Jump to content

Moto Zajednica

Koliko je opasno kupovati neregistrovan motor?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 463 postova
Pre 2 sati, gebee&co je napisao:

bdada    hvala.Trebalo bi neki put da ti nešto avansiramo,toliko informacija i razrešenih nedoumica.

Ali baš. Iako nisam redovan komentator pomno pratim forum i vidim koliko se čovek trudi da nam razreši mnoge nedoumice. Živ bio @bdada :)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987
On 20.8.2021. at 21:34, GoshaNS je napisao:

želim da kupim Yamahu Virago 535

Ove godine sam sredjivao jednu Yamahu Virago 535, radio preradu, ali sam imao i fabricke delove za tehnicki pregled. Jedino sto su mi bili zamerili je sto nemam katadiopter na stop svetlu, ali ni fabricki ga nema, pa su me pustili. Retrovizori su bili kineski, ali su licili na original, tako da nisu pravili problem. Korman je bio promenjen, ni to nije bio problem, jer svakako ne znaju u detalje na tehnickom kako izgleda motor i koliko verizija tog motora postoji. Inace, delova za Virago 535 ima da se nadje, pa i ako nesto fali lako se nabavi. Motor je choper, nema mnogo plastika, estetski je lako da se dovede u fabricko stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
Sad su uveli da ugovorom o poklonu ili kupoprodaji, kupac moze da odjavi, ako su ugovori overeni i placen porez.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока


Može da odjavi tablice i plati porez u svom mestu prebivališta uz overen ugovor o poklonu! 

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
Ove godine sam sredjivao jednu Yamahu Virago 535, radio preradu, ali sam imao i fabricke delove za tehnicki pregled. Jedino sto su mi bili zamerili je sto nemam katadiopter na stop svetlu, ali ni fabricki ga nema, pa su me pustili. Retrovizori su bili kineski, ali su licili na original, tako da nisu pravili problem. Korman je bio promenjen, ni to nije bio problem, jer svakako ne znaju u detalje na tehnickom kako izgleda motor i koliko verizija tog motora postoji. Inace, delova za Virago 535 ima da se nadje, pa i ako nesto fali lako se nabavi. Motor je choper, nema mnogo plastika, estetski je lako da se dovede u fabricko stanje.
Moja, prodata pre 2 god.za 1200, bez šlema, sve originalScreenshot_20210902_222405.jpg

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja