Jump to content

Moto Zajednica

SKUP UPOZORENJA PROTIV VISOKIH CENA REGISTRACIJA, GORIVA I TEHNIČKIH PREGLEDA! NOVI SAD 14.8.2021

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 637 postova

Ova tema je pomalo unela razdor kako vidim...ne bi trebalo tako...jer je samo jedna cinjenica ovde tako ocigledna a to su PREVISOKE cene...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1841 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Upravo sada, Ivanrsvb je napisao:

Ova tema je pomalo unela razdor kako vidim...ne bi trebalo tako...jer je samo jedna cinjenica ovde tako ocigledna a to su PREVISOKE cene...Hajde fokusirajte se kako i da li se moze nesto uciniti

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Kako da ne unese razdor kad admin odobri ovako nešto...prvo naslov pun agresije i katastrofe samim korišćenjem VELIKIH SLOVA.

Drugo čovek koji živi od punjenja usijanih glava u zadnjice koji nije ni p od pravila na forumu ispoštovao a da ne govorim o njegovom ranijem radu.

Treće i najvažnije da ponovim nema ništa od bilo kakve priče ukoliko nisi reprezentativan i ukoliko nemaš pravnu, ustavnu i zakonsku osnovu da ih nateraš da promene to što su uradili. A druže moj začetnik ove teme neće sigurno to promeniti osim što će napraviti još veći haos uz konotaciju reči ''bajkeri''. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Kako da ne unese razdor kad admin odobri ovako nešto...prvo naslov pun agresije i katastrofe samim korišćenjem VELIKIH SLOVA.
Drugo čovek koji živi od punjenja usijanih glava u zadnjice koji nije ni p od pravila na forumu ispoštovao a da ne govorim o njegovom ranijem radu.
Treće i najvažnije da ponovim nema ništa od bilo kakve priče ukoliko nisi reprezentativan i ukoliko nemaš pravnu, ustavnu i zakonsku osnovu da ih nateraš da promene to što su uradili. A druže moj začetnik ove teme neće sigurno to promeniti osim što će napraviti još veći haos uz konotaciju reči ''bajkeri''. 
Posle nekog vremena sam editovo post odnosno izbrisao recenicu da li se i sta moze uciniti,sada vidim da sam nisam pogresio:-)

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobar šlagvort, hvala @mick

Naravno da nećemo dozvoliti svađe i prepucavanja na Forumu.

Obaveštenje imate, na vama je da odlučite šta ćete, tema ide na onaj most u centru Vrnjačke Banje. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja