Jump to content

Moto Zajednica

7. WSBK runda - Pirelli Navarra Round

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 44 minuta, dvlns je napisao:

I da se ne zaboravi da je veeeeliku ulogu u razlazu Topraka i Kawasakija igrao i njegov mentor

I Red Bull ako se ne varam. Odnosno nešto oko sponzorstva

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 53 minuta, BRACO je napisao:

Ja se sjećam da sam gledao baš zbog turčina i ne dadoše mu ni krug da odveze i još napraviše da pobjedi ovaj dosadnjakov..baš su mi se zgadili mada me nervira i ovo islamiziranje kad bježi od šampanjca.

To jeste bilo *ederski i svako normalan bi popizdeo. Šta me koji moj zovete ako mi ne date da vozim. Neka vozi onda onaj svih 8 sati i ćao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Sve je jasno ko dan.  Pucceti je nevin. 

Onaj "menadžer", novopečeni vehabija i obožavalac velikog vođe je otrovao Topraka. Zapratio sam ga na Twitteru dok je bio junior, mislio sam da sam našao novog Eliasa... dok jednog dana nisu krenuli twittovi u stilu Kumrovečke škole... odjebah ga i od tad mu želim zdravlje i neuspeh.

Nema veze s Islamom u mom slučaju. Ima onaj naš, pravoslavac,  što vozi auta a samo mu pertle vire iz vođine bulje, u istoj mi je fioci s Toprakom i Kenanom.

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A, za taj "encidenat" sa Kawasakijem znam nego sam pomislio da ima i nešto novo što opet zakuvavaju. 

 

A šta ja znam...navijam za turčina jer je nešto kao autsajder ali nisam zalazio u dublju analizu njegovih političkih aktivnosti. Da jesam, moguće da bih ga ne voleo jer ne volem ni ovog što ga to crank spominje...i ne volem nijednog od tih što im samo pertle vire. Mrzim i to kada se meša politika sa sportom ali nažalost retko kad i retko gde to uspeva da se ne pomeša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

@Djeneral politicki je aktivan Kenan a Toprak je njegov pulen. Kenan je igrao presudnu ulogu u dosadasnjoj Toprakovoj karijeri pa cak i za tu famoznu Suzuku je prvi Kenan besneo a ne Toprak. 

 

Kenan je bio najjaci "ambasador" Kavasakija u novijoj istoriji dok se nije Dzonatan ustolicio tako da i tu postoje debele varnice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja