Jump to content

Moto Zajednica

Moguci problemi sa custom delovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Zdravo ljudi,pre 2 nedelje sam kupio sebi EN500 i prezadovoljan sam kako ide i izgleda..Medjutim imam par problema sad zbog tehnickog posto mu je sve iz oba auspuha izvadjeno i cuje se kao da ima 2000ccm.Ne bi to ni bio problem da nisam cuo da ce na tehnickom to biti problem.Zanima me sad da li postoji opcija da se ugrade u njih neki db killeri ili ipak moraju da se kupe drugi fabricki?

Jos dve stavke nisu na njemu fabricke,to je prednji far koji je kupljen u Louisu kao i volan koji je isto tamo uzet.Jel treba i njih da imam fabricke ili postoji da se u amss odradi homogolacija fara i volana?

 

Motor je EN500 1996. godiste na kais.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 471 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Far ako ima neku homologaciju na sebi i ne izgleda svemirski bi trebalo da prodje.
Za upravljac ne bi trebalo da prave problem osim ako nisu rruke u bas nekom iscasenom polozaju.
Auspuh ako ima negde homologaciju fabricku prolazi sigurno. Moze neko da napravi db killere mada ne mere kod nas buku.
ali najbolje da odes na neki tenicki i da ih pitas da li motor prolazi. Ne moras da pricas sta niej fabricko :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

A i zmigavci ti nisu original. Meni zadnji kofer nije original mada motor ima fabricki kofere pa sam morao da ga skidam. 

Promenio član rex
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja