Jump to content

Moto Zajednica

Lancia Musa 2009. godiste levo stop svetlo (kupujem/pozajmljujem)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav kolege,

Zanima me da li imate ili znate nekoga ko ima da proda ili pozajmi za registraciju levo stop svetlo za Lanciju Musu 2009to godiste.

Naime stopaljka je sacinjena od mislim 14 led dioda za stopku i 14 za poziciju, od kojim mi 4 za stop svetlo ne rade i auto ne moze da prodje tehnicki pregled.

 

Cena nove je oko 20,000dinara sto je bas previse pa bih rado kupio polovnu ili ukoliko neko moze da mi pozajmi na sat vremena samo da registrujem vozilo.

 

Hvala unapred svima.

 

WWW.MOJAUTO.RS

Novi delovi Delovi: Lancia Musa Stop Svetlo Levo LED 07-11, NOVO - Lancia Musa Stop Svetlo Levo LED 07-11, NOVONOVO, stop svetlo levo! Odgovara za sve modele, kubikaze, godista...

 

Promenio član feelgod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Jesi li probao da pozoves Auto De-mi, mozda imaju neku stopaljku marke TYC ili DEPO po mnogo nizoj ceni od te Magneti Marelli (kako je naznaceno u tom oglasu)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozvao sam milionbrojeva ali uglavnom zamenske stopaljek imaju za model pre 2009 kada je stop bio bez dioda i kosta 3500din, takvih ima i polovnih koliko hoces. Ove sa diodama su problematicen za pronaci. 

 

@MarkoT Mozes li neki lik ili telefon za te sto si pomenuo da mi posaljes molim te .

Izgleda da sam nasao samo mi potvrdi da je to ovo 

 

 

 

 

Promenio član feelgod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Jasan mi je tvoj problem da je redak takav model sa diodom. Tesko je otvoriti stop lampu a da se ne osteti, diode se lako srede, ako ne uspes da nadjes drugu lampu po razumnoj ceni valjda ces naci nekog ko bi se prihvatio da to otvori i popravi. Pise da zivis u Beogradu a tu mozes naci servise farova od kojih neko verovatno radi i stop lampe, ako vec ne mogu da ti je otvore i poprave, verovatno bar mogu da te posavetuju oko potrage. 

 

Da, to je ta firma, jedna od najvecih uvoznika jeftinih kineskih zamenskih delova karoserije kod koje mnogi autolimari uzimaju delove. Imaju na sajtu brojeve telefona. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne trebaju meni farovi vec stopaljke :) svakako verujem da si na to mislio.

 

Na zalost oblik slican jeste ali nije isti. Svakako sam voljan i to da probam.

Oblik kod petih vrata je drugaciji dok se u krilu mozda i uklopi.

Promenio član feelgod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Da se naruci iz inostrranstva i dok dodje kod nas, ispadne cena oko 160-170e - a toliko kosta nova u Beogradu da se kupi. Probao sam da pronadjem nesto povoljnije ali - neuspesno. Kataloski broj bi trebalo da je 714021950702. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 828 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Fiat Lancia forum probaj,možda se nađe neko dobre volje da pozajmi dok ne prođeš tehnički. Onda imaš fore do sledeće godine da rešišn stvar.

Mada,možda da odeš na tehnički da pitaš,ima neka fora kod tih LED da je neispravna samo ako cela ne radi , a ako ne radi neki određeni procenat ne gleda se kao neispravno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Zakazao sam za ponedeljak, ako nekome bude trebalo, da zna da ovaj covek moze da mu resi problem.

Hvala vam puno svima na pomoci, Fiat-Lancia forum je bio od koristi.

 

2021-08-09_0-26-54.png

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas uradio, kaze nikad grdje stopaljke u zivotu nije video i da je puno komplikovanije od Delte.

Naplatio mi je 35e ali kaze da je to malo para koliko se usrao od posla :).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja