jedemo negde.. Spustamo se dole do prvog restorana jer crkavamo od gladi u tu se vodi rasprava da li da idemo na more ili ne, gledajuci po navigaciji vidimo da imamo sat, sat i po do mora, tako da to odma otpada i resimo da idemo na cevape u Sarajevo kod Želja, tako i bi, izaberemo rutu na Pluzane pa na Trnovo. Oblacimo se krecemo i idemo skroz lagano da uzivamo u pogledu koji smo sinoc propustilo jer je bio mrak, dolazimo do dela Pivskog jezera, odusevljeni bojom i cistocom, nastavljamk dalje do Pluzana svrstili na pumpu, ali ne bi bilo interesanto da ovom trecem drugu se ne desi neki maler :D Ona jedina pumpa tamo, on je tu usao sa suprotne strane, policajac nije bio lenj da upali kola i dodje jer je sve video i napise kaznu za ulazak u jednosmernu ulicu u iznosu od 80e, ali naravno kao i svi ostali policajci iz Cg se resavaju sa 20e :D , nastavljamo dalje isto skroz lagano sto zbog odrona silnih, sto zbog pogleda, dolazimo do granice crnogorske bahato i bezobrazno odma iza auta koji je na salteru vec, granicar poce tamo vamo, ali kao ajde bezite :D Nastavljamo do bosanske, kaze odakle idete, kaze mu drugar iz Srbije do Ostroga pa do Sarajeva sad, jel imate testove, vakcinisani...? Reko ne, kaze e pa moracu da vas vratim, da ste dosli iz Srbije mogli bi, ali iz trece zemlje ne mogu da vas pustim, pitamo i sta sad, kaze 25km nazad do Pluzana da radite brzi test, pa onda mozete.. Razmisljamo mi sta i kako i vec stigli do crnogorske, sa njima se posavetovali gde je najblizi prelaz i gde je dom zdravlja za brzi test.. Da se ne bi vracali na Jabuku oko 140km, resimo da se provozamo tih 50, upadamo tamo, vidimo 15 njih cekaju nesto, kucam ja na vrata "Dobar dan, izvinite sto ovako upadam, ali vratili su nas sa granice da odradimo brzi test", neka dobra zenica koja radi tu, a bio joj slobodan dan tog dana kaze ajde ja cu da resim to, zavrsi za cas,  kad smo hteli da je castimo bukvalno smo je uvredili, jbg, nismo imali tu nameru.. Ajde opet nazad, na granici crnogorskoj samo kazemo da prelazimo treci put za sat vremena, kaze ajde gas :D Dole na Bosanskoj klasika bahato i bezobrazno opet preko reda, pusti nas on i mi cisto informativno kao do kad vazi test ovaj, kaze dok ne predjete granicu ovde (znaci lagano smo mogli za 10, 20e malopre da predjemo), ajmo dalje ogladneli, ali jbg, put do Foce kao kroz njivu i tu polako, izgubismo dosta vremena, odustanemo mi od Sarajeva, idemo za Visegrad i taj put od Foce do Visegrada, naseljen, ali realno bolji od Dunavske magistrale, bas bas lepe krivine ^_^ Ulazimo u Visegrad, normalno stajemo kod kosta da bacimo koju fotku, pa dalje do Andric grada na cevape i nektar pivo :D Jedemo tako i razmisljamo o zamisljenom odlasku na Perucac, Loznicu... Ali umor i nedostatak sna su odlucili da idemo kuci za Beograd. Ali pitanje je gdeeee?? Ma idemo do Uzica pa cemo da vidimo,  krenemo polako i odjednom ispred nas sivi i tamno sivi oblaci, ma kao ajde da obucemo kisno odelo.. I negde na Beloj zemlji krece kisa da rosi, vec u Uzicu polako pada, ali ono, nije strasno idemo dalje i ispred Ovcarske banje ja se skoro uspavao nazad i taman da mu kazem da stanemo u neku kafanu nesto da popijem kafu i guaranu da mi zivne srce, on u tom trenutku staje. Kako narucujemo tako krece nenormalan pljusak. (A pre toga zaboravio sam da napomenem da nam se javio drug koji je trebao isto sa nama i kaze javite kad budete u Cacku da krenem iz Beograda da se nadjemo negde) Stize ona kafa, guarana i jedna cigara, druga, zvoni telefon i eto ga ovaj drug kaze ja sam u Stepojevcu dokle ste stigli :D Reko brate mi smo na kafu tu i tu, ali evo krecemo za 5 minuta. I sta cemo kukavci da ne ceka, krenemo po onom pljusku, negde ispred Cacka nam javlja da je u Ljigu i da nas tu ceka. Tako mi resimo da odemo na auto put, ali negde ispred skretanja za ljug cujem se ja s njim kaze picite vi za Beograd ja sam pokiso ko mis :D Nama je iskreno laknulo jer na auto putu po pljusku i mozes da vozis koliko toliko, magistralnim putem i ne bas.. i tako nas je ta kisetina pratila sve do naplatne rampe, a pored toga sem nadvoznjaka nije bilo nikakvog zaklona na putu. I posle naplatne rampe ni gram kise nije palo covece, resimo da ga spicimo za cas i tako i bi i to bi bio kraj nase male avanture :D
Jos da dodam da smo na granicnim prelazima bili bas bezobrazni sem na prvoj gde smo bili kulturni, da smo sreli na stotinu kolega uglavnom na gsovima :D
I da se opet izvinim sto 3 dana pisem u jednom, ali videcete da smo dolazili uvek kasno i da mi nije bilo ni do cega sem sna. I nesto razmisljam na onom auto putu je jedino interesantna voznja s nekom masinom preko 150 konja i pun gas :D Drugo sve je dosadno. 
I da, treceg dana smo presli 533km. Prosli pored mnogo lepih mesta, ali realno ne mozes da obidjes sve to za 2 dana i da plus stignes sve to, mora vise. Imam vise klipova nego slika, jbg.. 

IMG20210824055019.jpg

IMG20210824055104.jpg

IMG20210824073807.jpg

IMG20210824080134_01.jpg

IMG20210824100229.jpg

IMG20210824101745.jpg

IMG20210824104559.jpg

IMG20210824121257.jpg

IMG20210824145936.jpg

IMG20210824163218.jpg

IMG20210824170051.jpg

IMG20210824195949.jpg

IMG20210824204812.jpg

IMG20210824205048.jpg

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

I jedna velika pohvala za Hevik kisna odela, ni jedne jedine kapi nije propustilo. Dok naravno patike i rukavice mokre, jbg nisu za kisu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Šta bi sa skuterom na kraju?

Mi te tamo ubeđivali da može, kad na kraju... :( al dobro, ne bi bila ovako dobra avanturica, svi planovi su ti se izmenjali usput :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

@nafetS E pa ostao je u Valjevu, nadam se da ce biti danas, sutra, ako ne bude idem kuci, pa kad bude bude :D

Ma mogao bi on lagano, samo je trebao majstor da ga pregleda lepo skuter i da se sredi.. Jer ko zna kad je to sredjivano i da li je :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pa ako si u mogućnosti, dogovori sa ovim majstorom da ga sredi komplet kad je već takva situacija..
Vozićeš ti ovu turu u oktobru, nema druge :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Pročitaj putopis od kolege Nemo, putopis iz ugla njegove žene, jedan od kvalitetnijih, baš lepo napisanih. Bitno da je put-o-pis, da li si vozio ili su te vozili... manje bitno

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

Da, to sam zaboravio da napomenem da sam zakacio zastavicu nazad na kofer koja je ispala negde ispred Svrljiga :D

 

@Prgi18  sledeca je Rumunija :)

 

 

@nafetS Ma dzabe meni da citam bilo sta kad je meni pisanje uvek bila slabija strana :D :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

E pa ovako... Da nastavim ovu temu.. :D

 

Davnog avgusta ove godine motor mi je ostao u Valjevu, posle nekog vremena prebacen kod drugog majstora u Bgu da ne davim o tome.. Tih 2 i po mseca i prelaska sa 2 tocka na 4 bila su trauma, sobzirom da je vreme bilo presavrseno za voznju skoro svakog dana.. Gledao sam druge ljude kako voze i vristao u sebi xD 

ALi napokon posle zamenje glave, radilice, klipa, klipnjace, varijatora, kvacilo i sta sve ne, napokon je zavrsena masina i doslo vreme za odlazak u Beograd po motor.. :)

 

Stigao u nedelju i cim sam seo, shvatio sam da ne mogu da docekam ponedeljak da se vratim kuci, ali posto je vec bio mrak ipak sam odlozio za sutra ujutru.. Navio alarm u pola 8, probudio se u 6 bez :D Krecem sa slojevitim oblacenjem i pakovanjem i krecem lagano (jer ipak je sve novo pa mora da se razradi :(, a i napolju je 2 stepena :D) Odlucio se za najkraci put zbog zime, a to je preko Ralje, Topole, Kragujevca, Krusevca i za Prokuplje (to mi je bila najveca greska), jeste bila najbliza relacija, ali nisam racunao na to da je zima i da kroz Sumadiju nema ravnica, nego samo brda (samim tim i jos hladnije nego inace).. Krenem polako i vec kod Avale skroz izostavio da je put jos u haosu zbog minusa preko noci, srecom nisam isao brzo pa me malo bacio zadnji kraj :D ali nastavljam lagano i nije bilo problema.. A setio se kao mali da je jednom voz zaglavio u Mladenovcu i da mi se svideo grad, reko aj da svratim na rakiju i caj da ugrejem dusu i telo i bas kao sto je izgledao ore 15 godina, tako i dalje izgleda, tuga.. :( Ali ajde da se krene dalje, posto mi je bila zima, resio sam da ne svracam nigde jer bas jedva cekam da stignem, a vozi mi se samo tako.. Vec sam i u Kragujevac stigao, tamo jbg kolega imao saobracajnu nesrecu, vidim motor ispod auta (Svi su dobro).. U Kragujevcu se zadrzao sat i po, dva, takodje sam i trazio ulje (Motorex), koje nigde u kragujevcu nema, ali dobro, lepo je odradjena masina, pa nije bilo potrebe za dosipanjem.. I sad krece opet zima, iz toplog Kragujevca krecem da se penjem u brda, gde mi subjektivni osecaj bio kao da je -3, srecom nije dugo trajalo.. Polako, polako stigao do Krusevca (gde taodje nema motorex-a), hteo na caj i tu da svratim, ali kako sam se parkirao pored kafica poceo je neki policajac da me smara kako ce da mi napise kaznu za nepropisno parkiranje bla bla i odem bez toplog napitka.. :(

Ali posto sam isao lagano jer se masina razradjuje na izlazu iz Blaca resih da isprobam koliko moze da ide (pre je isla 95km/h max), doo vec sada nekih 127km/h, ogromna razlika :)

 

Sve u svemu, jedna velika preporuka za Pavla iz Bga kod 25og maja, odlican majstor, tacan, korektan, pouzdan, ma nema greske! 

 

Sto se tice puteva na putu, Ralja manje vise poznata, skoro pa za zamenu..  Na Topoli radovi nekih 3, 4 km, a vec okolina Krusevca i na dalje nema greske.

 

Zaboravih da imam jednu sliku samo, cisto za uspomenu :)

 

Mislim da bi to bilo to, da sledece voznje, pozdrav :)

 

 

IMG20211115145256.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Dobro je da se sve rešilo.

Može li se znati koliko te izašao taj zahvat kod Pavla?

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Nekada je teško odrediti šta se isplati a šta ne, kada se maler desi odmah po kupovini. I tada ni jedna odluka nije pogrešna, bitno je samo ne klonuti duhom i da se točak okreće...

Želim ti puno bezbrižnih vožnji i da nadalje budeš malo pažljiviji i da uživaš

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Čim bude prilike sledeće godine za turu, odradi šta si ove godine zamislio, biće lepo sigurno.

Krivo mi što nisam mogao da dođem kad si bio u Bg, nadam se sledeći put! Hvala na pozivu! :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: HONDA CBR 500

Zao mi je pehova koje ste imali, slike su prelepe, drago mi je da si sredio masinu i srecno puno lepih i bezbriznih kilometara. Pozdrav.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

Malo kasnim ali bitno je učestvovati, uživao sam čitajući ovu avanturicu i žao mi je što nisi uspeo da je završiš na svom motoru,ali bože zdravlja i biće prilika i za nove avanture! 

Sve najbolje i hvala na putopisu.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Honda CBF 600n

@Mr.ZOKI Hvala, hvala.. :) A moja greska, sta cu, mogao sam da sipam odma bilo koje ulje, pa makar i zejtin :D Ali uci se na greskama, uglavnom bilo je lepo :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja