Jump to content

Moto Zajednica

Moto reli Nezavisnost, Makedonija 2021

Recommended Posts

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Google prevodilac radi i prevod sa makedonskog na srpski pa evo prevoda...:)

 

Stigle su zvanične informacije za 30. godišnjicu mitinga nezavisnosti.

Ovogodišnji miting održaće se u periodu od 3. do 5. septembra na teritoriji Republike Makedonije.

U obaveštenju MMF -a stoji:

Obavještavamo vas da je prijava za tradicionalni miting nezavisnosti 2021. u toku i da će trajati do 31. avgusta 2021. godine. Rok je kako bi se blagovremeno pripremili svi materijali za učešće i mesta na kojima će se skup održati.

Kotizacija za učešće iznosi 1.000,00 denara za vozača i 800 denara za suvozača i treba ih uplatiti na račun Saveza motocikala Makedonije ili u gotovini svaki dan od 11 do 18 sati u prostorijama MFSM (subota do 15h). Popunjeni obrazac za prijavu potrebno je dostaviti organizatoru.

Žiro račun: 210-0629307701-96

Napomena: Kotizacija za Ralli Macedonia 2021

Makedonski savez motocikala

NLB Tutunska banka Skopje

Za preuzimanje dokumenata kliknite ovde:

- Jedna aplikacija
- Grupna prijava

 

Trasa mitinga je sledeća:

Početak u 10 sati sa Trga Makedonije u Skoplju (03.09.2021.)

1. dan: pauza za doručak Skoplje-Štip-Kočani.-Makedonska Kamenica-Delčevo-Berovo-Srumica pauza za osveženje-Dojran Noćenje. Večera u 20.00 u kampu Partizan

2. dan: Dojran-Gevgelija-Negotino-Kavadarci-Prilep Kruševo-Bitola-Resen-Ohrid Noćenje, večera, zabava, loto i dodela nagrada i zahvalnica u restoranu Belvedere hotelu Sileks u 20.00.

3. dan: Ohrid-Kičevo-Straža-Tetovo-Skoplje

Završite u Skoplju na Trgu Makedonije

Manje promene rute i pauze su takođe moguće zbog protokola zaštite od Covid -19, o čemu ćete biti blagovremeno obavešteni.

 

Važno: Obe večeri i duž puta, ulaz u prostorije biće dozvoljen samo vakcinisanim osobama (sa jednom ili dve doze), kao i onima koji su podvrgnuti Covid -19 uz potvrdu ili važeći PCR test.

 

@PetreObzirom da ima nekih nejasnoća (naročito za nas iz Srbije) poslao sam pre par dana organizatorima nekoliko pitanja i čekamo odgovor...

- koliko je tačna kotizacija za vozača - 1.000 ili 1.200 denara obzirom da u tekstu stoji 1.000, a na grupnoj prijavi stoji 1.200?

- šta je sve uključeno u kotizaciju?

- da li smeštaje pronalazimo samostalno u Skoplju, Dojranu i Ohridu ili to organizator radi za sve učesnike?

- na koju adresu se šalju prijave za reli?

- da li nakon slanja prijave dobijamo instrukcije za plaćanje (predračun) i na koji način uplate vrše lica iz Srbije?

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
2 hours ago, ZoraNS said:

poslao sam pre par dana organizatorima nekoliko pitanja i čekamo odgovor...

Trebalo bi da imate odgovor !!! Bar tako rekose. Nesto u junku, spamu... da nije zavrsilo?

Inace, ovo je ono sta su meni odgovorili (za vas)

- 1000 denara

- spavanje sami dogovarate

- u kotizaciji su vecere u Dojranu, Ohridu i ono usput plus majice

- mozete popuniti grupnu prijavu i poslati,  a dobicete je pre polaska od strane organizatora (kao oni ce to da srede)

Promenio član Petre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Nema nigde @Petre :neznam:

Neka mi odgovora sa "Reply" jer je tako najsigurnije. Predlažem da stave i tebe u "cc" pa ko prvi dobije odgovor neka ga objavi na forumu u temi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Posaljite im spisak, kao sto pise u prijavi, sa brojem velicine za majice, a mozete platiti i u kesu u Skoplju, pre polaska.

Trebalo bi da sada posalju taj mail i meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Odlično! Plaćanje je zapravo najvažnije pitanje, pa ostaje još da vidimo da li samostalno rezervišemo smeštaje po navedenim mestima ili to oni rade za sve...

I ostaje nejasno da li se prijave šalju na adresu...

contact@motori.com.mk 

ili na

motofma@gmail.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A

Mail jos nije stigao. Inace, ne verujem da oni mogu rezervisati za toliko ljudi. Sezona je na izdisaju ali jos uvek traje u Dojranu i Ohridu...

Sto se tice adrese, web strana mfma.com.mk je u izradi, a "motofma" meni asocira na fan stranu federacije na fb-u. Ko ima fb moze da vidi https://m.facebook.com/MFNMACEDONIA/ , mada ne verujem da su nesto aktivni (nemam fb).

Motori.com je bio forum koji je zamro, sada nesto rade kao portal i ne bih se oslanjao na njih jer nisu povezani sa federacijom. Vise kao neke novine. Mislim da su vise na fb-u, ali ne bih znao. 

U svakom slucaju, meni su potvrdili da su dobili mail. Covek iz federacije, koji je meni dao odgovore, je krenuo na odmor u Grcku (ili veceras se vraca , nisam bas razumeo :) ) i zamolio sam da mi posalje broj coveka koji bi bio tu u vezi organizacije. Naravno, podelicu to ovde.

Promenio član Petre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Hvala @Petrena angažmanu! :takoje:

I ja pretpostavljam da svako sebi rezerviše smeštaj, ali bolje je da se proveri...

Čim dobijemo sve odgovore radimo prijave i rezervacije smeštaja...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Za Ohrid smeštaj u bikers friendly hotelu Aparmani Božinoski. Bio prošle nedelje, za preporuku.

Kristina Bozhinoski
[Mobilni] +389 75 223 558

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Da podelim ostalima odgovor koji mi je stigao od organizatora...

 

Kotizacija je 1000 denara vozac a ako ima suvozac na motoru kotizacija je 800 denara. Spavanje je u sopstvenoj reziji . Sa kotizacijom dobijas besplatnu veceru u Dojran prvo vece + besplatnu veceru u Ohridu drugo vece I gde se staje usput imas sendvice I pice besplatno po celoj turi zavrsno vece u Ohridu je zabava dodela nagrada I Tombola sa nagradama . Mozete popuniti grupnu prijavu poslati na mejl a platiti na licu mesta pred sam polazak u Skopju..NE morate biti clanovi moto kluba.

Poz I vidimo se ako odlucite doci na nas Reli

 

Još samo očekujem odgovor na koju se mail adresu šalju prijave, obzirom da to nigde nije navedeno...;)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ja sam bio na ovom reliju tri puta , i uvek bilo odlicno, od organizacije do druzenja sa ljudima iz MK, SL, BUG, bilo i iz BH, a najmanje iz SRB iCG. Spavali smo na Dojranu u kampu u prikolicama, tada bilo 5e a u Ohridu nasli za7e (ali to je bilo  2018 i 2019 god). Sto se tice kotizacije, to smo uplatili prilikom dolaska organizatoru, i dobili bonove za veceru; Dojran i Ohrid, a majicu kakva ostane (mislim na velicinu). Prvu noc smo spavali u Kumanovu i sutra se pridruzili reliju koji krece iz Skoplja i prolazi pored Kumanova.

Ko pozeli, moja preporuka, nece se pokajati, jer i MK je prelepa kako za voznju tako i lepog videti.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 5 sati, velvetwolf je napisao:

Tamo gde vecno sunce sja... Sto bi reko Dado Topic:zdravo:

Mastika i pastrmka na Dojranu:gurman: i sladoled u Ohridu..

Spremam see!

I burek u Strugi. U Skoplju pivo kod Trte.:cirka2:

Promenio član Dane Deda
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Evo i poslednje informacije koja je nedostajala...

Pojedinačne i grupne prijave (dati su linkovi sa formularima) se šalju na mail adresu...

motofma@gmail.com

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Bio 2018god, lep krug se napravi po makedoniji.
Vredi se provozati,

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Da podelim samo par utisaka i sličica sa ovogodišnjeg relija u Makedoniji. Za sve osim kolege Save ovo je bilo prvo učestvovanje na ovom reliju i ispunilo je naša očekivanja. Sve je dobro organizovano i jednostavno (naročito za one koji su bili i ranije) i mogu da preporučim ovaj događaj svima koji to nisu ranije uradili. Najveći problem za nas sa severa je odlazak do Skoplja i nazad jer je vožnja do tamo (auto putem) prava kazna i za telo i za motor. 

Bilo je oko 400 učesnika, a iz Srbije je bila naša petočlana ekipa + nekoliko članova Moto kluba iz Sremske Mitrovice. Organizatori su bili vrlo ljubazni prema nama i bilo im je očito drago da učestvujemo u događaju jer kažu da prošle godine nije bilo nikog iz Srbije što im je bilo žao. Srdačnost domaćih bajkera je bila baš izražena i pravo je zadovoljstvo čuti - "Gde ste braćo Srbijanci?"....verovatno zato što to jako retko čujemo...:rolleyes:

Nekim čudom nas je u toj gomili pronašao kolega Jovica na forumu poznat kao @godovici drugog dana nam se sa  suprugom priključio u vožnji i pauzama na zadovoljstvo svih nas. Očas posla smo se uklopili i družili kao da se znamo već godinama i nadam se da će cela ova ekipa imati još puno susreta i zajedničkih vožnji. Očekivao sam da ćemo se sresti i upoznati kolegu @Petreali na žalost nije nam uspelo - neka ostane za drugi put...:takoje:

 

Na Trgu u Skoplju pred polazak...

1116541654_Motori2.thumb.jpg.2a79352d3ece4ad126e84be733b290f4.jpg

 

Skopje.thumb.jpg.51d4c8098a5176140ed1f3b56cae32ad.jpg

 

Individualci iz Srbije...

1160666242_Ekipa2.thumb.jpg.87b4ef3649f7c47a17f30adab74cb34e.jpg

 

Pauza na vidikovcu Ohridskog jezera radi okupljanja jer se kolona jako razvukla...

Motori.thumb.jpg.c444a1ef3fc22a30fd914d0b09e8cf4a.jpg

 

 

U nedostatku drona imamo Miloša...

Jezero.thumb.jpg.24e6e5c49446e2d923646ebf9bc8b05c.jpg

 

...mama vidi kako vozim...

1274740623_Uvoznji1.thumb.jpg.3b5eda0345304f7b3a30cfd1b55d9b5b.jpg

 

A evo nas u Kruševu u proširenom sastavu sa Jovicom i suprugom Ivanom...

986928127_Svi1.thumb.jpg.84b3702f3f1a3c17ea6330995db83ea5.jpg

 

...Što bi Đuza otpevao...

"Do novog susreta sa vama....doviđenja"...:zdravo:

 

 

Promenio član ZoraNS
  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd - Vidikovac
  • Motocikl: BMW F 750 GS
On 7.9.2021. at 1:53, ZoraNS je napisao:

Da podelim samo par utisaka i sličica sa ovogodišnjeg relija u Makedoniji. Za sve osim kolege Save ovo je bilo prvo učestvovanje na ovom reliju i ispunilo je naša očekivanja. Sve je dobro organizovano i jednostavno (naročito za one koji su bili i ranije) i mogu da preporučim ovaj događaj svima koji to nisu ranije uradili. Najveći problem za nas sa severa je odlazak do Skoplja i nazad jer je vožnja do tamo (auto putem) prava kazna i za telo i za motor. 

Bilo je oko 400 učesnika, a iz Srbije je bila naša petočlana ekipa + nekoliko članova Moto kluba iz Sremske Mitrovice. Organizatori su bili vrlo ljubazni prema nama i bilo im je očito drago da učestvujemo u događaju jer kažu da prošle godine nije bilo nikog iz Srbije što im je bilo žao. Srdačnost domaćih bajkera je bila baš izražena i pravo je zadovoljstvo čuti - "Gde ste braćo Srbijanci?"....verovatno zato što to jako retko čujemo...:rolleyes:

Nekim čudom nas je u toj gomili pronašao kolega Jovica na forumu poznat kao @godovici drugog dana nam se sa  suprugom priključio u vožnji i pauzama na zadovoljstvo svih nas. Očas posla smo se uklopili i družili kao da se znamo već godinama i nadam se da će cela ova ekipa imati još puno susreta i zajedničkih vožnji. Očekivao sam da ćemo se sresti i upoznati kolegu @Petreali na žalost nije nam uspelo - neka ostane za drugi put...:takoje:

 

Na Trgu u Skoplju pred polazak...

1116541654_Motori2.thumb.jpg.2a79352d3ece4ad126e84be733b290f4.jpg

 

Skopje.thumb.jpg.51d4c8098a5176140ed1f3b56cae32ad.jpg

 

Individualci iz Srbije...

1160666242_Ekipa2.thumb.jpg.87b4ef3649f7c47a17f30adab74cb34e.jpg

 

Pauza na vidikovcu Ohridskog jezera radi okupljanja jer se kolona jako razvukla...

Motori.thumb.jpg.c444a1ef3fc22a30fd914d0b09e8cf4a.jpg

 

 

U nedostatku drona imamo Miloša...

Jezero.thumb.jpg.24e6e5c49446e2d923646ebf9bc8b05c.jpg

 

...mama vidi kako vozim...

1274740623_Uvoznji1.thumb.jpg.3b5eda0345304f7b3a30cfd1b55d9b5b.jpg

 

A evo nas u Kruševu u proširenom sastavu sa Jovicom i suprugom Ivanom...

986928127_Svi1.thumb.jpg.84b3702f3f1a3c17ea6330995db83ea5.jpg

 

...Što bi Đuza otpevao...

"Do novog susreta sa vama....doviđenja"...:zdravo:

 

 

"Mama vidi kako vozim" :lol2::jee5:. Zoki, hvala tebi na pozivu, sjajnoj logistici i organizaciji. Hvala svima na sjajnom druženju, Savi na mudrostima koje neću zaboraviti :aha:. Jovica i Ivana su me oduševili. Ovo iskustvo i vožnja su vredni svakog minuta vremena i kilometra puta.  

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja