Jump to content

Moto Zajednica

PEUGEOT SPEEDFIGHT 1 100CC rolnice

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav svima imam peugeot speedfight 1 100cc i hteo bih da mu zamenim rolnice ali ne mogu da nadjem fabricke dimenzije. Fabricke rolnice su 19x13,5 8,8g, pa me zanima da li bi mogao da stavim 18x14 i sta je bolje staviti lakse ili teze rolnice??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1543 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

У суботу, 7. Августа, сам био код њих (MD-AUTO Osijek) да купим оковратник за SHARK кацигу, изузетно су били љубазни... Иначе, не шаљу робу ван Хрватске па сам морао отићи тамо, али се мора преходно најавити долазак јер се стање у продавници и на web shop-у често не поклапа.

Promenio član DraganNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3011 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ako staviš rolnice neodgovarajućih dimenzija, shebaćeš varijator. Tako da ti ostaje da naručiš sa Aliexpress-a, ili tako nekih online prodavnica, ili da probaš da pitaš naše lokalne prodavce da ti nabave odgovarajuće pri sledećem uvozu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07
Pre 22 sati, DraganNS je napisao:

У суботу, 7. Августа, сам био код њих (MD-AUTO Osijek) да купим оковратник за SHARK кацигу, изузетно су били љубазни... Иначе, не шаљу робу ван Хрватске па сам морао отићи тамо, али се мора преходно најавити долазак јер се стање у продавници и на web shop-у често не поклапа.

Baš tako. Kod njih treba prvo naručiti robu, pa kad stigne kod njih otići.

 

Pre 16 sati, Kape036 je napisao:

Ja sam iz srbije ne mogu otici u hrvatsku da bi kupio rolnice, a u srbiji nigde nisam naso ove dimenzije.

 

Isto tako bi i ti trebao naručiti da stigne kod njih, a trgovina je uz obilaznicu u Osijeku. Puno kamiona iz Srbije tuda prolazi i lako ćeš naći nekoga da ti to pokupi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1543 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Pa evo, recimo, ode @sale600 na sajt i naruči sebi, ili ode do prodavnice kad se vozika, njemu je to blizu (30 km), pa ti pošalje običnom poštom. Naravno, uplatiš mu, prethodno, iznos sa poštarinom. A kad sale600 krene da "osvaja" naše krajeve, ima rešeno  ladno pivo i ćevape s tvoje strane. Jel sam dobro smislio?  :lol2:

Promenio član DraganNS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Valpovo
  • Motocikl: MT 07

Vrlo jednostavno i naravno sve može

Pre 22 sati, DraganNS je napisao:

Pa evo, recimo, ode @sale600 na sajt i naruči sebi, ili ode do prodavnice kad se vozika, njemu je to blizu (30 km), pa ti pošalje običnom poštom. Naravno, uplatiš mu, prethodno, iznos sa poštarinom. A kad sale600 krene da "osvaja" naše krajeve, ima rešeno  ladno pivo i ćevape s tvoje strane. Jel sam dobro smislio?  :lol2:

Vrlo jednostavno i naravno sve može. Nikakav problem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja