Jump to content

Moto Zajednica

majevica info

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2805 postova

pošto je to najbiža planina u BIH za nas sa severa Srbije interesuje me nakve su putevi i šta može da se očekuje.Znam da je put Ugljevik Tuzla odličan za vožnju ali me interesuje i ovi pobočni prema Brčkom ili drini.Vidim da je oko Lopara dosta krivina ali i klizišta .Jel put bez makadama što mi je presudno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Nema makadama, ali je zeznuto jer cesto bude policije (cini mi se da ih je sad oko BN vise nego ikad) i racunaj da se dobar deo deonice vozi kroz sela, pa su izletanja od zivine do pijanih dedica sa golfom dvojkom neminovna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Put iz Ugljevika prejo Tobuta za Lopare je dobar ali dosta nepreglednih krivina i ne treba se zalijetati, preko Priboja isto dobar i malo siri, cak su popravili i kliziste koje je godinama tu bilo. Put iz Lopara prema Tuzli preko Konjikovica i Gornje Tuzle je Prilicno los, pola asvalt, pola makadam i prija samo enduro motorima, za sve ostalo je patnja iako su ga malo sredjivali. Put za Celic i Brcko je pristojan ali takodje dosta krivina i treba paziti na vozila koja nailaze jer nerijetko sijeku te krivine, takodje se zna zadesiti sljunka na putu.


Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

I čuvaj se Golfova tzv "dvica", pogotovo one bez tablica. Ponegde fali deo puta zbog davnih klizišta, ume da bude čudnih vozila koja se naprasno uključuju u saobraćaj ali dvojke su najnepredvidljiviji faktor tamo.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Dodatak na prethodni odgovor. Putevi su bez rupa ali veoma, kako bih to najbolje objasnio, ne znam ali iznivelisani. Podloga je loše urađena i na oko, iz daljine, izgleda sve normalno ali udubljenja i konkavne površine umeju veoma ružno da iznenade. Čuvaj se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja