Jump to content

Moto Zajednica

7. WSBK runda - Pirelli Navarra Round

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Idemo po prvi put na stazu Navara u Španiji. Prilično neravna staza i najkraća staza u šampionatu (samo 3.933 metra). Osim što je neravna i najkraća, takođe se sastoji od nekoliko sporih krivina koje se prolaze 1. stepenom prenosa. Svi su već testirali na ovoj stazi, ali se stiče utisak da će biti mučenja za vozače, naročito po pitanju odabira guma. Biće šta će biti, ali cenim da će biti zaninmljivo.

 

BJBIKERS.COM

Za vikend WSBK šampionat gostuje na stazi Navara u Španiji. Ponovni obračun očekuje nas između Reje, Redinga i Razgatlioglua.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 hours ago, easy naked said:

I onaj Most u Češkoj je teško sranje od staze, ali bi zanimljivo.

Ne zajebaji, odlična staza. Nije lako za preticanje ali nije baš ni da nema gde da se pretekne.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 hours ago, pronto said:

'Ajde nemoj da zajebavaš...kako to može da se poredi.

Misliš govno i izvikano govno?

 

Ista dužina, širina, Most za dlaku brža prosečna brzina, zmijuljanje levo desno, ... Teško ih je razlikovati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Oni zeleni smećari izašli iz boxa pa ga zaustavljaju da čestitaju a on pizda stao umjesto da im izvadi budalu i najabe im se majke ušljive..

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 1 sat, BRACO je napisao:

Oni zeleni smećari izašli iz boxa pa ga zaustavljaju da čestitaju a on pizda stao umjesto da im izvadi budalu i najabe im se majke ušljive..

Nije on imao problem sa ekipom, nego direktno sa Kawasakijem i njihovim menadžmentom. Lep gest njegove bivše ekipe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ajd za nas koji nismo gledali i nemozemo gledati malo pojasnjenja. Ko je na koga ljut?

 

Pogledao sam rezultate ali sve ostalo pisite :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Pa turčin je popizdio i napustio zelene kad mu nisu dali da vozi na 8h Suzuke i prešao u jamahu..Sad kad je pobjedio izašli neki zeleni ispred boksa da ga pozdrave i tako to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Braco to malo subjektivno i sa svih strana.  @DjeneralToprak je 2019. godine (i pre toga) vozio za Turkish Puccetti Racing ekipu koja je koristila (i dalje koristi) kawasaki ZX10RR.

 

U međuvremenu se Toprak istakao dobrim vožnjama i bilo je govorkanja da će u fabričku Kawasaki ekipu za 2020. godinu. Onda ga je Kawasaki pozvao da vozi na 8 sati Suzuke i nisu mi dali da vozi nijedan stint. To je ona kontroverzna trka kada je Reja pri kraju pao, a vodili su trku, pa  je trka prekinuta i proglašen rezultat pre nego što je Reja pao.

 

Zatim Toprak ulazi u dalji sukob sa Kawasaki menadžmentom (ne sa Pucceti ekipom) i potpisuje za Yamahu za 2020. godinu.

 

Na poslednjoj trci na Navari kada je nakon pobede Toprak ulazio u boks, izašli su iz Pucceti ekipe da mu aplaudiraju i pozdrave ga i on je uzvratio. Sve lepo i kulturno, pošto Toprak nije imao nikakvih sukoba sa Pucceti ekipom, već direktno sa Kawasaki menadžentom i KRT ekipom. 

 

Nadam se da je sad malo jasnija situacija :) 

Promenio član Jovan Ristic
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ja se sjećam da sam gledao baš zbog turčina i ne dadoše mu ni krug da odveze i još napraviše da pobjedi ovaj dosadnjakov..baš su mi se zgadili mada me nervira i ovo islamiziranje kad bježi od šampanjca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja