Jump to content

Moto Zajednica

11. MotoGP trka - Bitci Motorrad Grand Prix von Österreich

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Idemo opet u Austriji na stazu Red Flag Ring, samo što se nadam da ove nedelje neće biti crvene zastave da nekom upropasti sliku. Sve je isto, a ništa isto nije, pa tako ne mora da znači da ćemo gledati ista lica na podijumu. Možda i Lekuona pobedi. Ne zna se, ipak je to Red Bull Ring :) 

 

 

BJBIKERS.COM

Samo četiri nepuna dana nakon MotoGP-a Štajerske sezona se nastavlja, opet na stazi Red Bull Ring itrka ovog puta nosi naziv MotoGP Austrije.

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Au Yamaha šutnula Vinjalesa i neće voziti u nedelju, a možda i nakon toga. Upravo stiglo zvanično obaveštenje iz Yamahe:

 

x.gif

Yamaha regrets to announce that Maverick Viñales‘ entry to this weekend‘s Austrian MotoGP event has been withdrawn by the Monster Energy Yamaha MotoGP team.

The absence follows the suspension of the rider by Yamaha due to the unexplained irregular operation of the motorcycle by the rider during last weekend‘s Styria MotoGP race.

Yamaha‘s decision follows an in-depth analysis of telemetry and data over the last days.

Yamaha‘s conclusion is that the rider‘s actions could have potentially caused significant damage to the engine of his YZR-M1 bike which could have caused serious risks to the rider himself and possibly posed a danger to all other riders in the MotoGP race.

The rider will not be replaced at the Austrian GP.

Decisions regarding the future races will be taken after a more detailed analysis of the situation and further discussions between Yamaha and the rider.

  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Nabijao kazaljku u crveno! x)

Jako me zanima sta je konkretno radio sa motorom...

Je l' moguce da je takvo razmazeno deriste da je sa umisljajem isao da naskodi motoru zarad neke tzv. osvete. Ja odbijam da poverujem u ovo. Mozda mu tata ponovo ima objasnjenje zasto Maverik voli "tvrdo"!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

A jel ti zaista verujes da vozac moze sam da nesto uradi na motoru a da niko ne primeti osim u trci? A da li je neko toliko debilan da ugrozi sebe u trci svesno?

 

Jamaha je skup jadnih menadzera koji ne bira sredstva da se opere za svoje propuste

Promenio član dvlns
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Hmmm jesu retardi... Ali je i ovaj imao blistave mongoloidne nastupe...

Ne znam na koga bih se kladio u ovoj situaciji.

Bice cudno ako se Maverik ne javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
pre 14 minuta, dvlns je napisao:

A jel ti zaista verujes da vozac moze sam da nesto uradi na motoru a da niko ne primeti osim u trci? A da li je neko toliko debilan da ugrozi sebe u trci svesno?

 

Jamaha je skup jadnih menadzera koji ne bira sredstva da se opere za svoje propuste

Koje propuste kada kurta dominira sampionatom

Nisam mislio na temu da je zeznuo motor

Vinjales nije cist u glavu da li sto je dobio dete pa cvika ili nesto drugo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Pa propusta u jamahi od dolaska Lorenca gomila, oteraj Rosija, vrati Rosija, oteraj Lorenca, izvinjava se menadment vozacima za los motor javno, Morbideli sa starim motorom prosle godine najbolji vozac jamahe, razvlacenje price sa Vinjalesom, Kraclou test vozac, Lorenco test vozac koji nece da testira a ni da vozi.

 

Prosle godine Vinjales jedva prezivi otkazivanje kocnica na ovoj stazi pa je sada stisao muda i resio da sam pokvari motor bas na toj stazi

 

Ja ne znam da negde sem kod nas postoji ovakva papazjanija

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Velika Qčina od kompanije, mislim na MGP sekciju. Recimo Ben Spies nije mogao ništa sa svojim timom da radi oko elektronike, rekli su da treba da vozi kao Lorenco. Na kvarno potpisali ugovor sa 46 (druga trka - Herez), a sezona 2012 samo što je počela i td... 

Promenio član MOTOM
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

Pa na to sam i mislio, upravljanje timom kao nasa kosarkaska reprezentacija kada je bilo prvenstvo kod nas. Ono kada su se na kraju svi popickali a Obradovic rekao da Milicic ne razume nista.

 

To sto imaju dobar motor i nabodu dobrog vozaca ne znaci da znaju da upravljaju timom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
pre 1 minut, Jovan Ristic je napisao:

Da nam nije Yamahe i Ducatija smorili bi se u pauzama od trka

Ne znam na sta tacno mislis za Dukati ali iz ugla upravljanja ljudima ovaj sa mono obrvom im je svima zadao domaci. Ne samo da upravlja fabrickim timom vec je cest gost u satelitima (pa cak i vozace tamo parkira) plus ode na SBK da i njima pruzi podrsku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Meni samo nije bilo jasno poslednje produženje ugovora sa Vinjalesom. Znali da je poludebilan, a opet produžili ugovor sa njim

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Kraclou test vozac, Lorenco test vozac koji nece da testira a ni da vozi.


Hahahahhahahahahahha

Imace genijalci su ove godine produzili ugovor sa Vinjalesom ako se ne varam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, dvlns je napisao:

Ne znam na sta tacno mislis za Dukati ali iz ugla upravljanja ljudima ovaj sa mono obrvom im je svima zadao domaci. Ne samo da upravlja fabrickim timom vec je cest gost u satelitima (pa cak i vozace tamo parkira) plus ode na SBK da i njima pruzi podrsku

Imali su i oni svojih momenata sa Lorencom, Dovijem i ostalim vozačima

 

*mono obrvom, leptehebo oplakao sam to sad :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova

@Jovan Ristic ma imali su ali nikada javno nisu odali utisak da je vozac veci od tima. Sad navijacima to moze da se ne svidja ali organizacija tako mora da funkcionise. Ako dozvolis da ti vozac vodi politiku tima pre ili kasnije ces biti u qrtzu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4583 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Upravo sada, dvlns je napisao:

Ako dozvolis da ti vozac vodi politiku tima pre ili kasnije ces biti u qrtzu

Hoćeš da kažeš: pre ili kasnije ćeš biti Yamaha :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
pre 2 minuta, Jovan Ristic je napisao:

Hoćeš da kažeš: pre ili kasnije ćeš biti Yamaha :D 

Pa nije da i HRC sa Markezom nije napravio gresku. Cak su mu i batu udomili da bi ovaj bio zadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
pre 20 minuta, dvlns je napisao:

Uostalom u cijoj garazi se ono pravio zid da podeli vozace koje placas debelo :) 

da podeli vozace to je gledano iz ugla poluprazne case

gledano iz ugla polupune zid je tu da smanji tenzije izmedju dve velicine a ne dva prosecna vozaca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja